«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-113 от 113 отговора

ћнени€: 393
ѕрегледах темата за фризьорските салони във ¬арна , но скоро път натам н€мам ...
“р€бва ми професионален колорист - не просто фризьорка , а такава , ко€то се занимава главно с бо€дисване ... кичури и т.н. »скам да ми избере подход€щ цв€т за мен и да ми направи кичури имитиращи изсветл€ване от слънцето - не искам нищо контрастно !
јко н€ко€ от вас е доволна , нека сподели ...
ћислех си за салоните на  апанов или ƒушкин - ако имате впечатлени€ от конкретен фризьор !?
÷итирай

ћнени€: 148
ўе ти препоръчам един при който скоро ходих и останах възхитена. –аботи с Ћореал и си разбира от работата. азва се “ино и салона е близо до Mall of Sofia. ѕускам ти линк към сайта му-там има координати.
www.tinohair.com
÷итирай

ћнени€: 393
ўе ти препоръчам един при който скоро ходих и останах възхитена. –аботи с Ћореал и си разбира от работата. азва се “ино и салона е близо до Mall of Sofia. ѕускам ти линк към сайта му-там има координати.
www.tinohair.com

ѕогледнах цените и ми се стори доста евтино ...
„увала съм и преди за този фризьор доста суперлативи . Ќад€вам се , че не са изказани поради н€какви други причини - например защото фризьора е готин - защото и на такива коментари от жени съм попадала . ј аз все пак отивам да си прав€ косата , а не да си търс€ мъж !  Mr. Green
÷итирай

ћнени€: 148
Ќа мен ми хареса като професионалист и не мисл€,че н€кой тръгва по фризьори и коафьори за нещо различно от това  Wink
¬иж и тази тема
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=170938.0

« ѕоследна редакци€: ср, 30 май 2007, 12:18 от ivelinka »
÷итирай

ћнени€: 2 386
јмулет - екстравантност и половина  Wink
÷итирай

—офи€

ћнени€: 295
» аз да се възползвам от темата (да ме извини авторката й) и да ми препоръчате н€къде около ѕлиска, √ео ћилев?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 408
ќколо √ео ћилев салон-¬енера.Ќа —итн€кова се намира.

Ѕлаго, има салон в ћладост 2 до ћак ƒоналдс.
ќрлин ¬ал€ков ,работеше за  апанов.
÷итирай

Sofia

ћнени€: 2 485
www.tinohair.com
“ино наистина е професионалист, преди работеше при  ало.јз лично не знам да има недоволни от него
÷итирай

ћнени€: 2 414
јз съм много доволна от »ва-рабти в един салон ћанхатън на ƒенкоглућного ми харесва как работи-страшно е мила и внимателна. Wink
≈то ти и сайт-manhattanstyle.biz
÷итирай
ѕрепоръчвам “еодор от  ало, работи в салона на ѕлиска, прави всичко, подстригване, сешоар, булчински, аз съм много доволна.
—алона е малко неугледен, но аз лично се абстрахирам от този факт, за това тр€бва шефовете да помисл€т.  Rolling Eyes
÷итирай

Belgium - BG

ћнени€: 220
ќ може ли и аз да пипитам - кой бихте препорьчали от салони на ƒушкините? «а там чувам само добри отзиви
÷итирай
www.tinohair.com
“ино наистина е професионалист, преди работеше при  ало.јз лично не знам да има недоволни от него
јз лично съм изключително недоволна от “ино. ≈дна абитуриентска прическа ми излезе 150 лева и се разпадна на първи€ час.
"ѕрофесионалистът"  борави странно с цените: об€вил  е на витрината си подстригване за 10 лева, а на мен ми взе 20, като за€ви, че това е специална отстъпка за ученици. ѕрепоръчвам го горещо на дами, които са готови да рискуват своите пари и коси.
÷итирай
ћишо от салона на  апанов в Ѕорово - издирвам го. Ќапуснал е салона на  апанов и доколкото знам е направил свой собствен такъв. јко н€кой може да ми даде координатите му ще съм много благодарна.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 7 834
јз ти препоръчвам салона на  апанов до ƒаунтаун - ул.¬асил Ћевски 27. —упер мъничък е и първоначално може да не ти хареса как изглежда, но пък работата им е повече от ѕ≈–‘≈ “Ќј! » јс€ и јнгел са страхотни!
÷итирай
Ѕлагодар€ и за препоръката за салона в Downtown и за координатите на ћишо. Downtown са ми го препоръчвали и друг път, но за мен ћишо си остава гуруто на този зана€т  Laughing
÷итирай

France/Antibes

ћнени€: 1 465
 ало Peace Ќо съм се постригвала там преди 4 години. Ѕ€х много доволна.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 283
ћомичета, а въпросните ћишо и ћарин добри ли са в кичурите конкретно? » може ли да ми изпратите координати на лични?
÷итирай
Vogue Vision и по-конкретно фирзьора ћинко. ћисл€, че ще ти помогне много, има добри идеи, работи много професионално и дава винаги добри съвети относно какво ще ти отива, какво е модерно, какво не изтощава много косата и т.н.   Love
÷итирай

пред телевизи€та , зад зоопарка

ћнени€: 292
«а живеещите в центъра-салон  ремена, близо до 5 те кюшета, на бул ѕрага, срещу ћадара.
’одих там н€колко пъти за подстригване и бо€дисване и съм много доволна / аз съм с дълга коса, ко€то трудно се реши Very Happy:
÷ените са бих казала ниски и прическата ми е точно това, което искам!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4 623
’од€ в  ало на ѕлиска. Ѕо€дисване, кичури, подстригване и сешоар Hug
÷итирай

—офи€

ћнени€: 87
Ќамирам два салона с еднакви снимки. ≈дин и същи ли е фризьора или ...?
http://www.kalohairstudio.com/bg/Gallery/  и  http://www.tinohair.com/
÷итирай

ћнени€: 208
Ќамирам два салона с еднакви снимки. ≈дин и същи ли е фризьора или ...?
http://www.kalohairstudio.com/bg/Gallery/  и  http://www.tinohair.com/

» аз го открих наскоро и се учудих,може би са взели снимките от едини€ сайт и са ги сложили на други€ newsm78
÷итирай

—офи€

ћнени€: 15
«дравейте момичета бихте ли ми дали телефона на —алона на ћишо и ћарин и аз имам страшна нужда от добър фризьор.Ѕлагодар€ ви предварително
÷итирай

Ўвейцари€

ћнени€: 199
¬ъпросните ћарин и ћишо как се справ€т с официалните прически, защото не ми тр€бват за подстригване или бо€дисване, а за официална фризура и въобще можете ли да ми препоръчате н€кой салон с такава цел?
÷итирай
јз ход€ в „армо, в –едута. ≈ли, »на, –оси - всичките са много готини и работ€т страхотно. www.saloncharmo.com
÷итирай

Ўвейцари€

и ћишо и ћарин прав€т много хубави официални прически, работ€т и с гримьори!
— н€кой от попул€рните гримьори ли работ€т? јз имам проблеми с откриването на салона. „етох, че се намира н€къде близо до  апанов, но така и не усп€х да го откри€. Ќ€какви по подробни об€снени€ или точен адрес?
÷итирай

Ўвейцари€

≈й супер а знаеш ли къде на ƒойран, че там ми е още по-близо. ј кой от двамата би ми препоръчала за официална прическа?
÷итирай

Ўвейцари€

Ќ€къде близо до 36 училище ли? ѕоне аз така си го представ€м да се пада щом е втората пр€ка? јко знаеш точен адрес най-лесно ще го намер€ Hug
÷итирай

ћнени€: 766
 ћомичета, н€кой да знае къде в момента работи ∆оро ѕетков (преди беше в японски€, но ми казаха, че вече не е там) ?
÷итирай
«а ∆оро ѕетков- разбрах , че  работи в н€какъв нов салон в „ервило-  Chervilo Beauty Box би тр€бвало да се казва. ¬ интернет не усп€х да намер€ никаква информаци€ за него, така че тези дни см€там да мина оттам и да вид€ на м€сто.

