Хайде и ние да се запознаем!!!

  • 93 887
  • 933
  •   1
Отговори
# 15
Браво на всички. Ама тук май само майки се събират. Аз пък съм татко на 5 деца, 2 от които са осиновени. Наистина е невероятна радост да ги имам всичките.

# 16
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Цитат на: Sweetdad
Браво на всички. Ама тук май само майки се събират. Аз пък съм татко на 5 деца, 2 от които са осиновени. Наистина е невероятна радост да ги имам всичките.



Всеки е добре дошъл тук,без значение дали е майка или татко.  Поздравявам те за многолюдното семейство.  Sunglasses

# 17
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
простете не съм за представяне тук - нямам такива заслуги...но искам да ви приветствам всички за прекрасната постъпка и за смелостта ви...и в особеност таткото - жалко, че много малко татковци се вкл - и при нас мамите на болни дечица и където и да е другаде...
Та на таткото - браво! И на всички вас - много ми се иска един ден и аз да имам финансовата възможност да гледам още едно дете, пък ако мога и да си осиновя - още по-добре...
А до тогава ще следя форума ви - и от все сърце ви пожелавам в нелекия път на родителството - с вашите мъници - да ви радват и да ви правят горди родители!

# 18
Цитат на: Sweetdad
Браво на всички. Ама тук май само майки се събират. Аз пък съм татко на 5 деца, 2 от които са осиновени. Наистина е невероятна радост да ги имам всичките.


Ехее,поздравления за голямото семейство smile3501

# 19
Цитат на: Sweetdad
Браво на всички. Ама тук май само майки се събират. Аз пък съм татко на 5 деца, 2 от които са осиновени. Наистина е невероятна радост да ги имам всичките.


Поздравления и от мен. Ще да е голям купон в къщи  bigdance2 ....божее, все повече искам второ детенце.

# 20
  • Мнения: 487
грешка...Гостът бях аз.

# 21
Абе за купон купон е, ама да е жива и здрава нашта мамичка, тя е голямата работа в къщи - героинята. Stuck Out Tongue

# 22
  • София
  • Мнения: 708
страхотен, че и скромен татко..разкажи повече, как минава денят ви..колко са големи дечицата? и въобще всичко..поздрави на мама-героиня..кажи да влиза и тя за разнообразие във форумите

# 23
  • Мнения: 160
eto ni,
i nie iskame da se predstavime.as sam kali i imam osinoveno mom4enze na 22m robby.stastieto ne moje da se opise s dumi,sa tova as moga da posavetvam vsiako besdetno semeistvo da opita, osinovi i po4uvstva tova stastie.
as kasvam taka :ne e vasno edno dete da si go nosila samo pod sarzeto si.vasno e da go nosis do i v sarzeto si.
nie si obojavame nasata malka dusi4ka i sega deistvame da si osinovime oste edno detenze.

# 24
Rolling Eyes Няма разлика между осиновеното и роденото дете за една майка!Имам 2 момчета-85г. и 86г., през 96г.си осиновихме момиче на 5 годинки,защото мислехме че е по-добре да дадем шанс на едно дете от дом! Thinking Е да но НЕ-през 2002 родих пак момче.Та думата ми беше , че за дъщеря си влизам в огъня!Не чувствам никаква разлика между децата си-тя просто е нашето дете!И най-хубавото е , че след като си осиновихме "ние с децата"- две бездетни приятелски семейства се престрашиха най-накрая и намери всяко своето детенце!Сега няма по-щастливи от тях!Това е! Wink

# 25
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Цитат на: Дидка
Rolling Eyes Няма разлика между осиновеното и роденото дете за една майка!Имам 2 момчета-85г. и 86г., през 96г.си осиновихме момиче на 5 годинки,защото мислехме че е по-добре да дадем шанс на едно дете от дом! Thinking Е да но НЕ-през 2002 родих пак момче.Та думата ми беше , че за дъщеря си влизам в огъня!Не чувствам никаква разлика между децата си-тя просто е нашето дете!И най-хубавото е , че след като си осиновихме "ние с децата"- две бездетни приятелски семейства се престрашиха най-накрая и намери всяко своето детенце!Сега няма по-щастливи от тях!Това е! Wink

Дидка,много ме развълнува с твоята история.Пожелавам ви дълги години щастие с голямото семейство и да се радвате на много внуци.
Би ли споделила,моля те,как таткото узря за идеята за осиновяване.И дали в началото е бил против.
Аз също имам трима сина,но много искам да осиновя поне две дечица ...често мисля за това,говоря и с децата и те също искат...само таткото все още се дърпа и не може да се реши.Много се надявам постепенно да приеме идеята и да успеем да дадем шанс и семейство на някое детенце.

Sweetdad,поздравявам те за това,че си такъв прекрасен татко.Може ли и ти да споделиш как се реши на тази стъпка.

Дани

# 26
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
БЛАГОДАРЯ ЗА МИЛИТЕ ДУМИ!  bouquet Аз просто винаги съм искала да си осиновя дете.Оказа се че и съпругът ми си е мислел за подобно нещо.Даже съжаляваше,че не сме взели едновременно две деца за да им е по-лесно да се адаптират към новия начин на живот. newsm12 Тия татковци дето немогат да се решат е хубаво да се заведат в някой дом за да видят там децата как живеят.Идете в дом за деца от 1 до 3 год. и в дом за деца от3 до 7 год. но без да предупреждавате персонала-тогава ще се видят децата в по-реална светлина.Занесете им някакви лакомства - шоколадчета,вафли,кроасани или бонбони.Като почнат едно през друго да ви дърпат и да ви питат:"ТИ ЗА МЕН ЛИ ИДВАШ? АЗ МНОГО СЛУШАМ ВЗЕМИ МЕН! ЩЕ МИ СТАНЕШ ЛИ МАМА/ТАТКО/?"и да видим тогава таткото как ще се чувства #Crazy  ooooh!  Thinking Дали ще може да спи спокойно и да яде спокойно Rolling Eyes Това е един много убедителен начин,когато разговора не е достатъчен! newsm63 Дано скоро прочетем за постигнато единомислие по въпроса![/url]

# 27
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Цитат на: Дидка
Идете в дом за деца от 1 до 3 год. и в дом за деца от3 до 7 год.... да видим тогава таткото как ще се чувства #Crazy  ooooh!  Thinking Дали ще може да спи спокойно и да яде спокойно Rolling Eyes Това е един много убедителен начин,когато разговора не е достатъчен! newsm63 Дано скоро прочетем за постигнато единомислие по въпроса!

Ами той таткото е ходил,защото аз работих в такъв дом преди години.Идвал е да ме взима от работа и е виждал дечицата,а и аз постоянно разказвах в къщи и плачех за децата.
Някак си...струва ми се,че го е страх да поеме такава отговорност,може би и заради проблемите покрай малкия,които доста го уплашиха.

# 28
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Цитат на: iskrica_nadejda
Ами той таткото е ходил,защото аз работих в такъв дом преди години.Идвал е да ме взима от работа и е виждал дечицата,а и аз постоянно разказвах в къщи и плачех за децата.
Някак си...струва ми се,че го е страх да поеме такава отговорност,може би и заради проблемите покрай малкия,които доста го уплашиха.


Да поотхвръкне Калата и той сам ще узрее за идеята:)

# 29
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Цитат на: yosarian
Да поотхвръкне Калата и той сам ще узрее за идеята:)

Много се надявам да стане така Simple Smile Ако всичко е наред с Калоянчо и успее да проходи и проговори,мисля си,че тати ще се успокои.

Общи условия

Активация на акаунт