Фен-клуб "Проклета снаха"

  • 13 802
  • 145
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 284
Записвам се да следя темата,че от скоро и аз се сдобих с това "съкровище" СВЕКЪРВА  smile3532 . Лошото е че не живее у нас,но има ключ,които не иска да върне  #Cussing out идва когато си поиска и то без предупреждение #Crazy #Crazy #Crazy!!!!Само да уточня ,че апартамента е бил на бабата и дядото на съпруга ми т.е. на родителите и.....

# 76
  • Мнения: 2 116
Лошото е че не живее у нас,но има ключ,които не иска да върне  #Cussing out идва когато си поиска и то без предупреждение #Crazy #Crazy #Crazy!!!!Само да уточня ,че апартамента е бил на бабата и дядото на съпруга ми т.е. на родителите и.....

Сменете си патнона!  Peace Набутай нещо вътре, та да му помогнеш да се "развали"!  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 267
Лошото е че не живее у нас,но има ключ,които не иска да върне  #Cussing out идва когато си поиска и то без предупреждение #Crazy #Crazy #Crazy!!!!Само да уточня ,че апартамента е бил на бабата и дядото на съпруга ми т.е. на родителите и.....

Сменете си патнона!  Peace Набутай нещо вътре, та да му помогнеш да се "развали"!  Mr. Green

хи хи хи !Много ценен съвет! Така тънко ще й духнеш под опашката,че си струва да се види-тя пред вратата и  се мъчи ли мъчи да отключи!!!!!![smilie=smile3534.gif]

# 78
  • Русе
  • Мнения: 7 791
И тук да се запиша!
На моето свеки още първия ден му показах местенцето и й казах че в моята територия не я искам.
Вече 10 години си трае като от време на време промърморва(нали все пак е свекърва).
Имам силен гръб-мъжа винаги ме подкрепя Peace

# 79
  • Мнения: 227
 Whistling Ние сме две етърви,т.е.сме  две снахи.Ако разбрахте да продължа? Party
Коментара на етървата е-как така,ти си по-лошата снаха,а все на теб подаръци се носят?
Ами скърцам със зъби,гледам лошо,зъбя се......... CrazyМила,добра снаха,която  за 11 години брак не е казала нито майко,нито татко.Иначе съм добра душа! Flutter

# 80
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Защо не пробваш с милото "Искам да се почувствам като у дома си и домакиня"? И като се развихриш Бог да им е на помощ  Mr. Green. Ама действай бързичко, докато не са те свикнали да се подчиняваш, защото после ще ти излезе през носа  Confused
Пробвах тоя номер - отидох на гости на свекървата, и докато я нямаше разчистих и подредих. После няколко месеца ми се обаждаше да ме пита кое къде съм сложила. И оттогава, дойде ли в къщи, не смее да стане от стола - ще види тя друг път ще ми размества ли работите, аа!

# 81
   Браво на теб........ Stop Joy hahaha

# 82
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
 newsm44 И аз съм с  вас!
От най-кривите и проклетите.
2 години докато гаджелувахме с мъжа ми всичко беше наред,но преди 2 години се скарах със свекито, защото отказах да отида да и купя коледна камбанка или подобна коледна украса.
Как така аз на 29.12 ще имам време да отида да купя на приятелките си по едно подаръ4е, а на 30.12 няма да отида да и взема на нея окрасата.И понеже работехме на едно място (огромна грешка от моя страна)-тя ми направи скандал за това във фоаето на фирмата....аз за да не се злепостая пред колегите се сдържах и кротко и засякох, а после историята за пред съпруа ми беше че съм и повишавала тон и съм я обиждала smile3517
След това се обиди,защо не съм и честитила рожденият ден в неговото навечерие (т.е в 24.00), а на другият ден сутринта...и т.н...т.н......като се завъртя кълбото се стигна до там 4е аз бременна в 6м. и с високо кръвно в жегите бях принудена на върша домакинската работа,тъй като съм си седяла в къщи....и след като дадох отпор се разсърди че не и пера дрехите........Роди се детето и историята пак се повтори..."Аз ще гледам детето, а ти отиди да ни сготвиш и т.н".Киснеше от 7.00 сутринта в стаята ни,въреки че аз съм едва ли не по долни гащи.... И когато най-накрая и казах nono...излезе че съм била много лоша и жестока....не съм и давала да вижда детето.И на всичкото отгоре с цялата ммоя наглост съм си изпълнила целта да "хвана сина й" и да му родя дете.......ама нищо че си зарязах образованието за това.
Историите са милион.....лошото е че понякога влошават отношенията ми със съпруга ми...но аз съм си обещала,че няма да и се дам....и аз семейството си заради нея няма да разруша....Най-ми е хубаво когато след поредният предизвикан спор по между ни ни види със съпруга ми гушнати...минава покрай нас като пр**** през гащи  Mr. Green

# 83
# 84
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Обаче тук са се записали някои наистина проклети снахи.  Grinning