Ќе съм се подстригвала при ∆оро никога, но чувам страшно добри неща, когато пробвам ще сподел€ впечатлени€ и за фризьора и за салона.
÷итирай

ћнени€: 280
може да ви прозвучи кощунствено но аз от ћарин
преди 2 седмици ми намали косата наполовина и в общи линии не направи това което исках въпреки че му го показах на снимка. просто си приложи своето виждане за нещата вследствие на което сега ход€ като рапон в главата и то точно посред л€то.
аз такива фризьори не обичам, които не се съобраз€ват с искането на клиентите си 
÷итирай
ќтносно ∆оро ѕетков /който ми е кум  Blush/ - наистина в момента работи в салона до „ервило.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 323
ј ∆оро ѕетков още ли работи в салона на „ервило, защото чух, че се е преместил н€къде в Ћозенец?
÷итирай

ћнени€: 22
може ли д€кой да ми каже къде е сега ∆оро ѕетков? чета по списани€, че има нов салон - "The snakes", но не знам къде се намира. ћол€, н€кой ако знае да даде инфо.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 216
—алони "¬ени" - ƒжеймс Ѕаучър 83,  н€з Ѕорис ≤ 97, имат нов на ул. √урко, не знам на кой номер е обачи, близо до пресечката с Ўишман.
÷итирай
—алона на  апанов на ул. —тара ѕланина
јз ход€ там при ∆оро ... мн е добар препорачвам го
÷итирай

ћнени€: 2 645
»мате ли впечатлени€ от "Ќед€лкови"? —алона е на пресечка на бул. ћадрид. ѕреди години съм се подстригвала при Ќед€лков -баща и б€х доволна... Thinking
÷итирай
»скам да спас€ нещастни хора от салони Ќед€лкови!“о е само един де слава Ѕогу!!!’ора ћќЋя ¬» б€гайте далеч от там!“акива некадърници н€ма в ц€л св€т!ќтидох там -косата ми е много дълга руса-беше т.е. първо ми € обезцветиха като не сложиха никакви препарати за разресване и ме скубаха с едни гребени от което сега съм с наполовина по  р€дка и плешива коса!!!ѕосле след изгар€нето и оскубването на главата ми, ме изсушиха без препарати отново без преса без нищо.¬се едно съм хванала и в нас съм се издухала н€как - за цели€ този ад и скубане и унищожаване на хубавата ми коса, заплатих сумата от 180лв. ак ви звучи!!!!» двамата сина —ашо и онзи други€ - се надскубваха с два гребена и даже от дърпане правеха физиономии на напрежение - дърпаха та ушите им пукаха.—ега - ц€ло л€то ще ход€ вързана и без коса!ћол€ ¬и спасете се и даже тр€бва на ти€ да им се отнемат дипломите ако могат така да се нарекат изобщо!!!”спех!!!
÷итирай

ћнени€: 0
когато прочетох коментара за Ќед€лкови реших и аз да напиша нешто ход€ отдавна при —ашо и сам доволна работи само с Ћореал и н€мам никакви оплаквани€ от косата си ‘актите говор€т тои винаги е зает с работа ћисл€ че влагаш нешто лично в коментара си «везделина €вно си разочарована от нешто друго все пак —ашо е хубаво момче  Very Happy
÷итирай

Sofia

ћнени€: 1 439
јз също ход€ при —ашо от ¨Ќед€лкови¨ и съм много доволна. ¬€рно е, 4е цените станаха доста високи, затова и запо4нах да ход€ все по-р€дко, но —ашо работи перфектно  Peace.
÷итирай
Danisport,
ћожеш ли да ми кажеш какви са цените за подстригване и сешоар при Ќед€лкови в момента? »ма ли разлика в цената според вида коса - защото мо€та е дълга и къдрава.
Ѕлагодар€ ти предварително! Smile
÷итирай

гр. —офи€

ћнени€: 292
ѕрепоръчвам ENVY, намира се на бул. јл. —тамболийски 188, ето сайт - http://www.envy-studio.eu/. —алонът е много добър, работ€т с Ћореал. «асега там само съм се подстригвала 2 пъти, при различни фризьори и останах много доволна. ј и като гледах около мен жените, с бо€дисани коси и сешоар, определено ми хареса работата на фризьорите. ѕри€телките ми, които ход€т там, също са много доволни. ј и цените са ниски.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 15
«дравейте,
ќт много време ход€ при Ќед€лкови и искам да ви сподел€, че са може би най-добрите в бранша. ѕробвала съм множество прехвалени фризьори, но личното ми мнение е, че са страхотни - и —ашо и Ќики. ќтносно дамата с проскубана коса, см€там, че по- скоро проблема си е в не€, защото нито на мен, нито на ко€то и да е от при€телките ми им се е сличвало подобно нещо. ѕрепоръчвам ги на вс€ка дама:)
÷итирай

ћнени€: 3
www.tinohair.com

ѕогледнах цените и ми се стори доста евтино ...
„увала съм и преди за този фризьор доста суперлативи . Ќад€вам се , че не са изказани поради н€какви други причини - например защото фризьора е готин - защото и на такива коментари от жени съм попадала . ј аз все пак отивам да си прав€ косата , а не да си търс€ мъж !  Mr. Green

јз пък съм турбо разочарована....какво като работи с Ћореал- половин —офи€ работи с т€х.Ќ€ма да се върна.
÷итирай

¬елико “ърново

ћнени€: 4 524
ћомичета да имате отзиви за този фризьор-http://www.salon.bg/salons/view/id/6
÷итирай

—офи€

ћнени€: 92
ѕобутвам темата.

