Официална лятна рокля?

  • 27 540
  • 130
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 679
На сватба съм. Време да обикалям магазините - никакво Sad Трябва да се снабдя с що годе официална лятна рокля Rolling Eyes Искам нещо много тъничко/сватбата ще е в Плевен, там вече е над 30 градуса Crazy/, не късо - ще съм с малкия, т.е. ще има много навеждане, клякане, ала-бала, абе до коляното да е! Насочете ме, че в съседната тема за летните рокли направо се отчаях и от модели, и от цени #Crazy

# 1
# 2
  • Мнения: 22 347
На сватба съм. Време да обикалям магазините - никакво Sad Трябва да се снабдя с що годе официална лятна рокля Rolling Eyes Искам нещо много тъничко/сватбата ще е в Плевен, там вече е над 30 градуса Crazy/, не късо - ще съм с малкия, т.е. ще има много навеждане, клякане, ала-бала, абе до коляното да е! Насочете ме, че в съседната тема за летните рокли направо се отчаях и от модели, и от цени #Crazy

Ако си от Плевен, виж магазина на Дафне, който е малко по-надолу от Мтел. Аз от там всеки сезон си купувам по нещо. )))
Друг магазин с официални неща е в комплекса отстрани до кино Галактика.
Ако те интересува нещо повече, пиши бележка.

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Да, от Плевен съм, но живея в София, така че не става...Но благодаря все пак!

# 4
  • Мнения: 4 202
И аз съм на тази вълна в момента, обиколих доста магазини и единствената рокля, която харесах беше в Елизабет на Витошка, но аз имам още време и ще продължа с търсенето. Там повечето рокли са с дължина до коляното и малко под него и са на приемливи цени, но пак всичко е въпрос на вкус Wink

# 5
  • Мнения: 4 916
И аз имам същия проблем - в петък съм на сватба, а още нямам рокля.

Обиколила съм сигурно целия център и навсякъде ми предлагат някакви абсолютно смахнати неща. Много ли е странно, че не искам нищо в черно? Или в бяло - все пак не съм аз булката... Срещам неразбиращи погледи - "Ама как... какво й е на черната рокля?... Бял костюм - вижте колко е хубав... какво като не се жените Вие?..."

# 6
  • Мнения: 4 202
Много ли е странно, че не искам нищо в черно? Или в бяло - все пак не съм аз булката... Срещам неразбиращи погледи - "Ама как... какво й е на черната рокля?... Бял костюм - вижте колко е хубав... какво като не се жените Вие?..."



Е същата работа, бяла рокля и на сватбата си не бих сложила, пък от черни рокли ми е писнало, а само това се опитват да пробутват  Tired

# 7
  • Мнения: 1 546
Хехе,аз навсякъде ви пробутвам моята прочута рокля за кръщене, но тъй като си я взех с много кеф ето я пак.Дика е.
http://img522.imageshack.us/my.php?image=p5040012hl9.jpg

# 8
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Включвам се, поради същата причина. На 10-ти съм на сватба.
До тук горе долу може да се каже, че ако не си харесам друга ще се спра на Бобо Зендър. http://bobozander.com/sport/index.html, но тук не можа да я видя.
Магазинът е в ЦУМ. Има и намаление. Някъде към 130 лв.

Днес гледах и в Маркам http://www.markam.com/bg/pl_2007.html, само една ми направи впечатление...

# 9
  • Мнения: 5 228
Белинда, в Скай Сити Център в Гео Милев имя няколко прилични магазина. В Кенсол гледах много красиви летни рокли,  около 90 лв. Там има и Бати Балено и Етере,  има интересни неща.

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Благодарско, мацки, ще се отдам на шопинг съвсем скоро Hug

# 11
  • Мнения: 175
Да не забравиш после да покажеш какво си си взела.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 378
На Бухтичка много ми хареса роклята!

Пък аз с такава бях преди година. Не е черна, не е бяла, напротив - пъстра като за лято.
http://images17.snimka.bg/002995337.jpg

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Същото търся, през август съм на сватба на сестра ми, някой да ме насочи за магазини в Бургас?

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Същото търся, през август съм на сватба на сестра ми, някой да ме насочи за магазини в Бургас?

Кой номер носиш?


Аз съм на 3-ти на сватба в София и все още не съм си намерила тоалет, останах без крака.

Ще бъда в София два дена по рано, ще Ви бъда благодарна да ме ориентирате за магазини за костюми големи номера Praynig

Последна редакция: вт, 29 май 2007, 15:27 от Миленика

Общи условия

Активация на акаунт