Revlon

  • 1 020
  • 16
  •   1
Отговори
  • Перник
  • Мнения: 195
Момичета,отново ще се допитам до вас.Става въпрос за ФДТ на Ревлон Color Stay,накакъв нов бил за нормална до суха кожа.Преди известно време кожата ми започна много да се омазнява и реших че съм с мазна кожа,но когато започнах да си купувам кремове за мазна кожа,бузите ми и около носа започна да се изсушава и затова май се оказва че съм със смесена кожа.Днес си търсих Color Stay за мазна кожа,но нямаше моя цвят и исках да попитам дали някой е ползвал този за нормална до суха за да ми каже дали прекалено омазнява лицето,защото аз го пробвах на ръката и не седеше много мазен.
Как мислите дали ако си взема него ще лъсна още повече?А изобщо се колебая м/у Ревлона,Pure Make up Maybelline и муса на Maybelline.

# 1
  • Перник
  • Мнения: 195
Момичета,нокоя ли не е ползвала ФДТ Color Stay за нормална до суха кожа?
КОй бихте ми препоръчали от Ревлон,муса на Мейбълин и Pure Make up ?

# 2
  • Мнения: 3 331
Аз лично използвам варианта за смесена към мазна кожа - кожата ми е по-скоро нормална с лека склонност към омазняване в Т-зоната. Затова си мисля, че вариантът за суха кожа, още повече през лятото ще ти дойде тежък.
По-добре обърни внимание на бялата козметика - дали не използваш твърде агресивни почистващи продукти, дали кремът ти е подходящ за твоя тип кожа, дали кожата ти не е дехидратирана. Като се справиш с изсушаването, вече по-добре ще можеш да прецениш кой ФДТ е подходящ за теб.

# 3
  • Мнения: 113
 За лятото ти препорачвам ФДТ с по - лека консистенция.Така че мусът ще е по-доброто решение в момента,иначе ше натовариш много кожата в летните жеги. А и засиленото омазняване в Т-зоната през лятото е нешо нормално за смесения тип кожа.Колкото до крема - аз винаги ползвм хидратиращи в този сезон.Ако си склонна да инвестираш малко повече във ФТД, бих ти препоръ4ала Teint Innocence на Chanel.Аз се чуствам ного добре с него,като се има предвид че моята кожа е смесена към мазна.

# 4
  • Мнения: 3 456
Аз имам Color Stay за мазна кожа, макар че кожата ми е по-скоро нормална до смесена ( в Т-зоната). Цяла зима си го ползвах и бях много доволна, не съм лъщяла въобще, а пък и  има SPF 15. Сега за лятото мисля да карам само със слънцезащитен крем

# 5
  • Перник
  • Мнения: 195
Благодаря ви момичета.А какво ще кажете за Pure Make up на Maybelline,този който е с 50% вода.ТОй също ми се струва лекичък.Ползвали ли сте го?
Аз също бих ползвала само слънцезащитни кремове,но с тея мои пъпки е невъзможно да излезна без ФДТ.

# 6
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Не може да става и сравнение между Мейбълин и Ревлон. Гласувам с 2 ръце за Ревлон. Използвам ФДТ за смесена кожа вече няколко години и паралелно с това се опитвам да намеря негов заместител. Натъпкала съм си дома с различни ФДТ, но единствения, който ползвам е на РЕВЛОН. Страхотно покритие, запазва се дълго време, цветовете им ми допадат много...абе нямам думи.
   Въобще не експериментирай с боклуци като Мейбълин /и от мусовете имам и течни/ , просто си вземи Ревлонския и ще забравиш за друг ФДТ.  Peace

# 7
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Аз ползвам този, но малко по-тъмен, 8 номер , а ти говориш за този, който е за суха кожа, нали?

# 8
  • Перник
  • Мнения: 195
ДА,този за сухата кожа видях вчера и се чудя да си взема ли  от него,но само да не ми омазни кожата още повече?Този за мазна кожа щели да го спират нещо ми каза продавачката в магазина,а нямаше моя цвят и затова не си взех от него.

# 9
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Това е ФДТ от който съм доволна на 100%, а ти си решаваш от тук наттък кой ще си вземеш. Дано нацелиш подходящия за кожата и тена ти.

# 10
  • Перник
  • Мнения: 195
Убедихте ме,ще си взема Ревлон,започвам да издирвам моя цвят.

# 11
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
 Нищо не ти пречи, като попаднеш в магазин, в който ги продават на чисто лице /без преди това да си слагала друг ФДТ/ да пробваш как ти стои избрания от теб цвят. Мажеш се, минават няколко часа и решаваш дали е за теб.
п.п. Хайде, после да се похвалиш с покупката.

# 12
  • Перник
  • Мнения: 195
п.п. Хайде, после да се похвалиш с покупката.

Непременно.Благодаря ти.

# 13
  • Мнения: 1 282
malvinka88 чакам отзивите ти от ФДТ-на, защото и аз се чудя дали да си купя муса на Maybelline, обаче ако този на Revlon е хубав и аз ще си го купя. Аз също съм със смесен тип кожа, така че....

# 14
  • Варна
  • Мнения: 246
Аз също съм със смесена кожа на лицето към нормална. Ползвала съм на Мейбълийн и муса и дръгия в едни бежови тубички и съм много доволна. Сега си купих на Буржоа Хепи Лайт ама не съм очарована,кожата на бъзките почна да ми се лющи и нещо не се нанася равномерно. А сестра ми има на Манхатън антибактериалния фон дьо тен и много и харесва. Мисля и аз да го пробвам. а за този на ревлон съм чувала от една позната че не бил много покривен. Вземи си тестери и пробвай

Общи условия

Активация на акаунт