WANTED: Приемни семейства за бъдещи кучета-водачи

  • 1 186
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 916
Преди малко по бТВ мена реклама за търсене на приемни семейства на бъдещи кучета-водачи

http://www.e4p-bg.com/?current=family&lang=bg&id_sess=ae … evk9saqpl4c9sjl33

Аз от миналата година искам да взема едно такова, въпреки че знам, че ще трябва да го върна след време. Всички ми казват, че не бива, защото ще се привържем към него и ще има рев и сълзи след това...

Вие бихте ли взели за гледане такова куче?

# 1
  • Мнения: 3 622
Аз не бих взимала в къщи, защото ще се превържем към животното и после ще ни е много трудно да го върнем

# 2
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
   Аз бих взела.Някой ще се нуждае от това куче.И раздялата с него ще е по-лесна с тази мисъл.

# 3
  • Мнения: 4 916
   Аз бих взела.Някой ще се нуждае от това куче.И раздялата с него ще е по-лесна с тази мисъл.

И аз като знам, че ще отиде при някой, на когото е необходимо и ще го обича, ще се радвам да го гледам една или две години. Важното е, че ще бъде обичано на новото си място  Hug

# 4
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Аз не бих взимала в къщи, защото ще се превържем към животното и после ще ни е много трудно да го върнем

съгласна съм, много се привързвам и после въпреки, че някой друг ще се грижи добре за животното ще ми е много мъчно за него

# 5
  • Мнения: 1 416
Бих взела. Надявам се в близките години да се включа в кампанията. В момента е невъзможно - живеем трима души в една стая в Студентски град.  Confused
Въпреки че много ще се привържа към кучето, няма да ми тежи, че трябва да се разделим, щом ще даде очи на някой сляп човек.

# 6
  • Мнения: 6 991
Аз също бих взела. Но сега нямам къде да го гледам Rolling Eyes Надявам се догодина да можем да се включим в такава кампания Grinning

# 7
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 424
Аз също видях рекламата. Мислих дали да си вземем, но много ще се привържем към него. Особено малката, която обича много животните.

# 8
  • Мнения: 1 426
Бих взела... Довечера ще поставя този въпрос вкъщи на обсъждане.

Общи условия

Активация на акаунт