"Дневникът 16" - намали храната и скъси полата

  • 27 212
  • 939
  •   1
Отговори
# 15
zdraveite momi4eta,moje li i az da u4astvam?

# 16
  • Мнения: 6 958
zdraveite momi4eta,moje li i az da u4astvam?

Mоже разбира се, добре дошла сред нас и пиши на БГ плс, но данни за таблицата следващата седмица, за което се извинявам искрено  Hug Heart Eyes Hug На каква диета си? Успех   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 169
Охо нова темичка ето ме и мен вече в нея
браво Мирани както винаги е супер
Аз от днес щях да почвам диетата ама докато
дядото на приятеля ми е тук май няма да стане което значи, че след сряда ще
я почна  Mr. Green

# 18
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Миранди, страхотна темичка!
Аз само ще чета, че смятам малко да почивам от диетки  Wink

# 19
  • Мнения: 3 647
Миранди идеята ти е много добра - че постоянно сменяме диети и аз вече се обърках  Embarassed
 сватбата май беше на 10 юни - поне така съм запомнила .Тя Ася ще си каже   bouquet Hug Hug
ВЯРА аз смятам да ям и плодчета - и двете чистят организма от токсини - и смятам че са съвместими със житото - още мисля -ама следобед ще си го сваря - newsm78 нали 100гр сурово жито се вареше .........

# 20
  • Мнения: 3 453
Страхотна е темата браво Миранди Hug  bouquet

Ася страхотно заглавие   bouquet

Миранди има малка грешка в таблицата.пише ме 63 но пише свалени 6кг а те са 7,но няма нищо другата седмица ще ги оправиш...пък дано са станли 8-9 свалените Praynig

Успех на всички!

# 21
Visoka sum 175 sm 61 kg bust 91 taliata mi e 70sm hansha 97 bedroto 60 praseca 37sm.iskam da sum 54 kg

# 22
6te moje li i men da me vklu4ite?moiata dieta e mnogo lesna - qm qbulki i vednaga sled tova pia voda.imam krostrenajor na koito treniram po 1h i sled tova qm dve qbulki i pak voda.ne ve4erqm ne qm sladko i hlqb ne piq alkohol i gazirani bezalkoholni.Kajete mi kum kogo da se oburna 4e i az da u4astvam,za6toto kogato ima o6te nqkoi na dieta s men imam po golqm stimul za neq?

# 23
  • Мнения: 6 958
Visoka sum 175 sm 61 kg bust 91 taliata mi e 70sm hansha 97 bedroto 60 praseca 37sm.iskam da sum 54 kg
6te moje li i men da me vklu4ite?moiata dieta e mnogo lesna - qm qbulki i vednaga sled tova pia voda.imam krostrenajor na koito treniram po 1h i sled tova qm dve qbulki i pak voda.ne ve4erqm ne qm sladko i hlqb ne piq alkohol i gazirani bezalkoholni.Kajete mi kum kogo da se oburna 4e i az da u4astvam,za6toto kogato ima o6te nqkoi na dieta s men imam po golqm stimul za neq?

Включваме те веднага, но данните ти в таблицата от другата седмица  Peace

тема: плодове-чай-мед (аз съм на диня главно + други плодове за разнообразие)

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=188477.0

# 24
съжалявам Embarassedне съм видяла отговора

# 25
  • Мнения: 2 255
нали 100гр сурово жито се вареше .........


Аз си варя по една ч.ч. сурово и колкото излезе  newsm78 като го изям варя пак наново  Joy че иначе не ми се занимава  Sick

# 26
  • Мнения: 3 647
нали 100гр сурово жито се вареше .........


Аз си варя по една ч.ч. сурово и колкото излезе  newsm78 като го изям варя пак наново  Joy че иначе не ми се занимава  Sick
мерси мила - значи на око горе долу

 Twisted Evil да видим и това кога ще ми втръсне - днеска пу-пу-пу да не ми е уруки само на кафета съм   Hug Hug Flutter Flutter за сега съм диетична дано не ми мине котка път

Миранди сега ми се завърта една идейка продължение на твоята - на края на седмицата да излезем от анонимност и да си кажем кои колко с коя диета е свалил за седмицата със или без спорт - така ще имаме някаква статистика колко средно се сваля с дадена диетка за 7 дена
  bouquet

# 27
  • Мнения: 6 958
 Heart Eyes smetanke къФффф тоз мъЖу вееееее  ooooh! ooooh! ooooh!  Голям сладур, само някой да не ме чуе Joy hahaha Joy

Ауууу Аууууу Аууууу, само да не стане Баууууу  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 3 453

[/quote]


Миранди сега ми се завърта една идейка продължение на твоята - на края на седмицата да излезем от анонимност и да си кажем кои колко с коя диета е свалил за седмицата със или без спорт - така ще имаме някаква статистика колко средно се сваля с дадена диетка за 7 дена
  bouquet
[/quote]


Прекрасна идея Hug  bouquet

# 29
  • Мнения: 498
   Айде и аз да се разпиша в новата темичка      

  Миранди ,браво за труда!!!

 asja,много хубаво заглавие!!!

  _gerito_ ,добре дошла при нас!!!

Общи условия

Активация на акаунт