Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 122 отговора

София, Овча купел 2

Сигурно има писано по темата, но не намерих...
Четири годишният ми син втори ден ака в зелено, обаче странното е, че не е ял или пил  НИЩО, което да предизвика този цвят... newsm78
Не е болен, храни се нормално и въобще не ми хрумва от какво може да е.
Някакви идеи?
Трябва ли да се притеснявам?
Цитирай

България-за сега

Ако беше бебе,щях  да предположа,че е прегрял и затова е така.Но при 4 годишно дете направо незнам какво да ти кажа,освен,че според мен трябва да се допиташ до личния лекар.
Цитирай
На мен това не ми харесва. Зеленият цвят е от някакъв билирубин, ама защо и от къде........Обади се в педиатрията на дежурния тел.за всеки случай или на 150. Аз редовно ги тормозя със въпроси, ама нали е за златото по-добре звънни.
Успехи.
Дано да е само едно катарално възпаление.................
Цитирай

Тази зима мойте изпражниня бяха станали светли зелени, направо ризидави, а не бях яла нищо зелено, бях се притиснила много. Усетих че като ям вафли на Фамилия с карамел, жълтата кутия тогова става така, въпреки че вафлите са кафяви. Спрях да ги купувам и нямам такива проблеми. Така че пак презгледай храната на детото.
Цитирай

София, Овча купел 2

Благодаря ви за отговорите!
Слава богу, всичко се размина, сега вече постигаме "нормален" цвят Embarassed.
А това за вафлите е направо невероятно - той наистина беше ял такива, шоколадови "Фемили", мисля newsm78. Ама никога не бих допуснала, че е от тях - представям си вече какво съдържат  Sick!!!
Бъдете здрави!
Цитирай
здравейте и на мен вчера за първи път ми се случи въпреки че съм на 33 години
не бях яла нищо зелено или около зеленото
но предният ден и аз бях похапнала доста от тези малки вафли и въобще нямаше да се сетя че е от тях
така че изводът е да се повтори експеримента и наистина да се докаже че е от вафлите 35
Цитирай

Sofia

Тези вафли да не се купуват щом се получават такива изпражнения кой знае какво има в тях... newsm78
Цитирай
... Усетих че като ям вафли на Фамилия с карамел, жълтата кутия тогова става така....
Абсолютно вярно. Преди да прочета това бях готов да тичам в спешното (защото веднъж ми отваряха корема така, само че беше черно Smile
Цитирай
Малката ми дъщеря е на 4 години и от три дни ака в зелено.
Снощи вече взе да ни притеснява и ей ме на днес търся в нета причините.
Сега вече съм по-спокоен, прочитайки тази тема, щото от понеделник насам - три дни яде тези малки кафяви вафлички с ванилия и шоколад, които мисля, че се казват НАЯ в една синя шарена кутия са. Допусках, че може да е от тях и сега вече съм сигурен.
ТА НЕ ТРЯБВА ЛИ ДА ВДИГНЕМ ПО-СЕРИОЗЕН ШУМ И МЕДИИТЕ ДА РАЗТРЪБЯТ НОВИНАТА. ТОВА Е БЕЗОБРАЗИЕ, МОЖЕ ДА СА ОПАСНИ, ДА ГИ СПРАТ ОТ ПАЗАРА! А ДОРИ И ДА НЕ СА ОПАСНИ, ДОСТАТЪЧНО Е ПРИТЕСНЕНИЕТО НА ХОРАТА.
Цитирай

Малката ми дъщеря е на 4 години и от три дни ака в зелено.
Снощи вече взе да ни притеснява и ей ме на днес търся в нета причините.
Сега вече съм по-спокоен, прочитайки тази тема, щото от понеделник насам - три дни яде тези малки кафяви вафлички с ванилия и шоколад, които мисля, че се казват НАЯ в една синя шарена кутия са. Допусках, че може да е от тях и сега вече съм сигурен.
ТА НЕ ТРЯБВА ЛИ ДА ВДИГНЕМ ПО-СЕРИОЗЕН ШУМ И МЕДИИТЕ ДА РАЗТРЪБЯТ НОВИНАТА. ТОВА Е БЕЗОБРАЗИЕ, МОЖЕ ДА СА ОПАСНИ, ДА ГИ СПРАТ ОТ ПАЗАРА! А ДОРИ И ДА НЕ СА ОПАСНИ, ДОСТАТЪЧНО Е ПРИТЕСНЕНИЕТО НА ХОРАТА.
Според традиционната китайска медицина оцветяването на изражненията със зелен цвят,говори за проблем с черния дроб или иначе казано някакво натравяне!Давайте периодично малки дози пчелен мед,той пречиства доста добре!
ПЧЕЛЕН МЕД
Цитирай
 Thinking
На мен ми бяха казали, че зеленият цвят се дължи на отделен в повече жлъчен сок. Нещо в храната не се понася добре от организма. Доколкото знам при проблемен черен дроб цветът се изменя към бяло.
Вариантът с вафлите ми кара да си мисля, че хората са били прави за жлъчния сок...
Цитирай

Thinking
На мен ми бяха казали, че зеленият цвят се дължи на отделен в повече жлъчен сок. Нещо в храната не се понася добре от организма. Доколкото знам при проблемен черен дроб цветът се изменя към бяло.
Вариантът с вафлите ми кара да си мисля, че хората са били прави за жлъчния сок...
Когато жлъчният сок е повече от нормалното тогава,цветът става тъмнокафяв почти черен!
Цитирай
здравеите имах същия проблем с изпражненията и се сетих че сам ял от гореспоменатите вафли familia благодаря на споделилия защото наистина се уплаших
Цитирай
Тъмно-кафяв почти черен става когато има стомашно кървене - съсирена кръв. От жлъчката става зелен, какъвто е и цветът на жлъчния сок.
Цитирай
Току що и на мен ми се случи този проблем и реших да се допитам до гугъл да ми каже за какво иде реч и влизам тук във вашия форум и гледам тая тема, а на една ръка до мен са същите тези вафли family с които бях попрекалил снощи... Smile мисля, че е крайно време да ги спра... живи и здрави да сте и благодаря, че ме осветлихте по този обезпокояващ за мен проблем!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 122 отговора