Щръкнало пъпче напред!!!!!!!!!!!

  • 4 587
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
Мили мами сега забелязах че на малката ми дъщеричка /на 45 дни е/пъпчето й е щръкнало.Някой имал ли е такъв проблем,как да се оправи? Sad

# 1
  • Мнения: 2 950
Как така щръкнало?  newsm78 И на Йоана й е изпъкнало пъпчето. Питай педиатъра си, ако нещо те притеснява.

# 2
  • Мнения: 66
Може да е пъпна херния, ако искаш се консултирай с педиатъра си

# 3
  • София
  • Мнения: 2 162
Нашето беше такова. Според доктора не беше пъпна херния, а просто слаби мускули или нещо такова. Слагахме някакви специални лепенки (местото около пъпчето се прищипва, така че пъпчето да хлътне и отгоре залепяхме- докторът го правеше) и за около 20 дни се оправи. Но и аз мисля, че доктор трябва да прецени във вашия случай има ли проблем и какъв е точно.

# 4
Консултирай се с лекар - нашето беше същото и го бяхме залепили с една лепенка за 1 месец. Сега няма проблем.  Hug

# 5
  • Мнения: 2 271
Може да е пъпна херния,кожен пъп или съвсем нищо да му няма на детето.Но задължително трябва да се обърне внимание на педиатъра за това!

# 6
  • Мнения: 254
Ами и на моят син му е щръкнало напред малко......Не сте ли виждали хора с изпъкнали пъпчета. На някой са прибрани на други стърчат:)))) Слагай от лепенките, но ако не се прибере изцяло, не се тревожи.

# 7
  • Мнения: 2 677
Консултирай се с лекаря си. Ако е пъпна херния (която е доста срещана при новородените), се лепи със специални лепенки и нещата се оправят за кратко. Синът ми беше така и след 20 дни пъпчето се прибра.

# 8
  • Мнения: 576
На Рая Педито и сложи специална лепенка. Носихме я около 1 месец и пъпчето се прибра!

# 9
  • Мнения: 244
При моето бебе също беше щръкнало ,но след 2-ия месец се прибра.Дано и при вас да е така.

# 10
  • Мнения: 2 891
Може да е пъпна херния, ако искаш се консултирай с педиатъра си

И на Сашо му бе така. Педиатърката му залепи пластир и се оправи. Заведи го на лекар   bouquet

# 11
  • Мнения: 164
Blagodaria vi, utre chte ida pri doktora(dnes  ne beche na rabota) i chte se konsultiram!!!!! Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 2 818
Нашето беше такова. Според доктора не беше пъпна херния, а просто слаби мускули или нещо такова. Слагахме някакви специални лепенки (местото около пъпчето се прищипва, така че пъпчето да хлътне и отгоре залепяхме- докторът го правеше) и за около 20 дни се оправи. Но и аз мисля, че доктор трябва да прецени във вашия случай има ли проблем и какъв е точно.

И при нас беше така. Сега е много вдлъбнат.

# 13
  • Мнения: 1 243
Не се притеснявай Simple SmileИ на Иво му беше щръкналао даже искаха и операция да му се прави тъй като било пъпна херния но аз не дадох.Лепихме му пъпчето с лепенки 3 месеца и сега всичко е на ред.Помоли педиатъра си да ти покаже как точно да залепваш с лепенките и късмет  bouquet

# 14
  • Мнения: 498
На Рая Педито и сложи специална лепенка. Носихме я около 1 месец и пъпчето се прибра!
И на нас така.Това се дължи на много високо отрясзване на пъпната връв.Така ни обясниха на нас.Слагат се лепенки,но е най-добре педиатъра да го направи че за мен е малко сложно.
Не се притеснявай кажи на педиатъра и той ще направи това което трябва

Общи условия

Активация на акаунт