# 85
  • Мнения: 263
newsm44 И аз съм с  вас!
.......................
Киснеше от 7.00 сутринта в стаята ни,въреки че аз съм едва ли не по долни гащи.... И когато най-накрая и казах nono...излезе че съм била много лоша и жестока....не съм и давала да вижда детето.
.................................
Ей същата гадина съм и аз, сега се сещам... Две седмици след раждането на малкия мъж ми реши, че щял да извика майка си "да ми помага" (майка ми беше за две седмици в нас - и свекървата ИМАЛА ПРАВО!!!). През цялото време започна ли да кърмя бебето вторачваше поглед в мен! не се усеща и това е! Накрая и казах докато го кърмя да не ме гледа, а просто тактично да си отклони погледа в друга посока, защото ми е неудобно!
Леле, като стана, извика мъж ми в другата стая и се развика, че нямало място в къщата за нея! тя била дошла да ми чисти и да ми готви, за да съм "гледала аз кефа", а тя не може да седне където си поиска! Гонела съм я била! Ама тя щяла да си тръгне веднага! Да проверял мъж ми в тъпия си интернет какви влакове имало веднага, да я кара на гарата и да си ходи! Пренесоха се в стаята, където съм с детето! То реве, тя крещи! И така до към 24.00!
На другия ден се сетила, че ако си тръгне така няма да има очи да стъпи вкъщи повече и праща мъж ми да ми обяснява, че майка му НЕ ИСКАЛА ДА СИ ХОДИ!
И като остана започна да ми обяснява, че тя била мразела да я лъжат!  Crazy Откачена работа...

# 86
  • Мнения: 4 406

Пробвах тоя номер - отидох на гости на свекървата, и докато я нямаше разчистих и подредих. После няколко месеца ми се обаждаше да ме пита кое къде съм сложила. И оттогава, дойде ли в къщи, не смее да стане от стола - ще види тя друг път ще ми размества ли работите, аа!
хихи, това е много ценно  Joy Joy

# 87
  • Мнения: 267
Обаче тук са се записали някои наистина проклети снахи.  Grinning


Това май включва и мен! Или поне се надявам Joy

# 88
  • Мнения: 804
Ей същата гадина съм и аз, сега се сещам... Две седмици след раждането на малкия мъж ми реши, че щял да извика майка си "да ми помага" (майка ми беше за две седмици в нас - и свекървата ИМАЛА ПРАВО!!!). През цялото време започна ли да кърмя бебето вторачваше поглед в мен! не се усеща и това е! Накрая и казах докато го кърмя да не ме гледа, а просто тактично да си отклони погледа в друга посока, защото ми е неудобно!
Леле, като стана, извика мъж ми в другата стая и се развика, че нямало място в къщата за нея! тя била дошла да ми чисти и да ми готви, за да съм "гледала аз кефа", а тя не може да седне където си поиска! Гонела съм я била! Ама тя щяла да си тръгне веднага! Да проверял мъж ми в тъпия си интернет какви влакове имало веднага, да я кара на гарата и да си ходи! Пренесоха се в стаята, където съм с детето! То реве, тя крещи! И така до към 24.00!
На другия ден се сетила, че ако си тръгне така няма да има очи да стъпи вкъщи повече и праща мъж ми да ми обяснява, че майка му НЕ ИСКАЛА ДА СИ ХОДИ!
И като остана започна да ми обяснява, че тя била мразела да я лъжат!  Crazy Откачена работа...
Ти не си за тоя Фен-клуб, защото не си "проклета снаха", а измъчена снаха.
Свекърва ти е за Фен-клуб "Тъпа свекърва"

# 89
  • Мнения: 267
Ей същата гадина съм и аз, сега се сещам... Две седмици след раждането на малкия мъж ми реши, че щял да извика майка си "да ми помага" (майка ми беше за две седмици в нас - и свекървата ИМАЛА ПРАВО!!!). През цялото време започна ли да кърмя бебето вторачваше поглед в мен! не се усеща и това е! Накрая и казах докато го кърмя да не ме гледа, а просто тактично да си отклони погледа в друга посока, защото ми е неудобно!
Леле, като стана, извика мъж ми в другата стая и се развика, че нямало място в къщата за нея! тя била дошла да ми чисти и да ми готви, за да съм "гледала аз кефа", а тя не може да седне където си поиска! Гонела съм я била! Ама тя щяла да си тръгне веднага! Да проверял мъж ми в тъпия си интернет какви влакове имало веднага, да я кара на гарата и да си ходи! Пренесоха се в стаята, където съм с детето! То реве, тя крещи! И така до към 24.00!
На другия ден се сетила, че ако си тръгне така няма да има очи да стъпи вкъщи повече и праща мъж ми да ми обяснява, че майка му НЕ ИСКАЛА ДА СИ ХОДИ!
И като остана започна да ми обяснява, че тя била мразела да я лъжат!   Откачена работа...


Ти ме изуми! Аз още като се прибрах с детето съобщих, че не желая никой да ме притеснява докато кърмя ! Не мога да си представя да кърмя пред свеки, а и пред който и да е- ами неудобно ми е!/ сега май ще ме изядат колко естествено било кърменено и т.н. ама мен си ме е срам и това е!/ Joy За щастие свеки уважи това ми желание, под формата на заповед!

Общи условия

Активация на акаунт