Вярно ли е че при бебе не трябва да идва жена в М

  • 19 125
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 242
ХАХАХААА
ей добре че е форума, поне за следващото да знам  Joy ще си питам гостенките ... ами ако не са съвестни и вземат че излъжат  hahaha Joy

# 31
  • Smallville
  • Мнения: 994
Ами...на всяка гостенка, която идва трябва да и се свалят гащите и да се проверява .... щото може и да излъже...


Ако е в мензис....вън.... smile3513


Но виж като дойде мензисът на майката не знам как се процедира...тя на палатка ли ще ходи? newsm78


 Joy Joy Joy
Не знам за майката , но се чудя сестрите в родилното , които са къпали и преобличали бебетата , как са ги допускали на работа в цикъл! newsm78Ами акушерката изродила бебето .....


 
И сте много прави,не се сетих за това Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: X
Аз като родих и ми дойде мензиса......сама си гледах бебето, но му излязоха пъпки от топлото Laughing
 Ужасни неща научавам от тук..... #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Кой изобщоги измисля незнам...... #2gunfire

# 33
  • Мнения: 5 362
Не минава седмица без подобна тема  Laughing
Трябва нов подфорум да има вече-"Бабини деветини"  Joy

# 34
  • Мнения: 209
Ох, то незнам даи да се смея или да се ядосвам вече.
И аз много съм ги слушала тия глупости и като чуя някоя нова дивотия от тоя сорт направо подивявям (това е последствие от суеверията на свекърва ми:) )
Айде възрастните донякъде мога да ги оправдая, че вярват в тия простотии, ама лошото е, че и доста млади го правят. Поне 50% от майките по парковете и градинките това дискутират и се плашат и самонавиват една друга. ooooh!
Дори ми се е случвало да се чувствам като прокажена, че детето ми няма червено конче на ръката.... #Cussing out

# 35
  • Мнения: 1 364
Поредната глупост....а и от къде ще разбереш???

# 36
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Ей, тва пък за пръв път го чувам  #Shocked
мислех си, че вече всичките бабини бисери ги знам, ама все се намира по някой нов, който да ми тръшне в смут душицата

# 37
  • Мнения: 55
Пълна глупост е това, поне според мен! Ами... като му парвиш прощъпулник, да не би да знаеш коя е в М и коя не е??? Grinning

# 38
  • София
  • Мнения: 2 967
Като суеверие го знам и знам, че трябва да си каже, че е неразположена.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Доста глупости бях чувала, ама тази ме изненада - признавам си !!!
Това са някакви бабешки диветини от минали времена. В днешно време да се вярва в такива щуротии е просто смешно.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 61
И как можеш да задължиш някой да си каже дали е в цикъл.
А днес секс дали е правил ?  А на църква дали е ходил ? А черна котка дали е виждал ? - ТЪПО Е , НАЛИ ?   

# 41
  • Мнения: 4 195
Правя погача на сина ми, идва на свеки една дружка, с влизането се хвърля към мен, избутва ме в едната стая и на ухото ми казва - мръсна съм Shocked Shocked Shocked и аз седя и гледам тъпо и недоумяващо, викам - какво сиииии, тя пак - Мръсна съм, Викам, абе лельо Любке какво значи това - тя ми вика - Ми в цикъл съм и трябва на ухото да ти кажа, за да нему излезнат на Виктор пъпки ooooh! ooooh! ooooh!
Луди хора, щурави......
Снаха ми не ме пускаше при племенницата като я изписаха от родилното, защото майка ми и казала че съм в цикъл - откачена работа ooooh!

# 42
  • Мнения: 1 029
Ами...на всяка гостенка, която идва трябва да и се свалят гащите и да се проверява .... щото може и да излъже...
Ако е в мензис....вън.... smile3513
Но виж като дойде мензисът на майката не знам как се процедира...тя на палатка ли ще ходи? newsm78

 hahaha  Joy

Наистина голяма тъпотия! Това ми го бяха казали във връзка с 40-я ден на бебето и се запитах как ще разбера дали някоя от поканените жени не е в цикъл...  newsm78  Може би трябваше да попитам всяка една от тях и направо да ги предупредя да не идват, ако междувременно им дойде  Rolling Eyes

# 43
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Интересно как да питам всяка гостенка дали е в цикъл или не hahahaАз на това суеверие не вярвам.

# 44
  • Мнения: 2 587
Като суеверие съм го чувала.И "мръсната" жена трябва да откъсне конец от бельото си,който да се пусне във водата вечерта при къпането.
Аз обаче си мисля че някой по скоро го използват като оправдание за да не ходят на погача или по друг повод при бебето.

Общи условия

Активация на акаунт