КЪДЕ В ПЛОВДИВ???-СОЛАРИУМ ЗА ЕКСПРЕСЕН ТЕН

  • 2 135
  • 6
  •   1
Отговори
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Хайде, пловдивчанки, помагайте!!! Praynig
Къде в нашия град има солариум за експресен тен с нови лампи и поносими цени newsm78 newsm78 newsm78.
Предпочитам в широкия център, но в името на красотата / която изисква жертви ooooh!/ ще преглътна и друго предложение Wink
ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ !!!  bouquet

# 1
  • Universe
  • Мнения: 1 556
НИКОЙ ЛИ НЕ ПОЛЗВА СОЛАРИУМ newsm78 newsm78 newsm78
То, вярно, че е жега, ама... ooooh!

# 2
  • Мнения: 384
Миналата година ходих в Бюти-то,срещу Новотела.Беше 10лв.за 10 мин.Сега не съм го пробвала още.От всички известни ми в града,този беше най-добрият.

# 3
  • Мнения: 223
само внимавай,да не изгориш кожата си и незабравяй,че това е много вредно..казвам ти го защото исках да получа хубав тен и то бързо,ходих на солариум точно 2 пъти и после неможех да си понасям кожата,беше една суха..въпреки че тогава използвах специално мляко за солариум Peace

# 4
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Ползвам всяка година солариум, но търся къде има с нови лампи search.
Знам, че е относително вредно, ама слънцето не е ли sun ? Така си спестявам изгарянето на морето и 3-дневното пазене на стаята в разгара на сезана  .
Благодаря, за отговорите! newsm51
 ooooh!Дано и някой друг се включи, че колкото повече-толкова повече!   newsm10 

# 5
  • Мнения: 36
Има много добър солариум срещу бившия магазин Нева , в една бяла кооперация .Входа е до магазинчето за подаръци .Имат и вертикални и хоризонтални.Работното време също е добро.

# 6
  • Мнения: 7 186
От студиото срещу Невата и аз съм доволна. Има 2 хоризонтални и 1 вертикален, на Ерголайн са, нови модели. Поддържат ги добре.
Няма студио с "нови" лампи. Просто на определен период се сменят. Дали ще уцелиш току- що сменени лампи не се знае. Имай предвид, че когато са прясно сменени, лампите са по- силни и трябва да се печеш на по- малко минути, отколкото обикновено. Така че, това не е критерий за по- бързо почерняване.
Ако нямаш основа, не се засилвай на много минути. Следвай инструкциите. В студиото има и брошури, по които може да определиш програмата си, според типа кожа.
Ползвай лосиони за почерняване, с тях ще получиш по- добър и наситен тен, а и предпазват и овлажняват кожата.

Общи условия

Активация на акаунт