Секцио в Бургас

  • 1 294
  • 4
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 296
Здравейте! След няколко седмици ще раждам  със секцио по лекарски показания в Бургас и търся съвет за добра лекарка, която може да го направи. Ще съм ви благодарна да споделите ваши впечатления, както и парите, които изискват съответните лекари.

 

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 11:18 от rujanero

# 1
  • Мнения: 270
Недей. Освен ако секциото не е просто по желание и се налага. Ако се налага ти препоръчвам доктор Марчева и доктор Йорданов в клиниката Ева в Сливен. Ако се налага секцио и си здравно осигурена  няма да плащаш там, ако не си осигурена около 600 лв. Но знам че за секцио няма добри дофтори в Бургас, а и отношението е отвратително към майките. Не подкрепяй лекарската корупция в Бургас като им плащаш.Бъди пич.

Желая ти леко и безпроблемно раждане и най чаровното слънчице.  bouquet

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз и двата пъти съм раждала нормално.Имаше период в който бебето беше седалищно-втората бременност.Но се обърна в деветия месец така,че не се наложи.Но бая проучих въпроса.Имам добри отзиви за Георгиев от всички с които съм говорила,но за цени всеки ми казваше различна сума.Явно на всеки според възможностите имам в предвид,той не си иска определена сума ами те сами му дават.Давали са му и 200 и 500 лв.Дано ти помогна с информацията която имам.Успешно раждане и да пишеш после,че нищо не се знае. Peace

# 3
  • Мнения: 814
 Чувала съм много добри отзиви за Др. Нина Добрева, но не съм ходила при нея и не мога да кажа със сигурност. Аз лично не бих раждала в Бургас, но ти си знаеш.

# 4
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
аз пък родих секцио в Бургас .Бях изплашена  адски много от прочетеното тук но нямаше начин да пътувам и познай-не видях лошо отношение дори напротив.Включително и докторите за коити се бе писало че се държът ужасно-бяха приятелски настроени.Наистина останах изненадана от всичко-дори хлебарки не видях.Единственото лошо е че бебетата са адски много и ти сама се оправяш с него акушерките от педиатрия само го къпят сутрин и това е ти си на ход после.
Не се плаши пет дни ще издържиш пък и ако ще най-голямата глезла да си.Единствения ми съвет е -хвани си доктор.Успех и не се тревожи не е страшно не е тоооолкова гадно  Hug

Общи условия

Активация на акаунт