Мнения за Максим Клисурски от Майчин дом??

  • 26 400
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 886
Интересно ми е  Има ли хора който са посещавали този доктор и какво  ви е мнението за него като специалист.Искам да видя на КОЛКО е помогнал и на колко НЕ Е.предварително благодаря  bouquet  bouquet

# 1
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Той следи бременноста на сестра ми. Тя много го харесва като човек. Доколкото знам е добър и в работата си. Препоръча го близка акушерка от МД.

Единственото, което беше кофти е, че няма часове, а отиваш и чакаш.

# 2
добър лекар е,но наистина понякога много се чака.ако не се лъжа понеделник и четвъртък е до 4 часа следобед.сутрин винаги има много хора и затова в тези дни следобед е най-добре да се ходи на консултация.

# 3
  • София
  • Мнения: 58
Напротив, винаги можеш да си запишеш час при него. Телефона е написан на вратата (9172 219). Дори, доколкото разбрах, е за предпочитане да си с предварително записан час, така и той е по-наясно колко време има.
Иначе на мен ми харесва. Досега с мен се  държи много добре, всеки път ми обръща доста внимание, отчита всеки проблем, прави всички изследвания, прави УЗИ повече отколкото ти се полагат по ЗК и най-вече обяснява и се държи човешки.
Не разбрах какво значи това " на колко е помогнал и на колко не е". За какво да помогне? Той е АГ - прави прегледи, консултации, наблюдения и ги прави абсолютно професионално, какво друго да помага?

# 4
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Да, за повече УЗИ е вярно.

# 5
  • Мнения: 3 886
Имам в предвид дали  е добър като специалист Peace.И дали ако някой е имал проблем  е помогнал за правилно лечение  PeaceПонеже имам една позната която   ходи там  и  ме помоли да попитам дали е добър.Защото от много лекари няма вяра на никой

# 6
  • Мнения: 40
Аз лично не съм доволна от него, никога не знаеше какво да прави и на какви изследвания да ме прати, добре, че беше сестрата Simple Smile
според него детето ми беше с адски голяма глава повече от 3седмици) дължаща се на някаква инфекция, преди 1м и половина родих едно сладко момченце със съвсен нормална глава, така че ти сама си направи извода Simple Smile
аз лично не бих му се доверила за мнение, аз имах друг наблюдаваш лекар и при него бях на ЖК и за болнични Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 886
Аз лично не съм доволна от него, никога не знаеше какво да прави и на какви изследвания да ме прати, добре, че беше сестрата Simple Smile
според него детето ми беше с адски голяма глава повече от 3седмици) дължаща се на някаква инфекция, преди 1м и половина родих едно сладко момченце със съвсен нормална глава, така че ти сама си направи извода Simple Smile
аз лично не бих му се доверила за мнение, аз имах друг наблюдаваш лекар и при него бях на ЖК и за болнични Simple Smile
Същото е и с приятелката ми.При положение че знаеше че кърми и изписа силни лекарства.Има чувството че незнае дали се оправя или не.А пари за лекарства хрърля  много

# 8
  • Мнения: 40
Моят съвет е да си намери някой друг лекар Simple Smile

# 9
  • Мнения: 32
аз лично не бих му се доверила за мнение, аз имах друг наблюдаваш лекар и при него бях на ЖК и за болнични Simple Smile
djidjeto, а лесно ли ти даваше болнични? Thinking Чувала съм, че прави проблем, а на мен ми се иска малко да си почина от работа, та не знам дали лесно ще ми издаде?....А ако не ми даде, трябва да потърся някой друг... Tired

# 10
  • Мнения: 40
При него ме заведе друг лекар от МД, които ми следеше бремеността (не работеше със здравната каса и не можеше да ми дава болничнири)при  когото и родих и му каза да ме води на ЖК, както и да ми дава болнични (през цялата бременост не съм ходила на работа), но както вече писах той нищо не е правил ВСИЧКО правеше сестрата, той само разписваше Simple Smile

# 11
  • Мнения: 32
Мерси за отговора. Ще взема да се пробвам....
Дано не ми създаде спънки, или сестрата или който и да е там....
Казваш, че през цялата бременност ти е давал болнични? newsm78  Ама може ли така? При нас май не дават....Може би зависи какво работиш, както и фирмата....знам ли....?  При теб как е? какво работиш, каква ти е работата?
Абе, ще взема да пробвам, ще ти пиша пак.

# 12
  • Мнения: 40
Аз имах отлепване в 5-6 седмица (не помня точно коя беше) и ми дадоха болнични, след това когато вече всичко беше наред им казах, че предпочиам да не ходя на работа (по принцип някой искат да си ходят заради разликата в парите Simple Smile и така всеки месец ми даваха за по 30 дни, няма лекар които да откаже болничен на бременна жена, така че ако не те притеснява разликата в парите ИСКАЙ СИ, твое право е
Заедно с мен имах и две приятелки бременни и те ползваха болнични от 2-3месец та до края
Кажи, че не се чувстваш добре....и искаш болнични Simple Smile изобщо не се притеснявай
А при кой лекар ще раждаш?
Успех

# 13
  • Мнения: 32
разликата не ме притеснява, а това че ако си взема малко болничен- не знам как ще "погледнат" на това в работата Tired. Знам, че имам право, но все пак.... А аз искам само за малко, не за дълго, защото вкъщи по цял ден ще се побъркам... А ти защо не предпочитала да не ходиш на работа? Не ти ли беше скучно?
Ще се пробвам и ще ти кажа по-късно какво се случва.

# 14
  • Мнения: 40
Скучно??
Изобщо толкоз много работа имах, че не усетих кога минаха 9те месеца Simple Smile
Аз уча задочно и работя вкъщи (помагам на съпруга си) и когато ми оставаше време, четях за бременността, за раждането, и всичко свързано с бебето Simple Smile
А що се отнася, че в работата ме гледат на криво ИЗОБЩО НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА Simple Smile
Шефовете ми казаха, че имало и други бременни колежки, които си ходели на работа, а аз не,аз им казах, че всеки сам си преценява и за мен бебето е по-важно от работата и не мисля да ходя, пък и както ти казах имах работа вкъщи и предпочитам да работя вкъщи за себе си Simple Smile
Какво работиш, че не ви позволяват да ползвате дълги болнични?
ПОздрави

Общи условия

Активация на акаунт