Ќ€мам никаква иде€ къде да ида просто да ми оберат разцъфтелите връхчета.  рай нас -- все луксозни салони и вериги! ј не искам глезотии от типа на миене, сешоар, изправ€не и не-знам-си-какво-още. —амо бърза касапска работа. Ќ€мам никакви претенции към реномето/известността/кадърността на евентуални€ си фризьор. —ъответно (макар че отсега знам, че ще из€м много критика затова) -- н€мам навика да инвестирам дву- и три-цифрени суми в косата си. Smile

Ќад€вам се да ме разберете. ќт провинци€та съм, но при последното си прибиране не можах да хвана любимата си квартална фризьорка, та сега съм се вид€ла в чудо -- от всички сайтове, които разгледах, останах с впечатление, че в —офи€ н€ма подстрижка за под 15 лв...  Shocked
÷итирай

Sofia

ћнени€: 2
«дравейте момичета,

да се оплача: ’одих в салон ќмниа в ћладост 2 до пицари€ ћармо и мога само да ви предупред€ да не ходите там, или поне не при ƒеси, защото вече втори месец не мога да си оправ€ косата. “ака ме филира, че от тогава косата ми не спира да цъфти и тр€бваще да € скъс€ с мин. 7см. за да има н€какъв що годе приличен вид и форма. “ам има и едно друго момиче, мисл€ —илви€ се казва.. за не€ незнам, но май т€ е по-добре, т.е. то в сравнение с ƒеси всеки квартален салон ще е ок.
јко искате рискувайте, може само при мен да е така.. Sad
÷итирай

«дравейте момичета,

да се оплача: ’одих в салон ќмниа в ћладост 2 до пицари€ ћармо и мога само да ви предупред€ да не ходите там, или поне не при ƒеси, защото вече втори месец не мога да си оправ€ косата. “ака ме филира, че от тогава косата ми не спира да цъфти и тр€бваще да € скъс€ с мин. 7см. за да има н€какъв що годе приличен вид и форма. “ам има и едно друго момиче, мисл€ —илви€ се казва.. за не€ незнам, но май т€ е по-добре, т.е. то в сравнение с ƒеси всеки квартален салон ще е ок.
јко искате рискувайте, може само при мен да е така.. Sad

» аз съм потърпевша от тази ƒ≈—».  осата ми беше станала ужасна, не цъфнала, а направо вързала. ‘ризьора, при който ходих онзи ден беше потресен от начина, по който ме б€ха филирали. ѕросто ”∆ј—! «а щастие косата ми си възвърна предишната сила и бл€сък ( с н€колко пръста по-къса обаче ), но какво да се прави. ¬ече н€ма да се довер€вам на аматьори.
»наче мога да ви препоръчам Ћюбо от салон ћърфи на бул. Ѕългари€. Ќеверо€тен е. Ѕлагодарение на него вече мога да кажа, че имам хубава коса!
÷итирай

јз много си изпатих от една квартална фризьорка в  н€жево. —ега даже не се сещам за името и, но салона и е на улица «агребска.  ъм мен про€ви ужасно отношение. ѕри€телка с доста хубава коса ми € похвали и понеже още съм в търсене на добър фризьор в —офи€ отидох. ¬икам си н€ма да бъда предубедена към този род салони, може момичето да е кадърно.  ¬ъпросната мацка ме нападна от вратата, че имам отвратителна коса (около 2 часа ми об€сн€ва само това)  олко съм била проскубана, как косата ми била не знам си колко цв€та (в процес на махане на тъмна бо€ съм, а косата ми е руса), колко била цъфнала, суха и р€дка, такава гадна коса даже и т€ р€дко виждала. » всичко това беше подплатено с твърдението и, че в мо€ случай нищо за подобрение на вида на перушината ми не може да се направи. «а капак "подстрига" връхчетата ми доста некъдърно, все едно не б€х ходила на фризьор. ƒа не говорим, че се случи да отида там с не особено коректна "при€телка", чи€то коса въпросната фризьорка сметна за прекрасна и в паузите, в които не ми об€сн€ваше колко ме е прецакала природата, об€сн€ваше на не€ колко красива коса има. —лед това н€колко месеца щом ме видеше "при€телката" ми напомн€ше , че "перушината ми е в ужасно състо€ние". 
÷итирай

—офи€

ћнени€: 7
 ажете нещо повече за този “ино...добър ли е с боите  newsm78 ј дали наистина цените в сайта са реални, защото прочетох едно мнение, че всъщност не са  Embarassed
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 226
»здирвам този наистина добър фризьор. “ака и не можах да намер€ друг читав. Ѕеше  обсъждан преди време тук.    ъде работи сега?
÷итирай

—офи€

»здирвам този наистина добър фризьор. “ака и не можах да намер€ друг читав. Ѕеше  обсъждан преди време тук.    ъде работи сега?

ƒо колкото знам в ћол —ердика  Wink
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 226
И взима вече "майка си и баща си??
÷итирай

—офи€

ѕредполагам, че да  Crying or Very sad ћол€ ви кажетв ми хубав фризиорски салон, работещ с боите на Ћореал ѕрофешънъл, защото искам да се бо€дисвам, но пром€ната е доста коренна и предпочитам т€хните продукти, както и професионалист, който да каже кое и как е добре да стане с косата ми. »сках да отида при —алон —тефан, ноо ме предопредиха, че процедурата там ще ми струва 250лв, а на мен не ми се дават чаак толкова  Embarassed
÷итирай

ћнени€: 2 414
јз съм много дооволна от салона,в който ход€ вече 3та година-"’елита" на Ћайош  ошут.Ѕо€дисват ме с Ћореал ѕрофешънъл и плащам 65-за бо€ и сешоар.  Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 638
¬ —ердика вид€х, че бо€дисването с »Ќќј е 60 лв., това при  “ино, но н€мам никакви лични впечатлени€.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 911
¬ јрлет също работ€т с »ноа - 60 лв. бо€дисване.
»мат и Ћореал ѕроф.
÷итирай

Sofia

ћнени€: 1
»скам да се оплача от един фризьорски салон на бул. ƒондуков. Ќамира се точно до спирката на трамваи 20 и 22 за към ’алите преди пресечката с ул. √. –аковски.

¬л€зох там веднъж и повече н€ма да стъп€   Naughty  Stop Naughty

ѕърво ми взеха много пари за едни връхчета, второ фризьорката обсъждаше с другите си колежки клиентите и им се присмиваха - едини€ бил такъв, други€ онакъв. ‘ризьорката дори не чу какво искам. Ќе знам какво кръцкаше, но след това ме беше срам да ход€ с пусната коса, защото т€ просто н€маше никаква форма  newsm45

ѕовече не повтар€м тази грешка  Stop Stop Stop Stop Stop Stop Stop Stop Stop
÷итирай

» аз да сподел€ мо€ опит с фризьорите тук... особенно с една от т€х!  азва се ¬или и работи в студио в квартал Ѕелите брези - Ѕългари€ и ул. Ќишава. ѕрепоръчаха ми € и реших да опитам. ѕървото впечетление е долу-горе добре изглеждащо студио, има маникюр и козметик. Ќо ето, че те посреща въпросната ¬или. ≈стествено забав€ се с часовете и ако имаш час за 15 часа, с€даш багополучно в 16. «апочва да те убеждава, че държи да са й и изпипани клиентите, но тва е само на думи, ”¬» . «абав€ се защото си клюкари с нейните колежки » —≈ ќ“¬Ћ»„ј — ¬—≈¬Џ«ћќ∆Ќ» ƒ–”√» Ќ≈щј ќ—¬≈Ќ  Ћ»≈Ќ“ј. —ъщото е и докато те подстригва. ƒа не говорим, че н€ма ценоразпис и прец€н€ва клиентите, на по-добре изглеждащите повечко парички, бих го прежив€ла с цената на хуваба прическа, но Ќ≈, —Ћ≈ƒ ѕќ—≈щ≈Ќ»≈“ќ ѕ–» Ќ≈я ћ≈ ≈ —–јћ ƒј —≈ ѕќ ј∆ј Ќј ”Ћ»÷ј“ј  Tired Tired Tired —ега се чуд€ дали да не пробвам друг и да се подстрижа късо, защото хубавата ми коса е в нейното кошче  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
÷итирай

ћнени€: 864
»скам да попитам н€кой ходил ли е тук http://petkotopurski.com/ и какви са му отзивите? —илви€ добра ли е? » как се справ€ маникюристката също ако имате н€каква информаци€ евентуално?  bouquet
÷итирай

» аз искам да питам за мнени€ за салона на  апанаов в хотел ƒаунтаун.«наете ли какви са цените към момента.„ета положителни мнени€ ама да си питам Very Happy
÷итирай

—офи€

ћнени€: 761
ћо€т избор е салон Murphy.
ќт години ход€ при сами€ ћърфи и никога, ама никога не е имало нещо, което да не е наред. Ќеверо€тен е, изключителен професионалист. ќсвен това, не е за пренебрегване факта, че е признат както от бългаската, така и от международната гилди€. » има защо!

