Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 874 отговора
Искам да започна противозачатъчни? Но незнам какви.... та вие какви пиете? И какъв ефект имат върху вас- относно тегло, кожа и т.н.
Цитирай

Пия Ясмин . Не знам как биха ти повлияли на теб , най-добре да се посъветваш с лекаря си .
Цитирай

При теб има ли някакви промени, откакто ги пиеш? Напълняла ли си?
Цитирай

Аз пия от скоро Регулон, но може да се наложи да ги сменя, защото усещам ужасна болка в гърдите Sad
Цитирай

след консултация с лекар..ми предписа линдимед 20 и съм много доволна..в днешно време технологиите са много напреднали и днешните противозачатъчни не са толко силни като едно време..та те преди са стрували 2 лв.Само те съветвам първо да се консултираш с лекаря си
Цитирай

Регулон са много силни противозачатъчни и щом те болят гърдите,значи не са за теб,пила съм Жасмин..от тях ми идваше много по рано..още преди да съм завършила блистера newsm78,тогава ходих на лекар и ми ги смени,каза,че явно организма неможе да ми ги приеме
Цитирай

Искам да започна противозачатъчни? Но незнам какви.... та вие какви пиете? И какъв ефект имат върху вас- относно тегло, кожа и т.н.
Ти сериозно ли искаш да пиеш такива хап4ета и то без при4ина? newsm78Моя съвет е ако не се налага не по4вай,4е като ги спреш положението става много зле.Още не мога да се възстановя след едно такова 6-месе4но "ле4ение" предписано ми от лекар!
Цитирай

Защо, какво ти има сега? И да, налага ми се...
Цитирай

На всеки организъм влияе различно,пия ги почти..абе доста време и на 6 м съм правила почивка и какво нищо ми няма Peace
Цитирай

Cilest, никога не съм си сменяла вида противозачатъчни. Не съм имала други странични ефекти освен леко покачване на килограмите.
Преди да взимаш подобни хапчета, трябва задължително да се консултираш с гинеколог, защото един вид противозачатъчни може на мен да понася добре, но други организми да не го възприемат!
Цитирай

Пия Logest от година вече и съм доволна. Преди това вземах други, Жасмин мисля, но от тях ми се повръщаше постоянно. Качила съм едни 2 килограма откакто пия противозачатъчни, но не знам дали е от тях.
Цитирай

От гинеколог знам, че противозачатъчните се понасят много индивидуално и при всеки организъм е различно. Едни и същи хапчета могат да са идеални за друг и със странични ефекти при теб. Най-добре се консултирай с лекар. Аз нямам смелост да пия такива неща и единственият начин, по който съм успяла да се предпазя досега е изчисляването на овулацията. Но това е при положение, че нямам гинекологични проблеми и цикъла ми е редовен.
Цитирай

Най-добре е да се консултираш с личният си гинеколог.
Ако нямаш такъв, то може да отидеш на преглед и да се посъветваш.
Едни от най-често изписваните са Логест, Ясмин, Целест и Диане 35. Но и в трите вида има различно съдържание на хормони.
Всеки от тях може да ти понесе добре и да нямаш никакви оплаквания, но може и да се проявят странични ефекти.

Аз лично съм пила и четирите вида поради заболяване. Не съм имала към нито едни от тях странични ефекти, но винаги са ми били предписвани от лекар гинеколог.
Цитирай

При теб има ли някакви промени, откакто ги пиеш? Напълняла ли си?

Това с напълняването са пълни заблуди.
Вече противозачатъчните съдържат синтетично синтезирани хормони и няма опасност от подобно нещо.
Цитирай

Cilest, никога не съм си сменяла вида противозачатъчни.
И аз доста дълго време съм пила същите хапчета.Отрицателни странични ефекти не забелязах. Единственото нещо ,което забелязах беше, че кожата ми се изчисти и стана страхотна.Но... забременях, докато ги пиех.Без да съм пропускала хапче. Rolling EyesТака, че страничния ефект при мен е на 4.Да е жив и здрав!
Цитирай

1-14 от 874 отговора