Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
предстои ни пътуване до ЕС и незная дали няма да  навреди на детето ми това пътуване ,ако е със самолет,притеснява ме налягането
Цитирай

Süd

Иzлишно се притесняваш, детето ти няма да е върху самолета, а в него, zа да му се отраzи налягането. Единствено може да zапочнат да го притесняват ушите, при иzлитане/кацане, но с едно шише сок си решаваш иzцяло проблемите. Ние летяхме zа първи път, когато бебето беше на 4 месеца.
Цитирай

Моето бебе летя за първи път,
като беше на 4 месеца. Кърмих
при излитане и кацане, по време
на полета спа. Полет - 2 часа.
Нямай грижи. Връзват го за теб,
даваш му да суче нещо - вода,
мляко, ти дъвчеш дъвка, излитате,
ядеш, кацате, благодаря, довиждане.
Цитирай

UK

Smile

pri izlitane i katcane davai vodi4ka za da ne mu /i zaglahnat ushi4kite, prez osanoloto vreme enjoy the flight.
Цитирай

USA

На два месеца беше синът ми, когато летя за първи път от България до САЩ
Цитирай

Germany

Летене не се препоръчва само през първата седмица от живота на бебето, от там нататък няма проблеми. А щом твоето дете е вече на години няма какво да се притесняваш, няма да му навреди, както не е навредило и на останалите летящи деца  Wink  За ушите вече са ти казали как да ги "оправите". Лек полет Smile
Цитирай

Не се притеснявай, ни6то няма да му стане.  Hug
Цитирай

Стара Загора

Сестра ми летя с детето си когато то беше на 4 месеца (за първи път).Нямаше никакви проблеми Peace
Цитирай

Не се притеснявай за налягането. Преди два дни летяхме със сина ми, който е само на 3 седмици и спа през цялото време.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.