Колко най-много Т са ви вдигали от зъби?

  • 2 415
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 164
Я да ги видим "шампионите"... Аз знаех уж, че до 38 може да е от зъби, а над 38 вече е някакво възпаление, но ето, че вече не мисля така. Още повече, че имам познати бебета вдигат и 39, но моят вдигна 39.7 Shocked . А му взимахме кръв, урина и го водихме на УНГ, и всичко му е наред. 1 седмица беше с температура над 38 и изведнъж си му мина от само себе си. Явно е зъби, ама знам ли... толкова висока, близо 40о?! Как е при вас?[/color]

# 1
  • Мнения: 5 790
Никога не е вдигала температура от зъби. А дали детето ти не е изкарало розеола например? Има ли обриви, избили след свалянето на температурата?

# 2
  • на село
  • Мнения: 3 844
И Радослава никога не е вдигала температура от зъби.
При твоето дете да не е било нещо вирусно, обикновено така минава за 2-3 Т.

# 3
  • София
  • Мнения: 790
И при нас високата Т не е от зъби. Винаги когато вдигне над 38 значи започва някаква болест. Веднъж беше розеола, друг път грип...

# 4
  • Мнения: 6 164
Не, никакви обриви, никакво разстройство, нищо. Само венците /долните кътници/ бяха надути и нищо не ядеше.

# 5
  • Мнения: 5 362
И Кики никога не е вдигала Т от зъби.

# 6
  • Мнения: 432
да,последния път.Имаше 3 дни 38,7 и като изкараха горните 4 зъба наведнъж,Т спря.Така и не разбрах вирус или зъб.Но освен Т нямаше нищо не естествено:) и си мисля че беше от зъбите.Може и да греша,но доки го слуша,гърло добре,без сополи.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 718
Нашият д-р пък каза, че по време на зъбоникненето просто пада имунитета и бебчетата са  нападнати от разни вирусчета, а не че се дължат на никненето на зъби симптомите като Т, разстройство, хреми и т.н. То пак е от тях, но не пряко. Това за мен обяснява защо при някои няма никакви проблеми - явно имунитета им е по-силен.
А по темата - до 38.5 сме стигали, но плюс червено гърло и болни уши  Tired

# 8
  • в Низината
  • Мнения: 705
Дани е вдигал 2 пъти за по един ден температура около 37.4-5, но това беше само с първите два-три зъба. Сега му никнат без никакви проблеми.

# 9
  • Мнения: 8 769
Не бих се учудила, макар че синът ми вдига до около 38 при никнене на зъби.
Имаме приятелско семейство, на чието дете кътниците излизаха изключително трудно, на два от тях направи абцес и ходиха да му цепят венеца.... Sad

# 10
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Имаме 16 зъбчета и никога не сме вдигали Т.

# 11
  • София
  • Мнения: 663
щерката вдигаше висока температура - 39`8, имахме случай и 40`. първоначално мислех че е вирусно, но висока температура в продължение на 3-4 дни вече знам че й избива зъбче. вече сме на 1г.4м. и имаме само 6 зъбчета, като се сетя какво преживяваме по време на това избиване - направо мъка ми става като зная още колко има...! #Crazy

# 12
  • Мнения: 163
Големия ми вдигаше по 40 градуса почти на всеки зъб - въпреки че някои лекари казват, че понятие темп.от зъби нямало,но според мен не е така.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Последния път вдигна 38,5.Имахме и 39 градуса за една вечер,но така и не се разбра от какво.

# 14
  • Мнения: 3 334
зъбите на Хриси избиваха сравнително безпроблемно,само веднъж при избиване на кучешки зъб ми вдигна 39,2

Общи условия

Активация на акаунт