Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Димитровград

Още нямаме сандалки. Crying or Very sad Миналата година му купувах на два пъти обувки Капчица от Пловдив и много ги харесах, но тази година не намирам. А тук при нас съответно всичко е евтино китайско. Незнам какво да взема... Не ми се ще да давам повече от 30лв. Хайде дайте идеи и предложения.  Wink
Цитирай

гетото

На Капчица има на много места в Пловдив-тук ли не намираш?
Цитирай

До парка

И в София има на доста места.
Цитирай

3 метра над небето

И в София има на доста места.
Били казала къде моля Flutter Flutter Flutter Party Crazy Crazy
Цитирай

До парка

Не знам точно къде живееш,но има в едно магазинче на пазара в Дружба 1,още в едно в Дианабад до басейн Диана,гледах и в един безистен на Пиротска/като вървиш от ЦУМ към Ботев,първия в дясно/. Hug
Цитирай

3 метра над небето

Живея до пиротска ,но 1 вия  бизистен ли става дума до пицария Айнщаин?????
Цитирай

Sofia

в Дружба 1 новите павилиони
в Дружба 2 срещу магазина на Стил 99 има също магазин за обувки-от там купих на големия преди 1 месец.и двамата са ми с тази марка обувки и много ми харесват и парите не са им много Very Happy
Цитирай

София

На пазара "Иван Вазов".И в маг. "Стил 99" в Младост  мисля 4е ги имаше PeaceА какво имаш предвид под"подобни" newsm78 Ако е като ценови клас-  може би Чипо
Цитирай

Димитровград

Ами по принцип да в Пловдив търсих, знам две магазинчета по Иван Вазов но и в двете нямаше, гледах също в Вис Виталис, но нямаха номера..очакваха да получат.
Би ли ми казала къде има другаде?

На софийските мами благодаря за инфото ако имам път на там ще проверя.Макар че е гадно защото трябва да съм с дребчо...Негативите да живееш в малък град. Sad
Цитирай

В подлеза на Тримонциум имат фирмен магазин.

Цитирай

гетото

Единия магазин е на Иван Вазов още в началото,нов е,другия в подлеза на Тримонциум.
Цитирай

Димитровград

Благодаря ви, другата седмица ще ходя в Пловдив и ще проверя. Peace
Цитирай

Ами по принцип да в Пловдив търсих, знам две магазинчета по Иван Вазов но и в двете нямаше, гледах също в Вис Виталис, но нямаха номера..очакваха да получат.
Би ли ми казала къде има другаде?

"Капчица" има в магазини "Бейбиленд". Единия магазин е до бившия ресторант "Стадиона" - от другата страна на булеварда, под блока. Другия е на "Петко Д. Петков", в посока към Военна болница - пак е под един блок.
Цитирай

3 метра над небето

Да кажа че в бизистена няма   вече магазин за обувки.Тоз на пиротска.Имало е но ........ някога Sad
Цитирай

Варна

А във Варна знае ли някой къде има?И аз трябва да купя много скоро.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.