На градушки не се даваме, лято чакаме в Германия 30

  • 11 728
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 423
Бих отишъл и на църква с теб!
И понеже сте истински набожни, няма
да покривате иконите, докато се молите...  Wink

# 76
  • Мнения: 1 242
Лисо, бъди човек! Хербаризирай го! Mr. Green

Мистичка, с риск да ме убие и мен на карфица, ще ти кажа само, да Mr. Green. Каза, че си убавица и че пишеш много хубаво.
В общи линии обаче за форума не сме си говорили. Нали ви казвам, намерихме много стари спомени и познати.

А за виното и аз това щях да ти предложа - да го дръннем на живо. Не вярвам ни на ДХЛ, ни на Дойче пост.  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 3 423
А за виното и аз това щях да ти предложа - да го дръннем на живо. Не вярвам ни на ДХЛ, ни на Дойче пост.  Mr. Green

Аз не вярвам на хербария от мейла.
Иначе бих го ползвала за куриер.
Все нещо ще измислим, де.
Да спра да кърмя обаче.

Въпрос на Гюнтер Яух към Дитер Болен.
Какво е компонирал Бетовен?
Мит Ванеса, фюр Елизе, бай Берта, Юбер Шантал.

# 78
  • Мнения: 2 907
Ми да - моят принцип е простичък. Ако хвана един в мрежата, то другият сам ще се хване. Така че мисля да сложа любовен еликсир във виното на Мамунеца, тя ще пийне, мъжът и ще пийне, ще си легнат, НО на другия ден Мамунката ще притича до Лисунгера и ще изрецитира " О, Амброзия, О, живот " на Барби Д'Оревили. Аз ще си легна с лаврите накрая  Laughing

На църква викаш да ходим. Аз в църква ходя по културни причини. Все пак изкуство съм учила, дисертации по архитектура съм писала, никой не познава катедралата на Страсбург по-добре от мен, особено дясното крило  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 3 423
На църква викаш да ходим. Аз в църква ходя по културни причини. Все пак изкуство съм учила, дисертации по архитектура съм писала, никой не познава катедралата на Страсбург по-добре от мен, особено дясното крило  Mr. Green

Позволете ми да се съсипя от смях. Joy Joy Joy

# 80
  • Мнения: 2 907
А не, Мамунке, чакам в следващите 10 минути ЛС от теб! Плийз мила, аз обещах, не се базиках, утре пращам вино! Крайпътен камък в историята на немската тема се случи, та и не само - на целия форум дори!

Е, сега Лисицо недна, какво се смееш така? Нима не знаеш, че съм учила доста годинки история на изкуството??? Wink

# 81
  • Мнения: 677
На целият нет дори! И аз чакам ЛС, кажете къде и какво трябва да пратя!

Мистик, култура, изкуство, архитектура, но и цузамен зи махен в дясното крило, а?

# 82
  • Мнения: 3 423
Е, сега Лисицо недна, какво се смееш така? Нима не знаеш, че съм учила доста годинки история на изкуството??? Wink

А днес било Пфингстен  Joy Joy Joy

# 83
  • Мнения: 1 242
Леле, на какво сте готови за една среща с Лиза. Безбожниците набожни станаха. Мистичните мамуни свалят. Аз се разминах по тънката линия, че и подаръци получавам.
Сопранов, на теб мога да ти дам банкова сметка, ако искаш.

Мистичке, заминаваме за Ирландия. Дай като се върна, без майтап. Да не стане иди си - ела си.
Казана дума, хвърлен крайпътен камък!

Абе хора, гледате ли онзи ми ти Дитър Болен. Болен до няма и къде повече.  Joy

# 84
  • Мнения: 7 605
  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy
Ийр хабт zи я нихт алле  Laughing

# 85
  • Мнения: 2 907
Никаква Ирландия не признавам. Или даваш адрес или не даваш. Ирландия предлага тъмна бира, аз предлагам първокласно вино. Но да те изнасиля не мога, маймуно такава  Sunglasses Аз бих още утре пратила, незнам вие кога тръгвате, но виното ще дойде до два/три дни мисля...

Сопранов, ти откъде така се нави на църква да ходиш с мен?  Laughing Аз моя мъж не мога да навия, то извънбрачни се явяват. Хубав мъж си Сопранов, но аз имам още много да пробвам с един друг, голяма е шматка, но аз съм родена за точно тази шматка  Heart Eyes Но с теб Сопранов можем да направим църковен тур и да ти обяснявам за историята, архитектурата и живописа...

# 86
  • Мнения: 677
Ирландия предлага уиски най-вече, най-доброто в света!
А мистик, за изкуството съм готов на всичко и изкуствени коси харесвам даже  Grinning

# 87
  • Мнения: 1 947
Ей, бравос, Веч, хут аб!
Видях Анна В. на колажа.
Къде се загуби таз жена?!
   Тук е. Чете по 2 страници през три епизода от "комедийния сериал" -
страшни писарушки - и няма за какво да се навира между шамарите.
Заминава на морето след 6 дни и тогава хептен няма да се вясва.
 Joy cheers

# 88
  • Мнения: 2 907
Ай, драги приятелю, имам един поздрав за теб! Но първо свали поне половината преди да пуснеш песента, ок? Защото аз обожавам тази група, но този колаж с жени го е направил някой фен и това няма нищо общо с групата. НО пък си мисля, че този колаж е подарък за тебЯ, другарче : http://www.youtube.com/watch?v=2LKuTvWwrfA

И не колаж, ами слайдшоу, все бъркам различните думи, таква ми е съдбата, мам"" му! А знам, че някой ден ще пиша и даже напиша нещо за пред хората  Wink  
Вие носите ли лак унд ледер? Аз - да. Лиске, а ти?  Sunglasses

# 89
  • Мнения: 2 907
Оооо, Сопранов, гледай само 2 минути, после мадамите почват да се повтарят. Не ги е срам да ни лъжат така. Ето и теб излъгах.

Общи условия

Активация на акаунт