ќт негови€ екип доста добре се справ€т и ћилена, и Ћюбо.

÷итирай

—офи€

јз пак да препоръчам мо€та фризьорка - ¬или от Wave Studio . —алона се намира на —тамболийски 30, срещу KFC , входа е откъм ул. ÷ар —амуил. ћомичета в салона са супер готини, много се разтоварвам като ход€ там  Cool .
÷итирай

ƒа попитам за добър фризьор в кв. Ћозенец - около басейна "—партак"?
÷итирай

»ма много детски см€х.

ћнени€: 2 493
јз пак да препоръчам мо€та фризьорка - ¬или от Wave Studio .

ƒобра е в бо€дисването, определено.
Ќо като подстригване не е кой знае какво, въпреки претенциите, които има.  Tired

ƒа не говорим как лицемерно обсъжда клиенти, не само нейни, но и на маникюристката и козметичката, примерно...

акто и да е, не бих повторила визитата си при не€.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 167
» аз искам да попитам за ѕетко “опурски и негови€ салон. Ѕлизо ми е, заова питам за него. ¬сички, около –едута, √ео ћилев, —латина и ѕлиска, ме устройват.
„етох из другите теми, а съм в едно никакво положение с косата и наистина ми тр€бва добър специалист и стилист. Ѕих отделила по-гол€ма сума, само и само накра€ да съм доволна. Ќапоследък като се прибера от фризьор, мъжът ми се втриса, защото ми вижда нещастната и печална физиономи€. Ќакра€ моето подстригване му излиза златно, щото се старае да ме успокои. ѕомагайте!
÷итирай

ћнени€: 345
ћо€т избор е салон Murphy.
ќт години ход€ при сами€ ћърфи и никога, ама никога не е имало нещо, което да не е наред. Ќеверо€тен е, изключителен професионалист. ќсвен това, не е за пренебрегване факта, че е признат както от бългаската, така и от международната гилди€. » има защо!

ќт негови€ екип доста добре се справ€т и ћилена, и Ћюбо.

— две ръце препоръчвам ћилена! ’одих при не€ за официална прическа , справи се страхотно!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 172
» от мен глас за салоните на ћърфи - била съм клиент на ÷еци - с салона до ѕирогов и на Ћюбо (салона на Ѕългари€)
и от двамата съм повече от доволна... ≈ цената не е много ниска... Embarassed

Ќе съм доволна обаче от фризьорката в салона на ћърфи до ѕирогов  Naughty забравих как се казва.

÷итирай

јз съм доволна от »ва “одорова - мноого е готина, както и девойките в салона и винаги съм си тръгвала доволна. —алонът й е на “ри уши зад паркинга срещу министерство на земеделието. јко н€кой се интересува, ще дам контакти.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 495
¬ид€х, че сте обсъждали “ино и реших и аз да сподел€ мо€ опит с него. ћного години ходех само при него, още откакто работеше в  ало.  огато се отдели естествено ме примами с малко по-ниска цена - 22 лв миене, подстригване и сешоар. ¬ последствие цената бързо достигна 28 лв, хайде горе-долу поносимо. ѕоследно когато ходих обаче - юни 2009, точно преди да род€, не б€х ходила 4 месеца и що да разбера - цената станала 38лв!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! «а бога парите дори не ми стигнаха!!! —ъответно след това посещение об€вих бойкот и повече не стъпих. ћеждувременно той се премести в ћол —ердика и предполагам, че там цените са все така баснословни и космически.  олкото и да си цен€ косата и да държа да изглежда добре 38лв да ми подстриже 2см н€ма как да продължавам да давам! —ъвсем се ол€ха тези фризьори!!!  #Cussing out —ъответно не се б€х подстригвала 1 година!  ooooh! Mr. Green »наче като работа - ами да, да кажем, че си разбира от работата, но определено съм си тръгвала с косата от едната страна по-дълга от другата, ама видимо и то 2 пъти! Ќа следващи€ път му € показвам, той вика 'ааа, че как е станало това??' и пак не усп€ва да € изравни!  Shocked «а официална прическа за сватбата ми - да, харесах се и издържа ц€ла нощ! ¬зе ми 6-70лв доколкото помн€. ѕроблемът на “ино е, че се взема твърде насериозно, като доста подобно коафьори. ƒържи надуто и личи, че не разботи с огромно желание, което за съжаление пон€кога личи и върху косата.  Peace

јз много се дразн€ на задължителното включване в цената на —≈Ўќј– по такива да ги аречем гъзарски салони (или поне малко над-средното като качество).  акво се научиха?? јми често н€мам повод за специална прическа и не искам да давам още 15-20лв за сешоар. јма как да кажеш, че не искаш? “о срам - "ћоже ли подстригване с измиване, но без сешоар?" или пък само подстригване!  Mr. Green
÷итирай

—офи€

ћнени€: 154
   ¬ключвам се , за да изкажа огромното си удовлетворение от ¬аско /¬асил јтанасов/ и хората му в салона  на ул.,,ѕетър Ѕерон,,.“ой е истински факир и с бо€та , и с ножицата , и със сешоара. –аботи с »ноа и профи сери€та на Ћореал.  осата ми бе в цв€т ,,след море,, , т.е. ужасна , и той просто € възроди / с »ноа/. Ќаистина , усещането след посещението ми при него е само едно - удоволствие .
÷итирай

Sofia

ћнени€: 274
ј колко струва подстригването при ¬асил јтанасов? »ма ли вариант без сешоар? ѕредполагам, че н€ма, такова нещо има само в кварталните бръснарници...
÷итирай

ћнени€: 260
ј колко струва подстригването при ¬асил јтанасов? »ма ли вариант без сешоар? ѕредполагам, че н€ма, такова нещо има само в кварталните бръснарници...

Ѕи тр€бвало да има такъв вариант, тр€бва да се пита Peace
јз например предпочитам да не си прав€ сешоара същи€ ден, когато са ме и подстригвали поради н€колко причини:

- едно, че съм ц€лата в косми от подстригването, които са ми полепнали по лицето и навс€къде и предпочитам да се прибера направо вкъщи и да се изкъп€ 
- второ, че накра€ косата ми от опъването от многократното ресане и приглаждане при подстригването става не такава, каквато е, а именно изправ€ се и чупките ми провисват /по принцип ми е чуплива/. » така нито сешоара могат да ми направ€т както искам, нито ще държи. ¬инаги става така, независимо колко е добър фризьора, просто в случа€ не е до фризьор и до продукти, които се ползват.

» просто не виждам смисъл да ми прав€т сешоар след подстригването и веднага след това да се прбера вкъщи и да се изкъп€. ѕредпочитам допълнитено да отида за сешоар н€колко дни след подстригването, за да може косата да се поочупи.
÷итирай

Sofia

ј с мокра коса ли си тръгваш?
÷итирай

ј с мокра коса ли си тръгваш?
≈ не, разбира се Smile —амо че едно е да те издухат просто със сешоара, друго е ц€ла прическа да ти прв€т.
÷итирай

» аз искам да питам за мнени€ за салона на  апанаов в хотел ƒаунтаун.«наете ли какви са цените към момента.„ета положителни мнени€ ама да си питам Very Happy

Ќе съм доволна изобщо,пове4е н€ма да ида там.ћного при€тен фризъор ,но ме направи на галфон 35»на4е цените ги има в сайта на  апанов.«а подстригване и сушоар 35 лв за къса коса и45 лв за дълга
÷итирай

» аз искам да попитам за ѕетко “опурски и негови€ салон. Ѕлизо ми е, заова питам за него. ¬сички, около –едута, √ео ћилев, —латина и ѕлиска, ме устройват.
„етох из другите теми, а съм в едно никакво положение с косата и наистина ми тр€бва добър специалист и стилист. Ѕих отделила по-гол€ма сума, само и само накра€ да съм доволна. Ќапоследък като се прибера от фризьор, мъжът ми се втриса, защото ми вижда нещастната и печална физиономи€. Ќакра€ моето подстригване му излиза златно, щото се старае да ме успокои. ѕомагайте!

јз ходих при него в стари€т му салон....той е единствени€т, който съм препоръчвала на при€телки!!! ћного съм доволна от подстргването , при —илви€ не съм ходила никога...според мен си заслужава!! “ази седмица мисл€ да го посте€ защото искам лилави кичури, реших да пробвам да мина по-тънко и определно не съм доволна !!! ƒругата седмица че ви пиша какъв е резултата!! »наче съм виждала как постига неверо€тно русо на една клиентка Smile наистина много красиво Crazy ѕробвай според мен !!!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 334
Ѕезкрайно съм доволна от ћартин √еоргиев, студио "Beauty Face" на ѕетте кьошета! Peace
http://unisexstudio.com/
÷итирай

јз също днес посетих салона, където работи ћартин √еоргиев и съм много доволна от отношението му, за прическата още не мога да съм сигурна, понеже ми направи сешоар, но на букли и ще вид€ как е когато се изкъп€, но за сега съм доволна Smile
÷итирай

Ќики и —ашо Ќед€лови са страхотни професионалисти. «аслужава си да отидете при т€х.
÷итирай

ћнени€: 390
Ќики и —ашо Ќед€лови са страхотни професионалисти. «аслужава си да отидете при т€х.
јз не съм доволна от т€х. ’одих 3 пъти и 4 н€ма да има.
÷итирай

√орещо препоръчвам салони "ћърфи"!ќбслужането е на високо ниво, обстановката е при€тна, а освен това работ€т само с висококачествени продукти на L'Oreal.—ъветвам ви да попитате за —ветлана - не само аз, но и мои при€телки са очаровани от бързината и страхотната й работа.
÷итирай

ћного се над€вам, че н€ма да има регистрирали се фризьори или техни близки, само за да си направ€т реклама.  Confused
÷итирай

ћнени€: 213
јз не съм доволна от т€х. ’одих 3 пъти и 4 н€ма да има.

’од€ при т€х от 4 години и винаги съм била супер доволна. ј за официални прически —ашо и баща му Ќед€лков н€мат равни. B&C не знам защо не си останала доволна  Thinking
÷итирай

ћнени€: 37

—игурно съм пропуснала нещо  Embarassed  в кой салон работ€т ?!  аква е цената на подстригване
÷итирай

’од€ при т€х от 4 години и винаги съм била супер доволна. ј за официални прически —ашо и баща му Ќед€лков н€мат равни. B&C не знам защо не си останала доволна  Thinking
Ћел€ ми, ко€то е доста претенциозна, ми препоръча бащата, но аз него така и не го вид€х, а синовете (и двамата) ме разочароваха.
«а мен тези хора не са добри фризьори, а за професионализъм изобщо не може да става дума.
ѕри последното ми посещение, един€ от брат€та си пиеше бира по време на работа  ooooh!
Ќе беше пи€н но ми направи много грозно впечатление.
»згориха ми косата и ме бо€дисаха с крайно неподход€ща бо€ за мо€та коса, а ги оставих те да изберат бо€та.
—ъщо ми направи впечатление, че не са много добре запознати с продуктите на Kerastase, които те продават, а би тр€бвало.
–абот€т доста бързо, но също така и доста не качествено.
ѕриемали са ме без предварително записан час, което е показателно за това, че им липсват клиенти.
≈дин добър фризьор винаги има клиенти и не седи да си пие бирата, докато чака н€кой заблудил се клиент.
јз си мислех, че съм отишла на фризьор, но се оказа, че съм отишла на кръчма  Rolling Eyes
÷итирай

B&C ако са ти изгорили косата си напълно в правото си. јз се бо€дисвам при т€х и въпреки , че ме изрус€ват от тъмно каф€во косата ми не е изгор€ла. ј колко блондор е из€ла само т€ си знае  Wink

alleksa. - 40 лв
÷итирай

ћнени€: 37
 *Jolly* благодар€ ,а
 ъде в —офи€ им е салона ,на кой адрес ?
÷итирай

*Jolly* благодар€ ,а
 ъде в —офи€ им е салона ,на кой адрес ?
бул янко —акъзов 52
но аз те съветвам да не ходиш при т€х, ако става въпрос за косата ти  Wink
ако ти се пие бира - да, ще останеш доволна, момчетата са много симпатични и с т€х пиенето на бира може да бъде много при€тно, но ако става въпрос за косата ми, не бих ги посетила.
÷итирай

B & C смешна ставаш с тази бира. Ќе ти ли предложиха и ти да пиеш една , че така си се нахъсала? 35 35
÷итирай

B & C смешна ставаш с тази бира. Ќе ти ли предложиха и ти да пиеш една , че така си се нахъсала? 35 35

≈ми не е при€тно определено фризьора да си пие биричката докато е на работа!! Ќепрофесионално е, не прави добро впечатление. ƒа не говорим, че ако аз му б€х началник - такъв фризьор веднага си заминава! јлкохол ще ми пие наши€ през работно време! јз разбирам поне да беше салон за 5лв подстригването да си кажеш "айде карай, за ти€ пари - толкоз", а то не го е срам да обелва хората 40лв, че и бирички пие.
ѕък и да не говорим, че в случа€, както каза  B & C бирата е било едно от нещата, които са и направили лошо впечатление, той и работата не си е свършил като хората, доколкото разбирам.
÷итирай

јз ход€ на 20 дни да си прав€ косата при т€х и не съм виждала никой да пие бира , странно как B&C  при н€кое от 3-те си посещени€ е уцелила н€кой да пие бира. ќсвен да им прави черен PR  newsm78

ћисл€, че темата е за салони от който сме доволни, а не какво се консумира в салоните. ƒа прилагам ли снимков материал?
÷итирай

ќ, предложиха ми, но аз си мислех, че съм отишла на фризьор, а то се оказа, че съм отишла на кръчма.  35

ћисл€, че темата е за салони от който сме доволни, а не какво се консумира в салоните. ƒа прилагам ли снимков материал?
„е то и аз мога да приложа снимки, какво си мислиш?
» за какво ми е да лъжа?
“и си доволна от т€х, аз не съм и мисл€, че всеки има право да изкаже мнение, а хората сами ще решат къде и при кого да отидат.

јко им се пие бира за 40 лева да отидат при Ќед€лкови, ако им се ходи на добър фризьор, да потърс€т на друго м€сто.  Smile
÷итирай

B&C като развален грамофон си. 35 Ќо съвсем не ми се спори с теб , ти така или иначе се см€таш за много компетентна на тема коси и бои( надничам в темата за блондинки).  о€ съм аз да коментирам и да влизам в дебат с теб?

÷итирай

sofia

ћнени€: 8
’одих в един салон който ми препоръча една при€телка мисл€, че се казваше ¬иолет ако не се лъжа, на ул.ѕерник (софи€ център). ÷ели€ беше в лилаво аз б€х малко скиптична, но наистина беше много при€тно направиха ми страхотна прическа и почистване на лицето, до сега не са ми правили такова почистване  и хората вътре б€ха много любезни има вс€каквите процедури и накра€ б€х много изненадана, че има коледни промоции въпреки че всичко си беше на много приемливи цени, определено го препоръчвам много беше зареждащо с енерги€ Smile
÷итирай

јз ход€ в "Express Style + Arlet" във ‘итнес център The GYM и съм много доволна! —алонът е част от верига салони јрлет, а фризьорите им са страхотни професионалисти  Smile –абот€т с доста попол€рни имена в различни области, ход€т доста по разни снимки за списани€, телевизии, видеоклипове и т.н. ј и в този салон, в който ход€ аз е доста по-евтино в сравнение със салона им на ¬итошка, за подстригване и сешоар взимат 25лв., днес ходих на сешоар само и платих само 10лв., а качеството е супер добро! Smile
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 064
јз ход€ в "Express Style + Arlet" във ‘итнес център The GYM и съм много доволна! —алонът е част от верига салони јрлет, а фризьорите им са страхотни професионалисти  Smile –абот€т с доста попол€рни имена в различни области, ход€т доста по разни снимки за списани€, телевизии, видеоклипове и т.н. ј и в този салон, в който ход€ аз е доста по-евтино в сравнение със салона им на ¬итошка, за подстригване и сешоар взимат 25лв., днес ходих на сешоар само и платих само 10лв., а качеството е супер добро! Smile

“очно за този салон съм чувала изключително и само негативни отзиви  Rolling Eyes

а така като гледам ти си се регистрирала специално, за да го похвалиш.
« ѕоследна редакци€: сб, 09 апр 2011, 17:18 от illy` »
÷итирай

јз ход€ в "Express Style + Arlet" във ‘итнес център The GYM и съм много доволна! —алонът е част от верига салони јрлет, а фризьорите им са страхотни професионалисти  Smile –абот€т с доста попол€рни имена в различни области, ход€т доста по разни снимки за списани€, телевизии, видеоклипове и т.н. ј и в този салон, в който ход€ аз е доста по-евтино в сравнение със салона им на ¬итошка, за подстригване и сешоар взимат 25лв., днес ходих на сешоар само и платих само 10лв., а качеството е супер добро! Smile

“очно за този салон съм чувала изключително и само негативни отзиви  Rolling Eyes

а така като гледам ти си се регистрирала специално, за да го похвалиш.
¬същност не, просто повече от година не б€х влизала и не усп€х да си спомн€ паролата си Smile
ј иначе за салона -  да!  и аз така б€х чула, но преди 2 седмици, отивайки на фитнес, вид€х, че фризьорите са нови, поразрових се малко в интернет и ви€д€х, че ход€т по предавани€, клипове, филми... и реших да пробвам и не съжал€вам.  огато отидох разбрах, че девойките, които работеха там, вече не работ€т, а екипът им е изц€ло нов, две момчта - ћилен и Ќико, както и една девойка.  акто и да е де, днес повторих и отново останах много доволна от Ќико! Smile
÷итирай

«а черни€ списък - ¬алентина  остова, по-известна като –ошавка работи в салон Brankov в —офи€ -

http://www.salon.bg/salons/view/id/6

ѕреди н€колко месеца отидох при не€ с желанието да ми етажира косата, като специално об€сних, че искам плавно преливащи се етажи. » снимки и показах и подробно об€сних какво точно искам, но ме подстрига така, че н€мам думи просто!! “олкова некадърно никога не са ме подстригвали! ¬место плавно преливащи се етажи получих едно хаотично накълцване и изтън€ване на косата, р€зки буквално накълцани етажи, нищо общо с това, което об€сних, че искам.
¬ момента се налага да се подстрижа с минимум 15 сантиметра, за да се получи що годе нормална прическа и да се махнат вис€щите н€колко кичура коса най-отдолу - всичко това благодарение на "кадърното" подстригване на тази фризьорка. Ќа не€ само думите са и големи, на практика не ги умее нещата поне с подстригването.
÷итирай

ћнени€: 17
„есто ход€ в салон "IVA TODOROVA" от който съм страшно доволна. ‘ризьорките са изключително любезни и добре си вършат работата. ¬инаги съм излизала с усмивка от салона. “ова че трудно мога да си запиша час, мисл€ че е показно за това, че работ€т добре. Ѕлагодар€ ¬и, момичета!  bouquet

—алон "IVA TODOROVA", www.ivatodorova.com
÷итирай

н€кой който е ходил при жоро петков знае ли колко взима за бо€дисване и подстригване.
÷итирай

в 1001-та нощ

ћнени€: 1 045
ѕрегледах темата за фризьорските салони във ¬арна , но скоро път натам н€мам ...
“р€бва ми професионален колорист - не просто фризьорка , а такава , ко€то се занимава главно с бо€дисване ... кичури и т.н. »скам да ми избере подход€щ цв€т за мен и да ми направи кичури имитиращи изсветл€ване от слънцето - не искам нищо контрастно !
јко н€ко€ от вас е доволна , нека сподели ...
ћислех си за салоните на  апанов или ƒушкин - ако имате впечатлени€ от конкретен фризьор !?

може би вече си свършила работа, но да предложа ѕетьо ¬елев - при  апанов на —кобелев, изключителен колорист - с опит и усет, прави чудеса  Peace
÷итирай

«дравейте дами,издирвам една фризьорка на име ≈ма или ≈мили€,нещо такова дочух,работила заедно с племенницата й Ћариса.ƒамите,които € обсъждаха б€ха с перфектни прически,но понеже б€ха непознати и б€ха в градски€ н€маше как да ги попитам подробности.јко н€кой знае нещо за този салон къде се намира ,мол€ да ме информира.Ѕлагодар€ ви,предварително.
÷итирай

—подел€м пресни впечатлени€ за салон “ино, както и за работата на сами€ него. «нам го още докато имаше малко салонче до —тамболийски, беше близо до моето жилище и отидох да ми направи кичури. ћакар че още тогава работеше с гол€м замах, оцвети косата ми в три различни цв€та отпред отзад и отстрани, защото съм с много дълга коса и докато намаже едната страна другата вече беше станала много по-светла.  азах си, други€ път ще е по-добре, първи€път винаги е прецакване. ќтидох втори път и затвърдих мнението си, че опита му е още на ниво проба-грешка. да не забрав€ да спомена, че цените и тогава ми се вид€ха разтрелващи. ќттук оттам и го изкаранад сто лева отраз.  акто и да е, не б€х в българи€ известно време, минаха четири години и повече. јз се преместих да живе€ до мол софи€ и гледам и “ино салона се преместил там. ¬ече се бо€дисвам, казах си, какво толкова може да стане, една бо€, ще отида. — толкова опит, сигурно е надобр€л. ќтидох за първи път преди три месеца. ќб€сни ми, че косата ми е с напластени слоеве бо€?!?  аквото и да значи това?!? » за да изравни цветовете тр€бва да ми направи процедура да махне старата бо€ ипосле да маже нова. ƒобре, намаза ме с нещо за падане на бо€та, после с бо€, измиване и това е, нито податригване, нито сушоар, косата ми е дълга, добре, но ми струваше 280 лева! ≈ подари ми спирала за очи когато платих...  омплимент на заведението. —пециални€ цв€т, който постигна в резултат на това беше лисичо рижаво. ”жас.  акто и да е изтърп€х се един месец и хайде пак, при “ино. Ќа работа беше едно русо момиче. ѕак бо€ само, уж да се тушират рижите отенъци маза ц€лата коса пак в друг нюанс, без податригване и сушоар, цена 240 лева, резултат при€тен червеникаво-риж цв€т, но проблема е, че горе се получи поне два тона по-светло отколкотонадолу. ќх! ¬чера, нещеш ли дъжд вали, вечерта тр€бваше да замина днес имаме празник, а аз съм в мола и немога да изл€за оттам. ¬икам си, хайде примирих се с този цв€т, поне да ми направи същи€ цв€т само корени. ќтивам и казвам, че държа да не ме мажат никъде другаде, а да ми направ€т само  ќ–≈Ќ»“≈. Ќаистина мазаха само корените, Ѕ≈« Ќ»ўќ ƒ–”√ќ, цена 105 лв, резултат - рижото е изчезнало, Ќќ! “ам където мазаха косата ми е изключително тъмна, махагонов цв€т, докато надолу си седи цвета от предишни€ път, тъмно русо. Ќаправо н€мам думи.  атп се вид€х се подготвих да вдигам скандал, какще се покажа пред хората така? ƒа ме прав€тоще. ¬еднъж, ако искат. ќще петпъти докато не си свършат работата. ќткъде накъде ние с другите професии ще правим това, а те - ами бо€ е, никой незнае какво ще се получи всеки път. ”станов€вам, че след толкова години са все още на ниво - проба-грешка, всеки път различен резултат, мажат ц€лата коса за да прикри€т разликите и после се прав€т, че много ви отива, пък плащай, ако син€маш работа. ћежду другото, щом седнах на стола, той погледна ц€ета ми, правен от колежката му, но той незнае, защото го н€маше тогава и реагира с думите: ќ!  акво се е случило с косата ви! ј аз като му казах, че съм идвала при не€ веднага замаза пейзажа. Ќемога да си отговор€ на въпроса, подобни цени за фризиор вече нормални ли се см€тат за —офи€? „овек незнае с колко пари да тръгне лъм фризиора, винаги може да не са достатъчно. –азбирам, че боите са скъпи, но хайде мол€! ÷ените са всеизвестни, все пак ћажирел и »ноа се продават и в јмазон.
÷итирай

hot4jh, много лош опит, но според мен си е тво€ грешката, че си ходила толкова пъти при “ино, след като не си доволна нито от резултата, нито от цената.
јз препоръчвам един малък фризьорски слон- до –уски паметник се намира, в дъното на улица ¬ладайска, от страната на ћ¬– болница. –абот€т две фризьорки, много са внимателни и винаги се вслушват в желани€та на клиентите си, а цените са съвсем достъпни  Wink
÷итирай

ћнени€: 183
 атп се вид€х се подготвих да вдигам скандал, какще се покпогледна ц€ета ми, правен от колежката му, но той незнае, защото го н€маше тогава и реагира с думите: ќ!  акво се е случило с косата ви! ј аз като му казах, че съм идвала при не€ веднага замаза пейзажа. Ќемога да си отговор€ на въпроса, подобни цени за фризиор вече нормални ли се см€тат за —офи€? „овек незнае с колко пари да тръгне лъм фризиора, винаги може да не са достатъчно. –азбирам, че боите са скъпи, но хайде мол€! ÷ените са всеизвестни, все пак ћажирел и »ноа се продават и в јмазон.

ато јлександър ¬асилев и пр.
ѕри такива се ходи максимум един път, разчитат не на работата си, а на внушение, име и т.н.

— чисто сърце ти препоръчвам —илви€ от —алон "—ибела" на "√ладстон" (близо до пресечката с "÷ар јсен").јко искаш номер  мога на лични да го пусна, че предполагам, не е разрешено тук.

÷итирай

ћнени€: 113
«дравейте,
∆иве€ в ƒианабад от скоро и си търс€ фризиор за официална прическа.
Ѕлизо до мен е —алон за красота "Magic н€кой да е ходил там и да има н€какви отизви от там или да ме ориентирате да друг фризиор наблизо?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 5
ѕривет,
»сках да сподел€ впечатлението си от ћилена Ќайденова, но май ще стане ц€л разказ за неволите ми по път€ към по-добрата ми верси€. ѕърви€ път, когато попаднах при ћилена и то неслучайно (проучих € в интернет), не можах да прецен€ що за специалист е... —едмица преди да стигна до не€ б€х в ръчичките на Ѕоби »ванов. “ой направи всичко възможно да не се харесвам дълго след като ме беше "разкрасил". ¬€рно офертата там беше доста добра - поостригване + бо€дисване + сешоар = 50 лв. “ова, което не беше ок е, че той ми намали косата на половина и то на гъстота, чрез прословутата техника р€зане на коса от корен с филажна ножица. Ѕоби също така ме бо€диса в цв€т, който се различаваше доста от желани€ и ме офъка като фешън овца, аз исках романтична прическа   ooooh!
ќт там след седмица, "«дравей ћилена, ти си моето спасение!". “а т€ се опита да ме успокои, не си позволи да ме реже повече, каза, че тр€бва да мине време, че да може да € пооформи. —лед н€колко седмици взех решение, ще се бо€дисам в салона й поне да мога да се гледам на цв€т...станах доста тъмна, но хайде, червеното трудно се покрива. —амо че бо€дисване с »ноа на средно гъста и дълга над раменете коса 120 лв. ли е?! Whistling
» така минаха 3-4 месеца. ƒобих приличен вид, косата ми се вееше леко под раменете и вече имах н€какво подобие на самочувствие. (само да по€сн€, че косата за мен не е всичко, периода в които съм просто е труден и търс€ вс€какъв вид утеха, често свързана с пром€на във външността). ƒойде време за подр€зване на връхчетата, айде при ћилена, салон ѕреференс. –азм€на на любезности, старателно измиване от една девойка и хоп на стола. ћилена пита: —амо оформ€не нали? јз - да и връхчетата... «а 10-тина минути съм завършена от към оформ€не, суши ме другата девойка, косата ми е сплескана, помолих да ме поразроши.   раен резултат - прическата, ко€то никога не ми € сто€ла добре... ј крайната сметка е 50 лв.!
  ажете ми това разумна цена ли е newsm78. ƒори не съм оформена добре, от едната страна са ми по-къси етажите и леки€ обем, които имах пак изчезна около ушите. јман от добри фризьори с гръмки имена!
» последно, искам да намер€ фризьор(ка), който да има предвид моите естетически съображени€, да не ми взима четвърт заплата за нищо, да се старае да се придържа към моите предпочитани€ и да е човечен 35 , ако такъв ви е известен мол€ не го крийте  baby_neutral
« ѕоследна редакци€: пн, 27 авг 2012, 14:16 от lillu »
÷итирай

Sofia

Ќавс€къде има ценоразпис, нали? јко подстригването е 50 лв. Ќ€ма м€сто за сърдене?!
÷итирай

Sofia

ѕрепоръчайте ми фризьор за качествено мъжко подстригване, измиване на косата и форм€не на прическа за около 10-15лв Smile Ќещо в районите около пазара  расно село и пазара »ван ¬азов ми върши идеална работа.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 258
—подел€м пресни впечатлени€ за салон “ино, както и за работата на сами€ него. «нам го още докато имаше малко салонче до —тамболийски, беше близо до моето жилище и отидох да ми направи кичури. ћакар че още тогава работеше с гол€м замах, оцвети косата ми в три различни цв€та отпред отзад и отстрани, защото съм с много дълга коса и докато намаже едната страна другата вече беше станала много по-светла.  азах си, други€ път ще е по-добре, първи€път винаги е прецакване. ќтидох втори път и затвърдих мнението си, че опита му е още на ниво проба-грешка. да не забрав€ да спомена, че цените и тогава ми се вид€ха разтрелващи. ќттук оттам и го изкаранад сто лева отраз.  акто и да е, не б€х в българи€ известно време, минаха четири години и повече. јз се преместих да живе€ до мол софи€ и гледам и “ино салона се преместил там. ¬ече се бо€дисвам, казах си, какво толкова може да стане, една бо€, ще отида. — толкова опит, сигурно е надобр€л. ќтидох за първи път преди три месеца. ќб€сни ми, че косата ми е с напластени слоеве бо€?!?  аквото и да значи това?!? » за да изравни цветовете тр€бва да ми направи процедура да махне старата бо€ ипосле да маже нова. ƒобре, намаза ме с нещо за падане на бо€та, после с бо€, измиване и това е, нито податригване, нито сушоар, косата ми е дълга, добре, но ми струваше 280 лева! ≈ подари ми спирала за очи когато платих...  омплимент на заведението. —пециални€ цв€т, който постигна в резултат на това беше лисичо рижаво. ”жас.  акто и да е изтърп€х се един месец и хайде пак, при “ино. Ќа работа беше едно русо момиче. ѕак бо€ само, уж да се тушират рижите отенъци маза ц€лата коса пак в друг нюанс, без податригване и сушоар, цена 240 лева, резултат при€тен червеникаво-риж цв€т, но проблема е, че горе се получи поне два тона по-светло отколкотонадолу. ќх! ¬чера, нещеш ли дъжд вали, вечерта тр€бваше да замина днес имаме празник, а аз съм в мола и немога да изл€за оттам. ¬икам си, хайде примирих се с този цв€т, поне да ми направи същи€ цв€т само корени. ќтивам и казвам, че държа да не ме мажат никъде другаде, а да ми направ€т само  ќ–≈Ќ»“≈. Ќаистина мазаха само корените, Ѕ≈« Ќ»ўќ ƒ–”√ќ, цена 105 лв, резултат - рижото е изчезнало, Ќќ! “ам където мазаха косата ми е изключително тъмна, махагонов цв€т, докато надолу си седи цвета от предишни€ път, тъмно русо. Ќаправо н€мам думи.  атп се вид€х се подготвих да вдигам скандал, какще се покажа пред хората така? ƒа ме прав€тоще. ¬еднъж, ако искат. ќще петпъти докато не си свършат работата. ќткъде накъде ние с другите професии ще правим това, а те - ами бо€ е, никой незнае какво ще се получи всеки път. ”станов€вам, че след толкова години са все още на ниво - проба-грешка, всеки път различен резултат, мажат ц€лата коса за да прикри€т разликите и после се прав€т, че много ви отива, пък плащай, ако син€маш работа. ћежду другото, щом седнах на стола, той погледна ц€ета ми, правен от колежката му, но той незнае, защото го н€маше тогава и реагира с думите: ќ!  акво се е случило с косата ви! ј аз като му казах, че съм идвала при не€ веднага замаза пейзажа. Ќемога да си отговор€ на въпроса, подобни цени за фризиор вече нормални ли се см€тат за —офи€? „овек незнае с колко пари да тръгне лъм фризиора, винаги може да не са достатъчно. –азбирам, че боите са скъпи, но хайде мол€! ÷ените са всеизвестни, все пак ћажирел и »ноа се продават и в јмазон.

»звин€вай, ти да не си мазохистка.  ак може толкова бели и накра€ ...пак при “ино   newsm78
÷итирай

—офи€

ћомичета, знам, че е офтопик, но за тези, които живе€т по южните квартали на —офи€, да не сте се излъгали да отидете в салона на бул. "√оце ƒелчев" и ул. " остенски водопад". Ќ€ма такива нагли фризьорки! ќтказаха да ми върнат ресто 5 лева, защото косата ми била много гъста.  асов бон - забравете. Ќ€ма такава наглост просто. јз н€мам нищо против да плат€ 20лв, вместо 15лв, но те имат ценоразпис и е много нелепо накра€ просто да откажат да ти върнат ресто.... 
÷итирай

«дравейте! ѕрез 2008 ходих при една фризьорка на име ¬ан€. —помн€м си, че беше в една пресечка на ћари€ Ћуиза, мисл€, че ÷ар —имеон. Ќо след това и загубих координатите, а т€ вече не е там, €вно се е преместила. ќт тогава € издирвам, защото никой не може да ме подстриже така, т€ наистина е неверо€тен професионалист, мол€ ви ако н€кой има представа помагайте! Ѕлагодар€ предварително!
÷итирай

ўе ви препоръчам един салон в който ход€ от години и съм страшно доволно,фризьорката,маникюристката и козметичкатаса страшни  като отида там се чувствам все едно съм си вкъщи така предразполагат тези момичета.јко си търсите салон в който от вс€ка де ще бъдете добре обслужен аз ви препоръчвам любими€ салон на ц€лото ми семейство и мои при€тели в Ѕели Ѕрези на Ќи шава бал.12 —алон ¬или.Ќад€вам се да съм била полезна Smile
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-113 от 113 отговора