Лаишки въпрос

  • 884
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 127
Така, преди време пуснах тема за гримьор в този раздел...такъв намерих, но той ми препоръча да му кажа какво всъщност искам като грим. Предполагах, че той ще препоръча нещо, но той прекрати тези ми надежди и ми каза директно да реша какви цветове и т.н. искам да използва.
Никаква идея нямам...
Та, ще ходя на абитуриентски бал. Роклята ми е с приблизително такъв цвят: http://www.eddyk.it/scelta.asp?id=10 , рокля 5120. Всичко останало е черно или златно. С много бледа кожа съм, почти черна коса и пъстри очи.
Какво ще отива на всичко това? По принцип не се гримирам (извън някакви основни неща), нито съм ходила на професионален гримьор и се изненадах, че ще трябва аз да измислям някакви идеи.
Някой да има предложение? Доколкото виждам, тук наистина има хора с вкус, така че - вас питам. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 14 471
мисля...тютюнево зелено или цвят каки, различните хора различно ги разбират. струва ми се че ще ходи и на роклята и на пъстрите ти очи Grinning

# 2
  • Мнения: 1 120
мисля,че златисто,охра и каки ще е перфектната комбинация
един съвет,не се доверявай на този гримьор  Peace за мен това не е дори и аматьор,да не говорим професионалист(ако се води такъв)
аз много харесвам синия цвят в комбинация с лила,но изглеждам като кръвопиец.просто се ''бие'' с тена ми,цвета на косата,на очите и т.н. а хем гримът беше правен от известен гримьор.той ми каза предварително за резултата,след това се уверих  Laughing

# 3
  • Мнения: 5 228
Аз бих пробвала опушен грим - отива на почти всичко, а щом си с тъмна коса и пъстри очи, би трябвало да ти подхожда.

# 4
  • Мнения: 1 234
Аз бих пробвала опушен грим - отива на почти всичко, а щом си с тъмна коса и пъстри очи, би трябвало да ти подхожда.

И аз така мисля.Може и малко златисто да прибавиш към опушения грим,ако мислиш,че ще изглеждаш много бледа само с графитени нюанси Grinning

Иначе аз много си падам по екстравагантните неща и ето това-някой го беше постнал в една от темите преди време-много ми харесва.Има и червено,мисля че ще ти подхожда Peace

# 5
  • Мнения: 634
Извинете за невежеството, какъв е този цвят каки  Blush  ooooh!

# 6
  • Мнения: 804
Извинете за невежеството, какъв е този цвят каки  Blush  ooooh!

Кафяво-зелено...приблизително.

# 7
  • Мнения: 1 668
Аз бих пробвала опушен грим - отива на почти всичко, а щом си с тъмна коса и пъстри очи, би трябвало да ти подхожда.
Peace

# 8
  • Мнения: 1 518
ако си от София мога да ти дам телефон на мн добър гримьор

Общи условия

Активация на акаунт