Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора
Здравейте, не знам дали има причини за притеснение, но имам коремче като че съм в 4-5 месец, а съм едва във втория Rolling Eyes
По принцип съм нисичка, но не съм имала проблеми с фигурата си. Дали нещо не е наред?
Цитирай

Това първа бременност ли ти е?
Цитирай

Русе

да не са близнаци?
ако нещо те съмнява- иди на лекар    bouquet
Цитирай

София

питай лекаря ако той каже че има проблем тогава се притеснявай
Цитирай

София

И на мен много ми личеше от самото начало. И за двете бременности са ме питали дали са близнаци. нормално е. въпрос на структура.
Цитирай

под жаркото слънце

С второто дете бях така, растях само на корем.
Цитирай

София

Напълно нормално е корема ти да се подуе повечко в началото на бремеността!Аз също бях така,дължи се на задържането на течности и малко по-бавната перисталтика,които са характерни за началото на бремеността!Не се притеснявай и леко бременеене Peace
Цитирай

Най - важното е ти и бебо да сте добре, а то коремчето ще изчезне ще си го поносиш 9 месеца.Успех и леко бременеене   bouquet
Цитирай

София

И на мен много ми личеше от самото начало. И за двете бременности са ме питали дали са близнаци. нормално е. въпрос на структура.
Peace
Цитирай

Zaragoza-España/РазГраД

Аз и с двете бременности бях така.По принцип съм доста слаба,може би това е причината.Не се притеснявай.Успех и лека бременност ти желая  Peace
Цитирай

Pb

На мен АГ-то все ми казва, че корема ми изглеждал като за по-голям месец - такава ми била структурата на корема...
Цитирай

Натурална Бургазлийка

И аз съм така.От момента в който разбрах,че съм бременна корема ми е подут повече от обикновено.И се чувствам много дискомфортно.Но си мисля,че това подуване си е в кръга на нещята и си е нещо нормално.Хормони.
Цитирай

София

Аз от 3 ия месец си имах коремче и все ме питаха в кой месец съм и като им кажех се пулеха  Mr. Green мисля,че си е до структура!  Peace Успех и леко бременеене!  Hug Flutter
Цитирай
Благодаря на всички за отговорите
Цитирай

София Западен парк

И аз бях така, когато бях бременна със сина ми, но сега като тичам кат кон след него имам доста компактно коремче  Love
Не се притеснявай за нищо !!!  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора