Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители в България - общ
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 289 отговора

РусЙе

Новата тема... Wink
Цитирай

Русе

еее, един път и аз да съм първа   Laughing
Цитирай

РусЙе

еее, един път и аз да съм първа   Laughing
Тц, аз съм първа Mr. Green
Цитирай

Русе

Трета  Very Happy
Цитирай

Русе

Здравейте и от мен в новата тема Hug
Цитирай

Русе

Здравейте и от мен в новата темичка Smile
Цитирай

6
Цитирай

сф

'ми и аз да се разпиша, че акостирах тия дни тук. ще рахатясвам при мама и татко 2-3 седмици пък после пак сама ще опъвам каиша с 2-те диванета.

и да използвам да питам, някой знае ли къде се е преместил складът на ТСМ - беше на изхода на русе до кат, а сега е някъде из дружба, но няма кой да ме осведоми. чичко гугъл също не ми проговаря по темата.

филипа - срещичка?
Цитирай

само с филипа ли?
Цитирай

сф

хе-хе
не, разбира се. ще се радвам да се засечем по л-то, но не знам как ще се справя с режима и на 2-те деца /по-скоро липсата на режим  Mr. Green/.
а с филипа наскоро си писахме в темата на майките на породени деца, че трябва да се видим, когато се явя он-лайн, за да й опиша живописно какво е ежедневието с 2 бебета  Crazy
Цитирай

Русе

малеее видяхте ли какъв град се изсипа над града, опустоши всичко,което се беше запазило от жегите Rolling Eyes като гледам през терасата колко клони има изпопадали  на земята, направо се плаша newsm78
Цитирай

Русе

Момичета, търся спешно да купя лятна количка, по възможност Чиполино он-роуд (с табличка отпред)
Цитирай

Запис  Party
Цитирай

Силве, вече не е модерно това "запис"!
Кажи нещо интерсно!

Аз пък много се смях тази вечер с Момчил. Реших да се занимаваме с някакви интелектуални игри ( на 3,5 и интелектуални игри, ама..) и задавам гатанки от 1 книга. Едната гатанка е за лука, в стихотворна форма,  като се говори, че може да те разплаче и т.н. Последните 2 стиха са:
" Ще се сети всеки тук,
че това е .... "

А Момо се изцепва : "Виавател" ... (тази телевия ще ни развали децата..)
Цитирай

Русе

majceto-магазина беше в Дружба 3 ,но го затвориха началото на април,и май въобще го махнаха от Русе,поне така говориха в комплекса в който се намираше
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 289 отговора