Фолклор за отслабване и спорт - 4 част!

  • 9 199
  • 281
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 021
Мине без мен в тази тема Joy

Абе то ако е заразноооооооооооооооо  Wink
Дали пък да не спрем да ходим, докато премине хубавата "епидемия"  Wink
Фолклор за бременнене е готино!  Grinning
Аз мисля да продължа да идвам, пък ако е заразно... Whistling след 9 месеца ще ми мине  Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 1 063
Мине без мен в тази тема Joy

Абе то ако е заразноооооооооооооооо  Wink
Дали пък да не спрем да ходим, докато премине хубавата "епидемия"  Wink
Верно взе да прилича на зараза Joy, остават Ирка, Деси ииииии кой друг е с едно дете Wink Laughing
Тази болест я карах вече два пъти, мисля че ми стига Stop, надявам се да съм придобила траен имунитет...

# 77
  • Мнения: 4 068

Верно взе да прилича на зараза Joy, остават Ирка, Деси ииииии кой друг е с едно дете Wink Laughing
Тази болест я карах вече два пъти, мисля че ми стига Stop, надявам се да съм придобила траен имунитет...

ами то аз вече не съм съвсем от групата, но съм с едно дете....

# 78
  • Мнения: 1 063
Мартеа как можа да го кажеш  Crossing Arms, винаги ще си останеш част от групата и се радвам, че влизаш и ни четеш Hug
Значи и Мартеа е към карантинния списък  Peace

# 79
  • Мнения: 10 758
Деси, Иве, тези 250 лв са за преглед/консултация или за цялата бременност? Ако това ми гарантира човешко отношение, никак не е много.
Какво се прави? Отивам там, явявам се и казвам: бременна съм, действайте  Laughing
Щото Ина в Чирпан я раждах, майка ми е медсестра там. Ама за това бебе не ми се ходи там, искам си при мъжа да си седа тоя път.
А за Правителствена как стоят нещата? Плаща ли се, колко горе-долу?
На село е лесно - има 1 болница, 2 добри специалисти и ти все ще се паднеш при единия от тях  Laughing
Да не говоря, че за тези пари там на ръце ще те носят!!! ама... човек сам си преценя и си взима решенията, важно е да има бебета!!!  Wink
Деси, нали така?  Hug Всичко е и ще е наред!!!
Цветка, инфото ми е от 2004-та.Може да са се променили нещата от тогава.На две крачки ти е, отскокни и разбери.Аз плащах 50 лева депозит на регистратурата.След прегледа акушерката пишеше някакви кодове на един лист и с тоя лист като се върнеш на регистратурата, ти връщат остатъка от парите.Ох, не го обясних като хората...трябва да изнамеря темите за Правителствена в Здравния и ще ти дам линкове, да четеш.Раждането е безплатно, на лекарите не съм дала 1 стотинка.Само ги почерпихме.

Много объркано стана, нещо ми е мешавица в главата и не мога да си хвана мисълта.
Отиди и провери.Папазов е шефа на АГ-то.

# 80
  • Мнения: 2 950
Мина даде страхотна идея за новата тема!  Hug

# 81
  • Мнения: 277
Леле! Невероятни сте!!! Просто нямам думи!!!
Абе не знам откъде сте се събрали толкова положителни личности??
На улицата има само негативно настроени, намръщени лели и чичовци, а вие откъде сте се взели дявол да го вземе???
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Мартеа, какви са тези изявления??? Ти си си КОЛХОЗНИЧКА като всички нас!!! Една мама или се ражда колхозничка, или не. Ти си родена такава - да си част от нас!!!  Hug

# 82
  • Мнения: 4 068

Мартеа, какви са тези изявления??? Ти си си КОЛХОЗНИЧКА като всички нас!!! Една мама или се ражда колхозничка, или не. Ти си родена такава - да си част от нас!!!  Hug

 hahaha Joy

целувки на бременните кореми
и хубав ден!

# 83
  • Мнения: 634
 #Crazy Темата ни е на 2ра страница #Crazy


Верно взе да прилича на зараза Joy, остават Ирка, Деси ииииии кой друг е с едно дете Wink Laughing

Аз даже и едно нямам Confused, така че ако някой не е от групата на мамите-колхознички, това съм аз Confused,
но за сметка на това се навъртам около заразените, пък все някога ще ме хване и мен  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 1 063
Знам аз, затова си първа в списъка Wink

# 85
  • Мнения: 10 758
#Crazy Темата ни е на 2ра страница #Crazy


Верно взе да прилича на зараза Joy, остават Ирка, Деси ииииии кой друг е с едно дете Wink Laughing

Аз даже и едно нямам Confused, така че ако някой не е от групата на мамите-колхознички, това съм аз Confused,
но за сметка на това се навъртам около заразените, пък все някога ще ме хване и мен  Mr. Green
Верно ли Shocked
Лелееее, що не си казала мари момееее....другия път кат се видим да се отъркаш от Деската и Цвети.Може и от мен....обичам да заразявам хората Wink


# 86
  • Мнения: 634
#Crazy Темата ни е на 2ра страница #Crazy


Верно взе да прилича на зараза Joy, остават Ирка, Деси ииииии кой друг е с едно дете Wink Laughing

Аз даже и едно нямам Confused, така че ако някой не е от групата на мамите-колхознички, това съм аз Confused,
но за сметка на това се навъртам около заразените, пък все някога ще ме хване и мен  Mr. Green
Верно ли Shocked
Лелееее, що не си казала мари момееее....другия път кат се видим да се отъркаш от Деската и Цвети.Може и от мен....обичам да заразявам хората Wink




 Joy Joy Joy Няма да се отлепя от вас Joy

# 87
  • София
  • Мнения: 900
#Crazy Темата ни е на 2ра страница #Crazy


Верно взе да прилича на зараза Joy, остават Ирка, Деси ииииии кой друг е с едно дете Wink Laughing

Аз даже и едно нямам Confused, така че ако някой не е от групата на мамите-колхознички, това съм аз Confused,
но за сметка на това се навъртам около заразените, пък все някога ще ме хване и мен  Mr. Green
Верно ли Shocked
Лелееее, що не си казала мари момееее....другия път кат се видим да се отъркаш от Деската и Цвети.Може и от мен....обичам да заразявам хората Wink




 Joy Joy Joy Няма да се отлепя от вас Joy

Цомбоууууууууууууу,
внимавай с кво шъ я заразиш ма оууууууууууууу  Joy Joy Joy

Ире,
я стой по-близо до мъжо ти мило  smile3521
Десиииии, кога ще те видим - разтъжила съм се за тебе  smile3518

# 88
  • Мнения: 2 950
Ми евентуално другата седмица ще дойда, че този дъжд....  Sick Пък и вие все не сте сигурни кога ще имате.

Обаче аз как съм се затъжила за вас  Sad Много ми липсвате! като се сетя как два часа само хилежжжжжжжж  Hug

# 89
  • Мнения: 277
темите за бременностите ни не са лошо нещо, ама все пак искам да знам: ще ли имаме на 2-ри юни или не???  Thinking
хептем се обърках... newsm78

Деси, кога сме се хилели бе? Как можа да го кажеш! С тия строги преподаватели... А ние всички сме все тихички, скромни и изпълнителни...  Tired скукааааааа

Общи условия

Активация на акаунт