Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора

Paris

Айде "абитуриентки", къде сте? Ние празнувахме 20 години от завършването, за някои са много, за други- малко, за мен достатъчно. Прекарахме си страхотно! По-късно ще метна и снимчици.
Споделете и вие!
Цитирай

Варна

20???
Не ти вярвам. Да не са 20 от завършване на основното?
Цитирай

UK

Кой си прави сбирки за завършване на основно? Оо Защо да не са 20 от бала? Smile
Цитирай

Варна

Щото тя младее ужасно.
Цитирай

Тази година стават 13 години от моя бал. Не сме се срещали. Дафинке, кажи, че не ми вярваш! Кажи дееееее!
Цитирай

София

Да, 13 години са и от моето завършване. Никога не сме се срещали след това. Явно няма кой да поеме инициативата, а и не сме били достатъчно задружнен клас предполагам. Тъжно, но факт.
Цитирай

Варна

13!!! Абсурд!  Shocked  Laughing
Ние 12 правим, имаше среща на 10тата, но не ходих, бях с бебе тъкмо. Окостюмили са се всички  Rolling Eyes
Цитирай

Ние точно днес правим 10 г., но никой нищо не организира.
На 5 г. се събрахме, но този път - не.
Ама пък повечето от класа се разпръснаха по света и у нас, та трудно бихме се събрали.
Но тук имам съфорумки, с които бяхме в 1 випуск - искам да им честитя годишнината.
Лана, Лято/Лили -   bouquet!!!
Цитирай

Щото тя младее ужасно.
Че една жена на 38 не е стара Smile
Ох, много ми става тъпо някой като му кажа на колко съм и ми каже - не ти личи изобщо Smile Какво трябва да личи Smile Шегувам се, разбира се. Smile
Иначе по такива срещи никак не си падам. С компанията си се виждаме периодично, но пък какво има да си приказвам с хора дето и в гимназията не сме си приказвали почти нищо и сме били на здравей здрасти. Smile Преди 2 г за първи път отидох на 15 г. от заършването. Добре, че бяхме нашата групичка и в крайна сметка ние си го направихме до сутринта Smile После 2 дни главобол Wink
Цитирай

Paris

Даф, благодаря за милите думи, имаш право, все пак. Пък скромна Embarassed
Имаме си много сериозни и дейни съученички, благодарение на които се срещаме на всеки 5 години. Тези срещи наистина са мноооого емоционални и важни за мен. Зареждам се яко!!
Цитирай

София

А ние се събираме всяка година, на деня на бала, в едно и също заведение.  Peace
Много е приятно!  Crazy
Пада смях, smile3532 закачки,  smile3533чудеса,  smile3534танци,  newsm68 newsm44 tantrum   положителни емоции    smile3521 newsm53 newsm03  ....
Приятно е! newsm20 lalalala
Цитирай
Аз не съм присъствала на такова мероприятие ..  минаха само 2 години  , откакто завърших.А и едва ли след няколко години ще има кой да ни събере-за съжаление.  Rolling Eyes
Цитирай

Му Кинд Оф Плаце

Тежка тема. Таз година направихме 10. Моите крака все така най-си ги харесах. Съвипусниците (чките) изглеждаха общо взето добре, което ме радва, чат-пат деца, нямаше костюмари. Ноооо, никога повече няма да пия и да се прибирам по изгрев слънце  Stop Stop
Цитирай

Всяка година се събираме около 22-ри май- вече 11-ти път.  Mr. Green Тази година мястото на сбирката беше много яко - когато бяхме ученици, по цял ден висяхме в една сладкарница до училището и пляскахме белот. Сега сладкарницата е превърната в механа и се събрахме там.
Цитирай

Тази година стават 13 години от моя бал.

И от моето са 13  ooooh!, първите пет се срещахме всяка година , после като спрях да ги ръчкам срещите свършиха  Crossing Arms Сигурно няма и да се съберем вече  Tired

Сега като гледам свиркащите коли пред блока и ми става едно тъжно  Tired Искам и аааааааааз  Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора