Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Враца

Направо съм в шок Shocked. Такова нещо не ми се беше случвало. Приспах го с цица, както си му е редът и след около половин час той се събуди с рев. Прегърнах го, давам му да суче, а той се извива и пищи, все едно му давам нещо друго, не познатите хранилки Crying or Very sad. Накрая го приспах на ръце, след 40 минути рев. Не знам на какво се дължи Sad. Възможно ли е да е от зъбите или пък по никое време да се е сетил, че е голям за кърмаче и да иска да се отбива newsm78. Или да е от нещо, което съм яла /пила/ newsm78. Много съм уплашена Crying or Very sad. Дано не е нещо сериозно. Ще го наблюдавам да видя дали ще се повтори Sad.
Цитирай

Айтос

Щом е инцидентно а и се е приспал преди това на гърда, едва ли е нещо сериозно. Успокой се да не би ти утре да го отблъснеш с напрежението което изпитваш, тъй като малките имат много чувствителни радари за нашите чувства.
Най- вероятно е сънувало нещо детето и се е уплашило или разстроило, за това се е дърпало, ще видиш че утре всичко ще е наред!
Цитирай

Враца

Дано си прева! Направо ме е страх да си легна при него, да не се разреве отново Crying or Very sad.
Цитирай

Моето бебче е на 8 мес. без 7 дена, това ни се е случвало във връзка със зъбките.
Според мене - не се бой!
Цитирай

Айтос

Я легни спокойно до бебчо и му дай да засуче насън, потъркай зърното по устенцата, изцеди капчица млекце, виж какво ще се получи, ще се убедиш че всичко е наред. Само не се стягай!
Цитирай

Враца

Подейства Peace. Явно наистина е сънувал нещо newsm78. После цяла нощ ми вися по циците, както обикновено Very Happy.
 Благодаря   bouquet!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.