Адаптираните млека Beba нa Nestle,какви са отзивите ви?

  • 2 770
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 638
Мами,моето мом4е пийва 50,60 мл АМ Аптамил 3 и това е ,давам сутрин и ве4ер а той не иска,ве4е 1 седмица е така!пробвах проби4ка на Хипп,но и него не иска!пробвах бисквита в Аптамила,не и не!
Милумил е пил в на4алото,но знам ли ве4е!
4удя се сега за АМ Беба на Нестле,какво 6те ми кажете за тях?Kakво друго 6те ми препоръ4ате!!!
Предварително благодяря!

# 1
  • Мнения: 104
Давала съм Нестле-моя нещеше! Cry

# 2
  • Мнения: 27 524
Беба на Нестле е Милумил-ът на Милупа.  Grinning
Аз не съм голям фен на Нестле, но млякото е добро. В момента сме на него. Но двойката, разбира се  Peace

# 3
  • Мнения: 638
Ммммммм,Беба-Милумил ???? Shocked
Наистина ли?Интересно!
В една тема бе6е писала 4е има Аптамил екстра ,който бил Милумил в БГ,как ви са тез наименования и пренаименования се 4удя!
Отивам да дам мляко на Тити,4е е гладни4ък милия,а после може да пи6а отново!
Усмихнат ден  Grinning!

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 350
А Аптамил 2 дали няма да пие?
Ние още сме на двойката...докато не остане първото и вечерното мляко мисля да съм на двойката.

# 5
  • Мнения: 27 524
Ммммммм,Беба-Милумил ???? Shocked
Наистина ли?Интересно!

Не ме разбра, давах пример - Беба е овкусената и подобрена версия на Нан, така както Милумилът на Аптамил.

# 6
  • Мнения: 638
Блонди,бьлгарски реотан,загрях късно  Laughing
Сънена бях и 4етях... Laughing
Хера,давах Аптамил2 до преди 2 седмици,пак малко пие6е,дано да е период,за сега хапва по170 мл  и съм доволна(Милумил3),Мити се храни с АМ сутрин и ве4ер,слагам и в зелен4уковите пюрета.А при вас как е?

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 350
При нас кво да ти кажа  Rolling Eyes Сутрин и веч р последните са по 210мл...през деня по 170мл. Аптамил2...пюрета ако въобще успея да натикам са по обед зеленчуково/месно и следобед плодово.

Общи условия

Активация на акаунт