Крем за обезкосмяване Veet?!

  • 64 050
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 631
Някой ползвал ли е кремът за обезкосмяване на Veet, който рекламират по телевизията? Има го в зелена и розова опаковка, в зависимост от типа на кожата...
Интересно ми е дали наистина забавят растежа на косъмчетата като при епилациа например, или всичко пак е реклама...  newsm78
Пробвали ли сте го?  Thinking

# 1
  • Мнения: 1 426
Да, аз използвам зеления и имам чувството, че наистина ми е разредило космаците... Може пък и да си внушавам...

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ей...скоро мислих да пусна такава тема...и аз много се  замислям дали да не пробвам...ще следя темата с интерес  Peace
а то не е ли пак на принципа на бръсненето...?

# 3
  • Мнения: 2 631
Да, аз използвам зеления и имам чувството, че наистина ми е разредило космаците... Може пък и да си внушавам...

Моите са си рядки, ама ме интересува дали наистина ефекта е дълготраен...
А за колко пари си го набави?

# 4
  • Мнения: 1 243
Ползвала съм го и горчиво съжалявах...Първо, че краката ми стана червени и горяха ужасно, порите ми бяха станали кървави и боляха ужасно, второ- че ефекта беше дори по-плачевен отколкото със самобръсначка и трето-че става по-бавно, защото се налагаше едно място да го търкам с гъбата по 2-3 пъти докато паднат всички косми. Абе с 1 дума -  Sick
Може аз нещо да не съм направила както трябва,ама и майка ми ли да е толкова невежа...И при нея същото!  Rolling Eyes

# 5
  • Варна
  • Мнения: 535
на мен пък ми излезе едно бяло петънце на крака от крема....и се отказах да го ползвам

# 6
  • Мнения: 2 631
Ползвала съм го и горчиво съжалявах...Първо, че краката ми стана червени и горяха ужасно, порите ми бяха станали кървави и боляха ужасно, второ- че ефекта беше дори по-плачевен отколкото със самобръсначка и трето-че става по-бавно, защото се налагаше едно място да го търкам с гъбата по 2-3 пъти докато паднат всички косми. Абе с 1 дума -  Sick
Може аз нещо да не съм направила както трябва,ама и майка ми ли да е толкова невежа...И при нея същото!  Rolling Eyes

Да не си получила алергична реакция към някоя от съставките?  newsm78 Или да е ако си стояла повече време с него?
То направо като на война прозвуча...  Shocked
От кой цвят ти се получи така?

# 7
  • Мнения: 140
да се възползвам и аз от темата
я кажете защото и аз никога не съм ползвала такова нещо колко е дълготраен ефекта и каква е цената
благодаря на  вси4ки отзовали се

# 8
  • Мнения: 1 426
За около 7 лева май си го купих  newsm78 ... От Била... Може и да греша за цената...
Да, ако го държа повече от 5 минути, и на мене ми пламва кожата, но около половин час след като го измия, ми минава абсолютно.
Трябва да се маже обаче на дебел слой - иначе космите не падат. Но може да се използва многократно - аз го събирам с лопатката от едно място и заедно с космите го мажа на друго - и така 3-4 пъти, докато не стане целия само косми.

# 9
  • Мнения: 2 631
За около 7 лева май си го купих  newsm78 ... От Била... Може и да греша за цената...
Да, ако го държа повече от 5 минути, и на мене ми пламва кожата, но около половин час след като го измия, ми минава абсолютно.
Трябва да се маже обаче на дебел слой - иначе космите не падат. Но може да се използва многократно - аз го събирам с лопатката от едно място и заедно с космите го мажа на друго - и така 3-4 пъти, докато не стане целия само косми.

Колко често правиш процедурата?? (месечно)

# 10
  • Мнения: 1 426
Ами на две седмици... Но косъмчетата вече добре са се показали... по-зле е от епилацията...

# 11
  • Мнения: 2 631
Ами на две седмици... Но косъмчетата вече добре са се показали... по-зле е от епилацията...

Е две седмици не е зле  Peace
Аз не се епилирам, бръсна се...

# 12
  • Мнения: 1 426
И аз понякога се бръсна, по-бързо става. Но косъмчетата се подават още на другия ден и боцкат, а с крема минават поне 3-4 дена... и май пак си боцкат  Laughing

# 13
  • Мнения: 1 243
Ами не знам дали съм го държала много, понеже имаше подробно упътване, го спазих строго до секундичка, не мисля, че грешката е в мен. След като ми станаха червени краката, съм ги мазала с лосион на всеки 30 мин. и толкова бързо попиваше... ooooh! Абе адски мъки бяха!Изкарах така около 3-4 дена.

Ползвах зеления Вийт, от Била си го взех за около 7-8 лв. Е вече е на боклука де! Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 426
Значи явно кожата ти е по-чувствителна към съставките му. И аз преди няколко години си бях купила някакъв друг депилатоар, който направо ми направи подмишниците на рани - а на сестра ми нищо й нямаше...

Общи условия

Активация на акаунт