Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 28 май 2007, 15:46 ч.
  • Преглеждания  1 658  Мнения  6  Онлайн  1
Отговори
  • Мнения: 2 264
Момичета налага се да пия противозачатачни 4 месеца преди инвитро,просто за да контролирам дейността на яйчника.Имам обаче проблем.Предния месец имах цикъл само един ден,почнах хапчетата този месец на 15 пак и от вчера се появиха болки в дясно леки и савсем леко кървене.Пия Логест.
Някой имал ли е подобни аномалии?

Реклама
# 1
  • София - Слънчев бряг
  • Мнения: 770
 През първите 2-3 месеца на хапчета е вероятно такова прокървяване. Няма страшно - прочети си упътването.

# 2
  • Берлин
  • Мнения: 1 233
През първите 2-3 месеца на хапчета е вероятно такова прокървяване. Няма страшно - прочети си упътването.

Да, нормално е!Дори в упътването го пише!

# 3
  • Мнения: 2 264
Притеснявам се защото след всяка подобна аномалия в мен се стига до скалпел,вече не ми останаха сили и нерви.Четох упътването,другият месец ще сменя с Фемоден,не търся лечение ,просто контрол,да няма кисти и да има редовен цикъл.
Благодаря за бързия отговор!

# 4
  • София
  • Мнения: 742
И на мен ми се е случвало,даже това кървене е било 3-4 дена

# 5
  • Берлин
  • Мнения: 1 233
Притеснявам се защото след всяка подобна аномалия в мен се стига до скалпел,вече не ми останаха сили и нерви.Четох упътването,другият месец ще сменя с Фемоден,не търся лечение ,просто контрол,да няма кисти и да има редовен цикъл.
Благодаря за бързия отговор!

Еми, щом имаш такива притеснения,посети гинеколога,който ти е назначил тези противозачатъчни.Той ще прецени най-добре Peace
Аз от  Ясмин, имах само леко зацапване,вместо мензис.Знам,че от анти-бебе хапчетата,менструацията става по-оскъдна,но от тези, хич я нямаше ooooh!.Отидох при гинеколога си,споделих му проблема и той ги смени с други.

# 6
  • Стара Загора / Kазанлък
  • Мнения: 88
Здравейте!
И аз пия Ясмин от близо 2 седмици, след секцио преди 1,5 месец. Изписа ми ги гинеколожката при която родих, но взех да се притеснявам, защото преди седмица започна да ми зацапва, а сега вече си ми тече обилно, както като ми дойде цикъла. А знам че като пиеш противозачатъчни трябва или да ти намалее или да ти спре. Надявам се някой да има подобен проблем че взех да се шашкам. Sad

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт