Мами в Швеция

  • 47 264
  • 284
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 240
roza66, привет и от мен
Аз ви чета също отвреме навреме  Wink

Приятна седмица, момичета!

# 121
  • Мнения: 1 294
Joel, знаеШ ли как се Шегуват норвежците за датския? Simple Smile Кават, 4е бил то4но като норвежкия ако го говориШ с горе6т картоф в устата. Simple Smile

# 122
  • Мнения: X
Joel, знаеШ ли как се Шегуват норвежците за датския? Simple Smile Кават, 4е бил то4но като норвежкия ако го говориШ с горе6т картоф в устата. Simple Smile

хехе
имат право
но добави и изплезения език в половината думи

roza66, май с теб взаимно се следим, а  Mr. Green

лека седмичка на всички

# 123
  • Мнения: 3 674
roza66, привет и от мен
Аз ви чета също отвреме навреме  Wink

Приятна седмица, момичета!
Привет  ohlalaa  ...да отвреме на време те виждам ...разписвай се и  при нас    Hug Вашата Joel наминава при нас от време на време... Grinning


Joel, знаеШ ли как се Шегуват норвежците за датския? Simple Smile Кават, 4е бил то4но като норвежкия ако го говориШ с горе6т картоф в устата. Simple Smile

хехе
имат право
но добави и изплезения език в половината думи

roza66, май с теб взаимно се следим, а  Mr. Green

лека седмичка на всички

Има нещо верно  Joel....дебнем се    Sunglasses..... Hug 

# 124
Здравейте  от мен!Извинявам се,че нахлувам при вас,но не знам кой да попитам.Наскоро попаднах на  rabotavEU.com  на който предлагат работа в Швеция и други страни от Европа,изпратих си автобиографията си и днес получих отговор,че данните не са достатъчни за да ми намерят работа.Бих искала да разбера има ли някой ,който познавате заминал чрез тях и може ли наистина това да се случи?Благодаря предварително и още веднъж ме извинете,но наистина съм объркана незнам кого да питам.Благодаря!
NE SE PRITESNIAVAI TE DEISTVAI TE SMELO-DASTERIA MI ZAMINA 4REZ TIAH. NE VZIMAT MNOGO PARI SAMO ZA PREVOD NA DOKUMENTI,A KOMISIONNATA OT PARVATA ZAPLATA

# 125
rabotaveu.com-са мошеници.те нищо не взимали и те свързват с друга фирма за обработка на документи-Милена-лукс(егати и  името!),която обаче взима.Е все някой трябва да взема-надявам се да ги опандизят веднага!http://www.jabse.com/cache.php?did=%A6%99%AA%9A%AF%9A%A5%9B%A8%9D%A5
I az sam se registrilal v tozi sait i ne sa mi iskali pari.Ne sa me preprasta li kam Milenalux to imashe oste 3-4 firmi osven neia,koito mojeha da mi podgotviat dokumentite.aZ SAM VAV MOMENTA V fiNLANDIQ 4REZ TIAH.NEmoga da kaja 4e sa moshennici.Ne sa mi vzimali pari az im dalja 300 eu za komisionna ot parvata zaplata

# 126
Здравейте !Вече си мисля,че трябва да се регистрирам при вас/ако ме приемате разбира се/.Често ви чета с удоволствие,исках само да питам като са толкова сериозни rabotavEU.com
защо нямат адрес -седалище а и в skype не ги откривам.На GSM не се обаждах,незнам някак си им нямам доверие,макар,че много се бях навила и все още тарся начин да замина със семейството си.Знам,че е много трудно без познати там и без да знам шведски ,но се надявам на късмет и шанс.Благодаря за всичко от pipi наистина е много полезна,ако мога да помоля само да ми обясни как стоят нещата със спорта там с детските клубове,който тренират деца тъй като едната ми дъщеря тренира тенис на маса и не мога да си представя да я лиша от това.Благодаря предварително!

# 127
Извинете ме информацията не е от pipi,извинявам се на PetyaL.Много съжелявам за грешката!

# 128
  • Мнения: X
ми-ми, pipi, PetyaL и аз сме едно и също Mr. Green
иначе добре дошла

тук има много възможности за спорт
но и зависи къде си
даже в нашия блок долу имаше маса за тенис на маса и играех с детето
но после изчезна

но такива маси се продават и не са скъпи, могат да се купят
само не знам с партньор как стоят нещата
но първо елате и тогава търсете, тове ще ви бъде последната грижа

# 129
Благодаря много,аз се надявам до 2-3 месеца да сам там,но...са сега не смея да говоря,започнах и езика да уча макар и не толкова сериозно още,а за тенис  исках да кажа професионално да се занимава,но сигурно си права всичко на място.Стискайте палци всичко да се нареди бързо.

# 130
  • Мнения: X
ми-ми, ако искаш пиши на ЛС за кой град става въпрос, за да проверя дали има там
ето виж и тук:
http://zaedno.de/forum51.html
има тема за обучение, с доста инфо

# 131
rabotaveu.com-са мошеници.те нищо не взимали и те свързват с друга фирма за обработка на документи-Милена-лукс(егати и  името!),която обаче взима.Е все някой трябва да взема-надявам се да ги опандизят веднага!http://www.jabse.com/cache.php?did=%A6%99%AA%9A%AF%9A%A5%9B%A8%9D%A5
da gospodine nisto ne vzimat i ne e viarno 4e te svarzvat s Milena lux.Iavno ne mojete da 4etete ima 4 firmi koito mogat da vi prigotviat dokumentite,az si izbrah druga.Nameriha mi rabota barzo.Svarzaha me s rabotodatelia i zaminah za Irlandiia v edna fabrika.Sega pak ste se registriram.

# 132
  • Мнения: X
angel dimov, demis, pigalq, не ми е ясно това какво общо има с нас
има си сайтове за имиграция, предполагам, че тази информация там би била по-полезна
и още нещо - тук по пронцип мнения на латиница не се четат

# 133
rabotaveu.com-са мошеници.те нищо не взимали и те свързват с друга фирма за обработка на документи-Милена-лукс(егати и  името!),която обаче взима.Е все някой трябва да взема-надявам се да ги опандизят веднага!http://www.jabse.com/cache.php?did=%A6%99%AA%9A%AF%9A%A5%9B%A8%9D%A5
I az izpolzvah uslugite na saita www.rabotaveu.com na tiah pari ne sam im daval.Platih 85 lv. za podgotovka na dokumentite na Milenalux imashe i oste 3 drugi firmi,koito mojeha da mi gi napraviat.Polu4ih si gi,kakto i adresa na rabotodatelia mi v Irlandiia.Sega 4akam kraia na meseca i zaminavam.

# 134
  • Мнения: 240
Защо не си отворите нова тема и да си пишете там за фирми, комисионни и т.н.? И Joel е права, постовете на латиница не са за предпочитане  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт