Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора

София

Открих че много по-хубава ми става косата като я къносам, и цвета се задържа много по-трайно, отколкото с безамонячните бой модерни напоследък. Ползвам бургунди-индийската къна. Аз единствена ли съм:)))
Цитирай

Стара Загора

Аз ползвах преди няколко години, но ми беше адски трудно да си изплаквам косата и се отказах.
Цитирай

Не си!  Party И аз вече САМО се къносвам, косата става много по-хубава и цвета се задържа много по-дълго. Взимам си тъмнокафява къна на Йигъл и цвета става много особен, доста тъмна с вишнев отнък! Flutter
Цитирай
Откакто мин година след морето започна да пада едва ли не на кичури. От боядисване, слънце  и т.н.  само се къносвам.
Вярно , че беше да кръста ми, черна, и само боя.... постригах се мн късо, и само къна. Мн по-добре е и нямам вече проблем с косопад. Ползвам и бебешки шампоан, стана страхотна. Без маски и др такива. Това е моята рецепта, но без боя. Вече съм против Smile
мое мнение
Цитирай

Варна

А само мен ли не ме хваща?! Confused Пробвала съм с каква ли не къна, какви ли не цветове - е не става и НЕ СТАВА. От години се мъча, преди 5-6 месеца се отказах Tired
Цитирай

София

Момичета, а дали ще хване върху боядисвана с тъмно кестенява боя коса? Чудя се от известно време. Не съм се къносвала от години, но помня, че бях много доволна тогава
Цитирай
Аз знам, че къна върху боя не хваща. Но нямам представа така ли е. Всъщност  знам и че ако си в цикул не лови нищо, но мен последния път ме хвана къната нищо, че бях така..
Ползвам обикновената индийска къна, бургунди и съм доволна.
zizi top ако косата ти е по-упорита и по-тъмна може и заради това да не те хваща.
Моята например има само един вариант да я накъдря. В смисъл, адски правае и само след къпане, навита на фитилчета или на плитки, така хваща. Пробвала съм с ролки, маша и там каквото се сетиш в домашни условия / не искам да я горя с къдрин/ и нищо не помага.
Успявам, къдри се и след няколко часа е леко начупена, а с плитките до вечерта е само бухнала...
Незнам
Цитирай

Земята

Къната си е много хубаво нещо, ама много грижи... а аз искам прас-тряс - и готово... Ех, ако имаше хапчнца за боядисване на коса - глътнеш едно и готово!
Цитирай

В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/

Открих че много по-хубава ми става косата като я къносам, и цвета се задържа много по-трайно, отколкото с безамонячните бой модерни напоследък. Ползвам бургунди-индийската къна. Аз единствена ли съм:)))

На мен ми подариха,май същата къна,донесена от Дубай,оба4е вече няколко месеца се 4удя какво да правя...Хем много ми се иска,хем ме е страх,4е ако не се харесам,после ми казаха,4е трябва да 4акам къната да падне и 4ак тогава може пак да се боядисва newsm78 Аз съм много тъмно кафява,боядисвам се,ама нещо ми омръзна....и тъкмо в4ера пак я подхвърлях насам натам,та дали твоята тема е е знак Mr. Green
Цитирай

Аз ползвам къна от 4г. ,и съм много доволна,а относно хващането върху боя-става.От руса,станах черна ,без да съм ползвала боя.
Цитирай

В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/

Проблема бил,4е след къната,боята трудно/по4ти/не хваща,та там ми е страхът Rolling Eyes
Цитирай

花見

От 7 години се къносвам, започнах, защото след рязко сваляне на теглото, косата ми започна да пада. Действа ми много добре, оцветява също косата. Преди се къносвах всяка седмица, колкото и да е трудоемко, но с бременността съм намалила на един път месечно.
Цитирай

София

Аз до преди няколко месеца ползвах и бях много доволна от индийската, от други не.Спрях да я ползвам поради липсата на време, не толкова за самото къносване или чакане защото тя хваща като боята за 30 мин, но изплакването после си е мъка.
Цитирай

Аз до преди няколко месеца ползвах и бях много доволна от индийската, от други не.Спрях да я ползвам поради липсата на време, не толкова за самото къносване или чакане защото тя хваща като боята за 30 мин, но изплакването после си е мъка.
Ей затова ме съмнява-защото оригиналните индийски къни,които съм ползвала,изискваха 5-6 часа.Казват,че в продаваните в БГ къни има вещества,много по-вредни от боите  newsm78 Иначе съм фен на къните,постигала съм гарваново черно,със  страхотен блясък и подхранване на косата.
Цитирай

София

Ей затова ме съмнява-защото оригиналните индийски къни,които съм ползвала,изискваха 5-6 часа.Казват,че в продаваните в БГ къни има вещества,много по-вредни от боите  newsm78 Иначе съм фен на къните,постигала съм гарваново черно,със  страхотен блясък и подхранване на косата.

И аз се съмнявам, че сега продаваните къни, които бодисват толкова хубаво, са изцяло натурални. Но аз се бях усъмнила в индийската, Eagles. Взех си на "Арома" и установих, че съставът е същият... явно това е разпространена формула...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора