Оставам тук ( продължение на "А бяхме двама'')

  • 4 176
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 424
това е положението, милички. за съжаление оставам тук и това не беше по мое желание. фактът , че съм тук сам говори по себе си, но след довечера ще си поговорим докъде точно  може да стигне човешката наивност и доверие, борбеност и надежда, сила , човешкоото самоунижение и мазохизъм. има ли такъв филм :''да обичаш на инат " и кога хората се вкарват в него.
тъй като моята сага много ви заинтригува с така да се каже първия си сезон ''А бяхме двама", който за малко щеше да завърши с хепи енд ( привидно) , сега започва вторият сезон, защото за съжаление, този ужасен филм на ужасите за мене не свършва.
до къде точно ще стигне обичта и има ли я изобщо, ще видим сега, довечера ще направя посленият и най-тежък опит да дам моята част в опитите да спася положението с БНД - да се срещна лице в лице с цялото му семсйтво най-вероятно и да им се извинявам за всичко, което те смятат , че трябва да им се извинявам, за обърквания, недоразумения. последен опит, обещавам. няма да си сменя подписа- никога повече е фраза, която от довечера ще се задейства в пълна сила. това да се извиня е условието да бъда с БНД.
дали това сем ще ме приеме да говорим и какво точно ще се случи, ще ви кажа довечера.
довечера ще обяснявам и защо е толкова тежко за мен да направя това и да отида на тази територия. а защо ще го направя? за да докажа на някои слепи хора, че моята мисия в живота не е само да ги обвинявам, както тяхната , а държа на тях.
айде, приготвяйте пак носните кърпички , ама тоя път за мене...нямате идея с каква болка разказвам всичко това. ужасът не свършва. нагрубяването и лошото отношение продължава. болката от направените компромиси и дадените шансове се засилва. кошмарите са всяка вечер- ето и рази се събудих след кошмар , че БНД пак ми изневерява...нерви до кога? а бебето ми? някой сети ли се че има нуждичка от спокойствие и мир? не .
след дове4ера ще разрешавам да ме наричате глупачка, наивница, и т.н.ще имам нужда да го чувам!

# 1
  • София
  • Мнения: 17 277
Никой няма да те нарече глупачка, наивница, и т.н., надявам се, че и ти не се наричаш така!!!!
Сега за пръв път прочетох, че БНД ти е изневерявал. Ако това наистина е така, вярвай ми, няма причина да продължаваш да търпиш това. С течение на времето ще се превърнеш в нервна, кисела развалина без грам самочувствие. Това ти го казава бивша такава развалина, която още се бори да си възвърне самочувствието.
Говори с който си си наумила довечера, но аз за себе си знам, че изневяра никога повече няма да преглътна, ако ще това да означава, че ще остана сама. Това е най-болезненото нещо, което някога съм преживявала и нямам намерение да си го причинявам никога повече.
Развълнувах се, защото като прочетох "изневерява" и ми се върна всичката гадост и горчилка от преди месеци, бля  Sick
А на теб стискам палци за довечера и да пишеш пак, ей!!!

# 2
  • Мнения: 451
опитвам се да те разбера и ми е трудно.защо си причиняваш всичко това? ти сама казваш,че за теб това е унижение. дори и да се "размине " този път ,помисли дали няма да се повтори пак. и тогава удара ще е по-голям за теб.но ти си знаеш най-добре. кой беше казал ,че "сърцето има доводи,които разума не познава" ?  стискам палци ! нека нещата се развият по най благоприятния за теб начин newsm10

# 3
  • Мнения: 1 023
оф.
кому е нужно?
я викам, аз да се съберат двете роди, ама въоръжени и да видим кой кого.
* важно е да се измъкнеш от мелето - другите да се разправят. щото тяхната 4ест им по важна от добруването на едно дете, дееба и манталитет.

# 4
  • Мнения: 424
''Сега за пръв път прочетох, че БНД ти е изневерявал.''
това не е нещо, което той е признал. аз вярвам на каквото видях  Sick и на каквото дочух . иначе той твърдо отрича .
благодаря ти за късмета, Birdy,естествено, че ще пиша, как!
патрисия, права си , но имам някаква вътрешна потребност да се изясня с тези хора. дори да отида, да говоря , а те да ме подминават и да не чуят нищо, дори да ми се нахвърлят ядно или през цялото време да не ме погледнат, аз искам да го направя. не изпълнявам условието на БНД,  а слушам сърцето си просто- за да мога да заспивам напълно спокойна  от сега нататък, за да знам, че аз съм дала на тези хора урока по достойнство...по обич , издръжливост...няма накъде повече да губя от себе си. искам след тая вечер просто да си се отдам само на коремчето . Hug
много сте ми нужни, ей!

# 5
  • София
  • Мнения: 17 277
Ами говори с тях, щом си го решила, дори да настане пълна гняс, защото после така ще си чиста пред себе си, че си направила всичко по силите си.
Но и аз нямам никакво обяснение защо искаш да го направиш, ама никакво.
Какво очакваш да се случи в най-най-добрия случай?
Какво им дължиш на тях, та да ходиш да се обясняваш като първолак?

А за изневерите - естествено, че ще отрича, всеки би го направил.

