Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Привет!В 5г.с. съм, имам едно успешно раждане.Не взимам лекарства, общо взето здрава съм.Наред с хубавата новина, че съм бременна дойде и съобщението за киста от ляво/5см/.Двете лекарки, на които ходих казаха, че здраве и живот ще резорбира до 3мес., само да не я спукам.Сега съм се тръшнала, че едната лекарка каза, че още не чува сърдечна дейност.Моля ви, кажете ми кога мога да очаквам такава?На всичкото отгоре се виждат две плодни сакчета.И това ме притеснява много.Мола, дайте съвет!!! Praynig
Цитирай

ГОре на черешата...

Спокойно! Рано е още - сърдечна дейност се чува/вижда на ехографа около 7 г.с. Стискам палци всичко да е наред Praynig!
За кистата - при първата бременност имах 3 см. киста в матката, на следващия преглед се беше резорбирала...
Цитирай

София

Е, нищо не ми остава ,само да чакам понеделник, тогава съм на преглед.Ще пиша какво е станало.
Цитирай

ГОре на черешата...

Всичко ще е наред! Успех Peace!

Цитирай

София

Рано е.
Цитирай

BABYLAND

Не знам дали темата е много, много за този подфорум. Ако я пуснеш в МАЙКИТЕ всички ще могат да ти отговорят.
   При мен в 5.4 г.с. се видя плоден сак, семица по-късно видяха съречна дейност. И при мен имаше 2 плодни сака, но единия не оцеля.  Crying or Very sad Дано при теб всичко е наред. Знаеш за фолиевата киселина, нали?
Цитирай

Най рано в 6 г.с. може да се види сърдечна дейност. Не се притеснявай zа това.   bouquet
Цитирай

старата столица:)

Рано е 5 г.с.Нашата сърдечна дейност я видяхме в 6 г.с.Спокойно, всичко ще е наред! Hug
Цитирай
  Здравеите и аз съм в 5.7г.с и се притеснявам дали бебенцето ми е наред и дали сега може да му види сърчицето.Нормално ли е да е от 10-13мм в момента? SickЛекарката ми каза че неотчита ръзтеж за 6 дни.Притеснена съм..... Embarassed
Цитирай

на баба си в джанките

При мен видяха пулса в 7г.с.  Peace
Цитирай

При мен в края на 6 г.с. беШе 0,22 см
Цитирай

Отвъд Голямата Вода

Сърде4на дейност се установява в 6-8 г.с.

За средните размери на ембриона/ зародиша вижте тук (на англ., но се разбира):
http://baby2see.com/medical/charts.html
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.