Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 6

  • 39 451
  • 435
  •   1
Отговори
# 30
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
Точно така бебешок  WinkМоже ли да помоля някой от вас да ми прати ''Коне на водопой"-схемата
geniko2006@abv.bg

И аз я искам, това е "късметлийският" гоблен  Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 316
Момичета, а как преценяте по колко конци от даден цвят трябва да вземете, като сами си комплектовате гоблените?
Аз си купих от вс. цвят по един конец,като бях се настроила,че ако се наложи ще купя пак.Стигнаха ми спокойно конците,а пък са ми останали колкото искаш за миниатюрки.Купих си ги от магазина на ДМЦ по70 ст и съм мн. доволна от тях.

# 32
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 521
Тъй като ми дадоха няколко схеми, които се отварят с Патерн Мейкър, а няма обяснение на конците и аз си помислих, че самата програма по някакъв начин ги показва. Sad

# 33
  • Мнения: 7 803
патерн мейкър дава всичкото инфо за гоблена, за панамата, конците ............ дай ги тия схеми да ги погледна

# 34
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 521
Извинявам се много. За първи път работех с тази програма, но накрая долу горе се ориентирах.
Не разбрах само 1 нещо.
Горе пише:
Fabric: Aida 14, white
184w 257h Stittches
Size: 14 count,  33.38w X 46.63sm

a най-отдолу
Notes: 11 count white Aida (4.4 stitches per sm)

# 35
  • Мнения: 270
Генико, поздравления! Резултатът е страхотен!
Спинки, това звучи странно, поне за мен! Но може би ако покажеш за какво иде реч, може и да измислим нещо... newsm78

По повод писмото ми до Shalee, с личната разработка - до този момент не ми е отговаряла, за съжаление. На сайта й има линк към албуми с гоблени, чийто схеми търси. Е, значи можем да се споразумеем, но... В случай, че ми отговори, веднага ще споделя.

# 36
  • Мнения: 351
Точно така бебешок  WinkМоже ли да помоля някой от вас да ми прати ''Коне на водопой"-схемата
geniko2006@abv.bg
Може ли аз да се наредя на опашката,please!
tanita1972@abv.bg

# 37
за всички които искаха коне на водопой http://dump.ru/files/3/30510843468/

# 38
  • София
  • Мнения: 316
anonimka,мн. ти благодаря Hug

# 39
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
И аз много благодаря   bouquet

# 40
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Ето и моите мечета готови.Приятно шиене на всички Joy Joy Joy

Лелееее много са сладки тия мечета Heart Eyes много smile3525

# 41
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
 newsm12
момичета, дали има някъде в София магазин, от където мога да си купя голен-комплект от тези на Дисни?

# 42
  • Мнения: 138
RS какъв гоблен на Disney ти трябва? Аз имам доста схеми на гоблени на Disney. Е не са готови купени, но са доста сладки. Ако искаш ще ти ги пратя линк да ги видиш и ако си харесаш нещо ще ти ги пратя.

# 43
  • Перник
  • Мнения: 277
Точно така бебешок  WinkМоже ли да помоля някой от вас да ми прати ''Коне на водопой"-схемата
geniko2006@abv.bg

И на мен,и на мен!   Praynig  Praynig  Praynig

Този ми е мечтата да ушия.Е,първо трябва да натрупам повече стаж.   Laughing
Искам да го ушия някога и да стане перфектен.  Blush

# 44
  • Перник
  • Мнения: 277
за всички които искаха коне на водопой http://dump.ru/files/3/30510843468/

Благодаря,чак сега ти видях поста.   Hug

Общи условия

Активация на акаунт