Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца с увреждания и хронични заболявания
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 117 отговора

При рома, пурите, какаото и бабиериндосите

Събрала съм линковете на доста теми свързани с това. Ако е отделно мисля, че ще е по подредено и тематично обособено. Говорихме веднъж с Живко, че няма смисъл от отделен форум извън бг-мамма. Затова мисля, че форума може да остане тук като подфорум на деца с увреждания. Говорила съм са Мамма - от нея имам ОК.
1.Давайте идеи за име и описание на подфорума. Нещо от типа на "Интегрирация на децата в обществото. Интегрирано обучение на деца с увреждания и хронични заболявания" Но това ми звучи като диагноза, едва ли не- та чакам малко по- приветливи варианти от вас Very Happy
2.Живко прави сайта за регистъра. Ако имате идеи за статии, преводни, собствени- споделяйте. Ако някой може да се наеме да събере линкове на сайтове свързани с интеграцията ще съм безкрайно благодарна. За да го подредим и него. Дискусиите ще пренасочваме към новия подфорум.
3.Имаме разговори с някои организации за партньорство по представянето на сайта.
Вие сте!
 Hug
« Последна редакция: вт, 29 май 2007, 09:48 от yosarian »
Цитирай

Враца

. Говорихме веднъж със Живко, че няма смисъл от отделен форум изман бг-мамма.  Hug
Портал интеграция и неговия форум е с такава насоченост и затова и аз мисля,че е по добре да се обособи като подфорум на деца с увреждания в бг.мама или нашите деца .Заглавието може да бъде-интеграцията на различните деца-чрез детската градина, училището и университета-в обществото.
Цитирай

София

Хубаво е да има наистина място,в което конкретно да обсъждаме трудности,проблеми,а също и резултати от интеграцията на децата ни.

1.Давайте идеи за име и описание на подфорума. Нещо от типа на "Интегрирация на децата в обществото. Интегрирано обучение на деца с увреждания и хронични заболявания" Но това ми звучи като диагноза, едва ли не- та чакам малко по- приветливи варианти от вас Very Happy

На мен добре ми звучи и нещо от сорта-Интеграция на деца със Специални образователни потребности.Интегрирано обучение на деца с увреждания.
Благодаря на всички,които са се заели с реализиране на идеята!  bouquet
Цитирай

Да- портал Интеграция е много хубав сайт, но разработеният форум и най-четеният в България е бг- мамма. Като говорихме с Живко, той ми обясни нещо просто- форум на отделно място е безмислен по две причини- форума или върви и се разраства или не върви. В първия случай ще се нуждае от сериозна поддръжка, във втория е излишен. Така, че тук е добре да се оформят дискусиите и без това нещата всъщност тук се обсъждат много, макар и на непрофесионално ниво. Мисля, че и някои институции ще си паднат по идеята. А не е лошо да се обединим неправителствените ортганизациио около нещо работещо и ефективно.
Цитирай

Враца

Точно това имах и аз  предвид.Бг мама е по -посещаван,докато в другия влизат и пишат по малко хора,а на нас ни е нужна популярност.Един нов форум със същата насоченост само ще разделя пишещите.
Цитирай

Точно това имах и аз  предвид.Бг мама е по -посещаван,докато в другия влизат и пишат по малко хора,а на нас ни е нужна популярност.Един нов форум със същата насоченост само ще разделя пишещите.
Hug
Цитирай

София, "Младост 3"

"интеграция - равноправно бъдеще за всички"
Цитирай

София

newsm10
Цитирай

Пловдив

newsm10

Hug аз съм ЗА! Това, което съм цитирала ми харесва.
Цитирай

Някъде там...........

ЗА!  Peace
Цитирай

Всичко що ни засяга има смисъл и значение, така че всеки от нас ще пише и там.  Peace  Hug
Цитирай

София, "Младост 3"

мисля тези които са се сблъскали с проблемите - ако знаят къде има закони и правни въпроси касаещи интеграцията на децата - да пишат и да има такава закована тема
Цитирай

Където свършва пътят на надежата и почва кръстопътят на умората

Само дето аз нищо не съм направил със сайта още...вече 2ри месец се размотавам  Embarassed
Сега вече, при толкова цензори, ще трябва да се мобилизирам.
Цитирай

Вече разбрах всичко. Съгласен съм.
Цитирай

Само дето аз нищо не съм направил със сайта още...вече 2ри месец се размотавам  Embarassed
Сега вече, при толкова цензори, ще трябва да се мобилизирам.
кикик Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 117 отговора