# 6
  • Мнения: 424
''Какво очакваш да се случи в най-най-добрия случай?''

ами след всичко, очаквам в най-добрия случай да ме изслушат , но не и да ме чуят, просто от възпитание да изслушат, да ме гледат презрително както се гледа някое малко плъхче или друго гнусно животно и да мълчат , или пък да ми се нахвърлят с обвинения.
в никакъв случай не очаквам това да бъде оценено от БНД  като доказателство, че съм готова на много компромиси, просто защото видях , че той е сляп. но слепите поне чуват. всъщност, някои от тях...
но ще видим, може и изобщо да не благоволят да ме приемат . може и да плеснем с ръце изведнъж, и да се прегърнем, кой знае , това срещата ще покаже  Wink

# 7
  • Мнения: 515
Мила,защо ти е да се унижаваш.Не ти ли стига!!!!Я вдигни глава и продалжи по нататак по пътя  си.Няма да промениш нищо.Само себеуважението си.И аз съм от тези, на които изневериха и много болезнено приемам всичко сварзано с тази дума. Никога неискам повече да се чувствам така и на никого няма да позволя повече да ми тъпчи по достойнството ми.Изгради си един защитен свят около себе си и започни да живееш за теб :прави това което ти се прави ,ходи кадето ти се ходи,виждаи се с когото пожелаеш.БЪДИ СЕБЕ СИ!!!!само така ще излезеш от тази депресия,знам какво е и на никого не го пожелавам.Стискам ти палци,покажи на всички коя си ТИ!!!!въоражи се сцялото си достойнство,но не падаи до нивото им.УСПЕХ!!! newsm12

# 8
  • Мнения: 424
утре ще се даде благоволението дали да отида или не...днес спят. и БНД не благоволи да дойде да поговорим, както пак му се молих 360 000пъти  Rolling Eyesможе би на лошото с лошо трябва, не с дипломация... ooooh!

# 9
  • Мнения: 122
Мила,защо ти е да се унижаваш.Не ти ли стига!!!!Я вдигни глава и продалжи по нататак по пътя  си.

Според мен не е унижение, нека да се изяснят нещата на 4 очи, по добре да преглътне, от колкото през следващите месеци да е сама, само който е минал по този път знае какво означава това.
За себе си мога да кажа че съжалявам че не го направих когато му беше времето ....
А относно изневярата, не го приемайте като чиста монета, това е начин да избяга от действителността (според мен)
Отново ще сравня със себе си, не е имало изневяра, година и 8 месеца аз съм сама с детенце и той е сам и какво от това, не ми е по леко повярвайте ми

# 10
  • Мнения: 122
може би на лошото с лошо трябва, не с дипломация... ooooh!

Не , в никакъв случай не с лошо, бъди търпелива и не се отказвай   bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 17 277
самодивке, дай пак за мен като за дете-идиотче, че явно не съм разбрала - за какво ще си говориш с техните?
извинявай, не мисли, че се заяждам с теб или нещо такова, наистина не разбрах каква ще е темата на този разговор.

# 12
  • Мнения: 424
Birdy, те си мислят, че съм ги излъгала, че имах тежки гинекологични проблеми и просто съм хванала сина им, защото забременях прекалено бързо , а и защото при разговор с майка ми ( с която аз не бях споделяла нищо, тя каза, че нищо ми няма, и те от там- лъжкиня иманипулаторка за мене, да я зарежем).
та БНД държи да се извинявам за това, което те са си помислили и за разни други неща, които те са си решили, че трябва ( но след разгвоора хубаво ще ви обясна за какво точно става дума, сега да не си отварям устата...) и през цялото време това му беше условието да бъде с мен и детето ( представяте ли си?) те са на първо място за него и винаги ще е така.
та сега ще се обяснявам кога точно и какво ми откриха като проблеми, кой знаеше и на кой бях преценила, че не искам да казвам, в коя тръба на яйчника с какво ми бръкнаха да разберат имам ли запушване или не ....абе изобщо...абсурд е меко казано. че има любов от другата страна , абсурдно звучи...но както ви казах- последен опит, за да сеубедя , че дори и след това нищо не мога да очаквам от този човек и да започна живота си наистина на чисто.
 Heart Eyes нямам търпение
вече стягам неща за заминаването в Испания. навярно въпреки че има време до заминаването, но има огромона тръпка в цялото стягане на най-малките нещица . само дето тогава ще престана да пиша...но не след дълго пак ще се завърна сред мамките тука Simple Smile

# 13
  • Мнения: 424
''нека да се изяснят нещата на 4 очи''

ааа, няма да са само 4 миличка- цялата рода- мин 12 4ифта очи....

''по добре да преглътне, от колкото през следващите месеци да е сама''

аз и без това знам, че ще съм сама Grinning а и отдавна съм преглътнала ( незнам дали си следила историята, аз бях тази която се моли постоянно  newsm78)

# 14
  • София
  • Мнения: 17 277
Ти си знаеш, сладурче.
Аз в твоето положение на подобен "другарски съд" и отчет не бих отишла, ако ще пари да ми дават.
Дреме ти какво си мислят за теб баш пък неговата рода - негова рода са си, да се оправя той с тях.
На мен това ми звучи толкова ужасно, че не мога да намеря думи да си изразя мислите чак ...
Но - щом смяташ, че имаш нужда да го направиш - направи го.
Но да знаеш, че мъж, който те обича никога не би те накарал да направиш подобно нещо. Любовта е безусловна.

Общи условия

Активация на акаунт