Хайде и ние да се запознаем!!!

  • 93 857
  • 933
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 708
Здравейте..както е видно името ми е Милена, осинових дъщеричка преди 2г.3м заедно с мъжа ми и сме безкрайно щастливи..след това родих син..и сега имаме след 10г чакане пълна къща с деца...аз съм от онези 10%, които били с психологичен проблем, а не здравословен..но това разбира се, се разбра едва сега..поздрави на всички..

# 1
  • Мнения: 1 187
Браво майче! Прекланям се пред голямата ти майчина любов! Надявам се, да има все повече и повече такива хора като теб и мъжът ти - готови да дарят любов и светло бъдеще на едно детенце в нужда. Възхищавам ви се!

# 2
  • Мнения: 317
здравей, Милена
да са ти живи и здрави децата и много да те радват
реших и аз да пиша, първо, защото съм осиновена и второ, защото и ние със съпруга ми искаме да си осиновим деца
за сега сме трима - имаме син Петър, на три месеца

# 3
  • София
  • Мнения: 708
Embarassed чак пък толкоз...вашето с Гвен ми се вижда по-благородно  все пак..аз ви поздравявам..има и егоистичност в осиновяването,  мисля..ще ми се да кандидатствам за приемен родител, но не знам как..това вече е да направиш добро..събирам смелост в момента

# 4
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: Миленка
Здравейте..както е видно името ми е Милена, осинових дъщеричка преди 2г.3м заедно с мъжа ми и сме безкрайно щастливи..след това родих син..и сега имаме след 10г чакане пълна къща с деца...аз съм от онези 10%, които били с психологичен проблем, а не здравословен..но това разбира се, се разбра едва сега..поздрави на всички..


Браво Миленка! Бъдете живи и здрави цялото семейство! Вие сте добри хора! Сигурна съм, че ще дадете цялата си обич на дечицата си! Grinning

# 5
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Здравейте и от мен.Майка съм на прекрасно момченце което е вече на 2.1год.Обичам го повече от живота си,за мен той е най-свидното нещо.Надявам се аз и съпругът ми да сме добри и достойни родители да го отгледаме и възпитаме,и един ден да се гордеем със него.

# 6
  • Мнения: 901
Здравейте и от нас. Радвам се че най накрая почна се открито да се говори по въпроса за осиновяване. Аз и моя съпруг мин. година по Коледа  осиновихме две деца. Беше най- хубавия Коледния подарък за нас , а и се надявам за тях .

# 7
  • Мнения: 550
Здравейте и от мен и поздравления за всички настоящи и бъдещи осиновители. Дано си бъдем полезни с нещо в този форум, пък дори и само с това да си поприказваме. Аз имам роден син на почти 17г. и осиновена дъщеричка на 4 месеца вече. От новородена е при нас и всички сме във възторг от нея. Пожелавам успех на всички и дано всяка жена изпита щастието да бъде майка, родна или осиновителка е без значение. Народа е казал "сърце да е широко".

# 8
  • Мнения: 4 187
Браво възхищавам ви се!Дано и аз събера смелост Да направя тази крачка в най скоро време!
Поздравявам Всички осиновители Stuck Out Tongue и Благодаря на Моите за Любовта ,Грижата и Топлината които са ми дали! Stuck Out Tongue

# 9
здравейте и от мен:))ние сащо със съпруга ми нямаме деца и вече сме решили категорично да си подадем документи за осиновяване,страхувам се само,че процедурата ще баде дълга,но както виждам от вашите коментари си заслужава!благодаря на всички ви,че ми помогнахте да се реша на това!!

# 10
  • София
  • Мнения: 708
Цитат на: poliii
страхувам се само,че процедурата ще баде дълга,!!


докато не я започнеш, няма как да го разбереш..с теб сме..дръж ни в течение..

# 11
  • Мнения: 487
Хайде и аз да си кажа....Здравейте и от мен. Казвам се Албена, новак съм във форума, но на тази тема не можах да й устоя. С мъжът ми преди 5 години и половина, след 11 години ходене по мъките осиновихме момченце. Чувствахме се хей така.. People Angel Още ме е яд как сме могли да чакаме толкова време. Сега то е нашето слънчице...че дори искаме още едно Wink ...мислим по въпроса

# 12
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
ISKAM DA KAZA NA VSITSKI MAIKI I BASTI OSINOVILI detsa ,TSE IM SE VAZHISTAVAM I IM ZELAIA MNOGO DA SE RADVAT NA DETSATA SI .
I az iskam da si osinovia dete ,no ne znaia dali, ste stane.
Edna OGROMNA PREGRADKA ZA VSITSKI VAS

# 13
Поздравявам ви за търпението и желанието да бъдете родители. Желая успех на този форум.

# 14
Гостът съм аз, но вие така ме развълнувахте, че съм забравила да се логна. Laughing  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт