Как да се ожениш и да останеш ерген / спешна/

  • 3 208
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 211
Сопрано, не разбра ли вече, че няма мърдане?

# 46
  • Мнения: 459
Колко забавно  Laughing

# 47
  • Мнения: 4 451
Да ме поканиш за шаферка Naughty.
А по темата - трябва да намериш просто жената, която ти трябва. Да е добра домакиня, да си гледа децата, да готви вкусно и да те чака до сред нощите (без да ти пили после на главата) с усмивка, когато се прибираш всяка вечер от ергенски запой (защото всъщност всичките ти приятели са ергени). Всъщност описах живота на една приятелка. Crazy

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 306

А по темата - трябва да намериш просто жената, която ти трябва. Да е добра домакиня, да си гледа децата, да готви вкусно и да те чака до сред нощите (без да ти пили после на главата) с усмивка, когато се прибираш всяка вечер от ергенски запой (защото всъщност всичките ти приятели са ергени).

Ох, направо ме втресе от това описание  Crazy

# 49
  • Мнения: 1 242
Да е добра домакиня, да си гледа децата, да готви вкусно и да те чака до сред нощите (без да ти пили после на главата) с усмивка, когато се прибираш всяка вечер от ергенски запой (защото всъщност всичките ти приятели са ергени).

Анке мари, жена му е всичко това, че и форумския му живот търпи.  Laughing

Сопрано, споко бре, пръсренът не е окови!
Свободата, Тони, свободата я има и след подписването.
Ето, моя убавец днес на карти съм го пуснала. Добре, че дете в къщи спи, та не трябва да си го прибирам. Mr. Green

# 50
  • Мнения: 2 792
А по темата - трябва да намериш просто жената, която ти трябва. Да е добра домакиня, да си гледа децата, да готви вкусно и да те чака до сред нощите (без да ти пили после на главата) с усмивка, когато се прибираш всяка вечер от ергенски запой (защото всъщност всичките ти приятели са ергени).
Аз не съм добра домакиня, всъщност никаква домакиня не съм, тая роля не ми е интересна и я избягвам, готвя вкусно щото ми е кеф, но предпочитам ергенските запои да са мой, а не чужди и да не ми се пили на главата после (не ми се е случвало всъщност), не държа и да бъда чакана, като се прибера, ще се прибера, децата си ги гледам.
  По горе описаното аз се явявам някакъв хибрид на майката-ерген  Laughing

# 51
  • Мнения: 335
Тука явно сте си една компания.
Не познавам автора, нито вас.
Но на човека явно не му се разделя не с ергенуването, а с възрастта, присъща на ергените.

(Аз го направих над общоприетата прилична горна граница и ми звучи познато. При жените понякога е същото)
Извинете, че се намесих.

# 52
  • Мнения: 677
Възрастта, присъща на ергените е колко?
Имам приятел на моите години, дъщеря му беше абитуриентка миналата година..
Знам, че няма такава и че си ме разбрала..Наздраве!
Извинена си, че се намеси  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 335
Освен това вече гласят Министерство на семейството. Не Министерство на ергените.


ПП Това е сериозно - поискаха го днес на открита пленарна сесия на ИСС  (Икономическия и социален съвет) в едно становище, кръстено "Семейството, доброто родителство и равните възможности между половете".

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 18:46 от Холограма

Общи условия

Активация на акаунт