Как харесвате да носите косата си?

  • 2 369
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 234
Пусната(права ми е косата Wink),прибрана на конска опашка,вързана на една страна,дигната с диадема,небрежно хваната с разни шноли,фибички и цветни ластичета,намачкана с пяна за да стои на леки вълни или с гел за мокър ефект,накъдрена с маша на масури(но това само за по-слециални случай)....всякак в общи линии обичам Hug

# 16
  • Мнения: 3 622
Предпочитам да е права. Но когато ме мързи я намачквам и тя става къдрава  Laughing

 Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 951
Спусната,но вкъщи я връзвам.

# 18
  • Мнения: 1 426
небрежно пусната

# 19
  • Мнения: 648
   Предимно прибрана- с ластик, шнола, диадема Flutter Обичам лицето ми да е открито. След баня или я изправям с четка, или оформям с дифузер!

# 20
  • Мнения: 3 456
Спусната,но вкъщи я връзвам.
И аз така

# 21
  • Мнения: 952
винаги е пусната Peace много рядко я връзвам и то предимно в къщи.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 294
Пусната, когато имам възможност изправена при фризьор  Peace

# 23
  • Мнения: 575
Понякога я изправям, друг път я къдря с пяна и дифузер. Нося много и различни ленти за коса, фибички, ластици. Изобщо гледам да разнообразявам, защото ми омръзва да се гледам все една и съща.

# 24
  • Мнения: 92
Пусната.

# 25
  • Мнения: 2 386
На конска опашка, спусната, начупена със сешоар, с диадема...а най-често със слънчеви очила на главата. Много практично решение е  Peace

# 26
  • Мнения: 1 733
Различно. Косата ми е чуплива и няколко мачкания с ръце след баня я правят къдрава, ако я среша пък - си стои права. Понякога я връзвам на опашка или я хващам с ластик в някакво подобие на кок.

# 27
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Моята коса поне е такава, че и изправена и къдрава, стои добре. Само, че за изправянето не мога сама да постигна ефекта, а всеки път нямам възможност да давам пари на фризьор и затова в печето случаи я нося начупена. Вързана не ходя.

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
И аз Peace

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Цитат
Как харесвате да носите косата си?

Под мишница.

Общи условия

Активация на акаунт