Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте!
Извинете за въпроса, но бихте ли ми казали дали трябва да правя някакви процедури, освен къпането(разбира се) преди да се наплескам с бронзат дав.Имам в предвид нещо като пилинг или някакъв крем, незнам.
И още един въпрос: след като няколко дена се мажа и придобия тен, трябва ли да продължавам всеки ден или след като усетя, 4е тена избледнява да започна пак?
Много ви благодаря!

# 1
  • София
За да не станеш на петна е добре да ексфолираш цялото тяло  Peace

# 2
За да не станеш на петна е добре да ексфолираш цялото тяло  Peace

Определено! И аз ползвам бронзант само, че на Nivea, вече почнах да се мажа през ден. Постигнах тен и сега само поддържам.

# 3
И още един въпрос: след като няколко дена се мажа и придобия тен, трябва ли да продължавам всеки ден или след като усетя, 4е тена избледнява да започна пак?

Хубаво е да го поддържаш всеки ден или през ден, защото когато започне да избледнява, става много неравномерно.

# 4
трябва да измие6 с ексфолиращ крем частите,които ще мажеш .после преди всяко мазане също измиваш със сапун преди нанасянето на автобронзанта,за да не е мазна кожата и да не се станеш напетна.час след нанасянето може да намажеш с овлажняващ лосион,за да не ти изсъхне пък кожата 

# 5
Благодаря Ви за отговорите.
В такъв случай бих те ли ми каза ли какъв ексфолиант за тяло да ползвам, какви са вашите просто.

# 6
  • на Север
някой друг има ли впечатления от лосиона за тен на DOVE ?

# 7
  • Велико Търново
 ПОлзвам в момента на Адидас ексфолиянт,но най-добре ми се чуства кожата с един,който си приготвям от утайката от сутрешното си кафе  Simple Smile,смесено с лъжица кисело мляко и малко зехтин.Кожата става невероятно мека.
 А да попитам,понеже точно този автобронзат не сан ползвала   newsm78- НЕ ЦАПА ЛИ после дрехите,и най-вече белите.Не че не се изпират ама ми е било много гадно след час да ги видя в кафеникави раета  Mr. Green Пробвала съм и вечер да се мажа - но ефекта на раетата пак го има,макар и в по слаб вариянт на другия ден по дрехите ми. Sad

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт