Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 214 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Разград

Днес открих петно в/у мой бял панталон.С какво ли не пробвах да го махна-не стана.Накрая взех радикално решение-белина.Петното се махна, но се появиха жълти петна Confused .След нови мъчения да махна петната и след поредица провали, реших да пробвам с Ариел за ръчно пране.След 40мин. панталона ми беше отново снежнобял Very Happy.Страхотно!!!А аз вече го бях отписала.Не зная дали така би действал на всички материи/панталона ми е 100% памук/,но от опит глава не боли.
Цитирай

Земята

Да, хубавият Ариел е просто прекрасен! За съжаление съм попадала и на такива, които почти не перат...
Цитирай

Стара Загора

Да, хубавият Ариел е просто прекрасен! За съжаление съм попадала и на такива, които почти не перат...
...защото Ариела ,който продават в България няма нищо общо с оригинала.
Цитирай

casa dolce casa

...защото Ариела ,който продават в България няма нищо общо с оригинала.
За съжаление това важи за почти всички препарати.И не само за тях.
Цитирай

Бургас

Помощ,дайте ми моля, съвет как да изчистя от цветен панталон петна останали от белина Вениш,след като премахна петната които имах от панталона останаха петна от самата белина,как мога да ги изчистя.Спешно се нуждая от вашия съвет
Цитирай

Бургас

Извинявам се на авторката на темата, но от няколко дни се чудя как да се преборя с мазни петна по някои панталончета на Александра Thinking
Цитирай

Русе

на последните два постинга отговарям- с декоративни кръпки и лепенки, декорации в подходящ мотив.
даже и да боядисате дрехата, петната от избелване ще си личат  Sad
Цитирай

Sofia

Извинявам се на авторката на темата, но от няколко дни се чудя как да се преборя с мазни петна по някои панталончета на Александра Thinking

мазни петна се изпират така: намазваш ги обилно с тест-гел за миене на съдове и го оставяш 1час-после си го изпираш или на ръка или в пералнята  Peace
Цитирай

Стара Загора

мазни петна се изпират така: намазваш ги обилно с тест-гел за миене на съдове и го оставяш 1час-после си го изпираш или на ръка или в пералнята  Peace
Мазни петна махам и  с мокетин (препарат за килими), на медикс имам в   къщи. Изпра панталона на мъжа ми, когато  обърна фритюрника върху себе си.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.