в какво настроение са вашите бебета когато будуват?

  • 1 101
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 223
здравейте мами Hug

нашият бебок е вече на 2 месеца и 10 дена ....мислех си, че сега след като вече се заглежда в играчките няма постоянно да мрънка или реве когато е буден - но не!

След всяко хранене максимум 20 мин се заглежда и усмихва след което до следващото хранене постоянно мрънка или реве /без да има причина/ - освен ако не е навън в количката или на балкона в количката. Дали ще дойде ден в който м/у храненията да е спокоен, без да мрънка или хленчи безпричинно...

А вашите бебета в какво настроние са? има ли и други тооолкова ревящи бебета?

 Hug

# 1
  • Мнения: 27 524
Общо взето малко е плакал, но е имал дни в които не млъква и ме е изнервял страшно... все искаше на ръце, да е гушнат, да го разхождам...  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 223
....пропуснах и да спомена, че  в къщи изобщо неиска да спи. Спи само навън в количката.
От колко сън горе-долу се нуждае едно 2-месечно бебе..вярно че дете с дете не си прилича и всяко има различни нужди, но все пак?
 Hug

# 3
  • Мнения: 393
Малко след като се е напапкала, я оставям сама в кошарата да си играе. В много добро настроение е, приказва си, рита с крачета, обръща се, мята играчките. След половин час обаче очаква забаления от мама. Когато наближи времето за папкане става нервна, мрънка, плаче. Често се случва да се разнасяме на ръце. Приспи ли й се, нищо не е в състояние да я накара да спре да плаче.

Имахме известен период, в който изобщо не желаеше да стои в количката, пък камо ли да спи. Все в кенгуруто искаше да виси.

# 4
  • Мнения: 1 877
Да,бебетата много обичат разходките и разнообразието.При нас деня протича с мрънкане и рев,ако не сме навън....Така че не се притеснявай - явно е нормално.Просто му измисляй забавления или гледай да сте повече време навън

# 5
  • Мнения: 2 677
Моят син е страшно спокойно бебе. Гласът му се чува много рядко, най-вече като му се доспи или огладнее преждевременно.
Мисля, че твоят бебок е още твърде малък, за да може нещо трайно да привлече вниманието му. Но бързо ще мине и този период.  Wink Дотогава гушкай го, разхождай го, щом му харесва.

# 6
  • Мнения: 304
Нашия е същия ревльо - вече е на 5 месеца, никак не се е променил откакто беше на два
Дано като вземе да разбира повече поне навън не реве Praynig

# 7
  • Мнения: 941
и моят спеше и беше кротък докато не започнаха коликите и тогава ми се разказа играта.След като преминаха се успокои и до ден днешен,вече на 1г. е добро дете,ако заплаче,значи,че има причина и знам,че нещо не е наред

# 8
  • Мнения: 215
здравейте мами Hug

нашият бебок е вече на 2 месеца и 10 дена ....мислех си, че сега след като вече се заглежда в играчките няма постоянно да мрънка или реве когато е буден - но не!

След всяко хранене максимум 20 мин се заглежда и усмихва след което до следващото хранене постоянно мрънка или реве /без да има причина/ - освен ако не е навън в количката или на балкона в количката. Дали ще дойде ден в който м/у храненията да е спокоен, без да мрънка или хленчи безпричинно...

А вашите бебета в какво настроние са? има ли и други тооолкова ревящи бебета?

 Hug

Може би търси някой да го забавлява и да си играе с него. Моето хулиганче и сега си е така. Все нещо трябва да прави и най-вече с някой за компания. Другият вариант е да има колики. Те се появяват около 30 мин след като е започнало храненето и са доста продължителни. Поне при нас така беше ooooh! Тогава гушкането го поуспокояваше.

# 9
  • Мнения: 393
....пропуснах и да спомена, че  в къщи изобщо неиска да спи. Спи само навън в количката.

При нас е обратното,навън само се кокори-явно му е интересно,а вкъщи спи по 3 часа и повече дори.

# 10
  • Мнения: 865
Моят син е страшно спокойно бебе. Гласът му се чува много рядко, най-вече като му се доспи или огладнее преждевременно.
Мисля, че твоят бебок е още твърде малък, за да може нещо трайно да привлече вниманието му. Но бързо ще мине и този период.  Wink Дотогава гушкай го, разхождай го, щом му харесва.
и Дари е така спокойна,нещо си се забавлява,пее си и си говори.от време на време си иска биберона или вода.иначе не плаче много,но това си е характер.щом мрънка,значи иска нещо,разбери какво по метода на изключването

# 11
  • Мнения: 498
здравейте мами Hug

нашият бебок е вече на 2 месеца и 10 дена ....мислех си, че сега след като вече се заглежда в играчките няма постоянно да мрънка или реве когато е буден - но не!

След всяко хранене максимум 20 мин се заглежда и усмихва след което до следващото хранене постоянно мрънка или реве /без да има причина/ - освен ако не е навън в количката или на балкона в количката. Дали ще дойде ден в който м/у храненията да е спокоен, без да мрънка или хленчи безпричинно...

 Hug
И аз се надявам на същото,но и нашия малък мъж мрънка!Аз го гушкам да се успокои после пак се смее и дано заспи! Grinning А като е навън сякаш съм му давала опиат в млякото.Спи и не мърда! Mr. Green

# 12
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
У Сам мрънкаше като беше по-малък , а и никак не искаше да спи у дома- само навън спеше.
Имало е и при нас дни когато е бил все на ръцете на мама.
Сега  е вече МЪЖ и е по-послушен- мама го забавлява ту ще седне  в шезлонга , ту на гимнастиката, а и доста често  си лежи в кошчето и приказва на играчките си.
Вили

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Тери не беше от ревливите бебета и общо взето се забавляваше.Разбира се имали сме и периоди на мрънкане и рев.

# 14
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 377
Стиви беше много кротко бебе. Само спеше и ядеше - и колики нямаше.
До 7-ми месец почти само това правеше, с малки паузи от 30 мин. когато си играеше с мен, гледахме се в огледалото, пеех му. Не на ръце, а легнал в/у спалнята и аз до него.
И сега е спокойно детенце, мога да изчистя, сготвя, а той да си е на столчето до мен. Ако съм на компютъра, той е на пода до мен и си играе сам.
Единственно и само, иска да ме вижда винаги.
Пожелавам на всички толкова спокойни дечица  Hug

Последна редакция: пт, 25 май 2007, 22:49 от Олинце

Общи условия

Активация на акаунт