Фризьорски салони в София

  • 101 238
  • 115
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
И аз искам да питам за мнения за салона на Капанаов в хотел Даунтаун.Знаете ли какви са цените към момента.Чета положителни мнения ама да си питам Grinning

Не съм доволна изобщо,пове4е няма да ида там.Много приятен фризъор ,но ме направи на галфон JoyИна4е цените ги има в сайта на Капанов.За подстригване и сушоар 35 лв за къса коса и45 лв за дълга

# 76
  • Мнения: 0
И аз искам да попитам за Петко Топурски и неговия салон. Близо ми е, заова питам за него. Всички, около Редута, Гео Милев, Слатина и Плиска, ме устройват.
Четох из другите теми, а съм в едно никакво положение с косата и наистина ми трябва добър специалист и стилист. Бих отделила по-голяма сума, само и само накрая да съм доволна. Напоследък като се прибера от фризьор, мъжът ми се втриса, защото ми вижда нещастната и печална физиономия. Накрая моето подстригване му излиза златно, щото се старае да ме успокои. Помагайте!

Аз ходих при него в старият му салон....той е единственият, който съм препоръчвала на приятелки!!! Много съм доволна от подстргването , при Силвия не съм ходила никога...според мен си заслужава!! Тази седмица мисля да го постея защото искам лилави кичури, реших да пробвам да мина по-тънко и определно не съм доволна !!! Другата седмица че ви пиша какъв е резултата!! Иначе съм виждала как постига невероятно русо на една клиентка Simple Smile наистина много красиво Crazy Пробвай според мен !!!

# 77
  • Мнения: 1 335
Безкрайно съм доволна от Мартин Георгиев, студио "Beauty Face" на Петте кьошета! Peace
http://unisexstudio.com/

# 78
  • София
  • Мнения: 12
Аз също днес посетих салона, където работи Мартин Георгиев и съм много доволна от отношението му, за прическата още не мога да съм сигурна, понеже ми направи сешоар, но на букли и ще видя как е когато се изкъпя, но за сега съм доволна Simple Smile

# 79
  • Мнения: 0
Ники и Сашо Недялови са страхотни професионалисти. Заслужава си да отидете при тях.

# 80
  • Мнения: 3 675
Ники и Сашо Недялови са страхотни професионалисти. Заслужава си да отидете при тях.
Аз не съм доволна от тях. Ходих 3 пъти и 4 няма да има.

# 81
  • Мнения: 0
 Горещо препоръчвам салони "Мърфи"!Обслужането е на високо ниво, обстановката е приятна, а освен това работят само с висококачествени продукти на L'Oreal.Съветвам ви да попитате за Светлана - не само аз, но и мои приятелки са очаровани от бързината и страхотната й работа.

# 82
  • Мнения: 3 675
Много се надявам, че няма да има регистрирали се фризьори или техни близки, само за да си направят реклама.  Confused

# 83
  • Мнения: 371
Ники и Сашо Недялови са страхотни професионалисти. Заслужава си да отидете при тях.
Аз не съм доволна от тях. Ходих 3 пъти и 4 няма да има.

Ходя при тях от 4 години и винаги съм била супер доволна. А за официални прически Сашо и баща му Недялков нямат равни. B&C не знам защо не си останала доволна  Thinking

# 84
  • Мнения: 37
Ники и Сашо Недялови са страхотни професионалисти. Заслужава си да отидете при тях.

Сигурно съм пропуснала нещо  Embarassed  в кой салон работят ?! Каква е цената на подстригване

# 85
  • Мнения: 3 675
Ходя при тях от 4 години и винаги съм била супер доволна. А за официални прически Сашо и баща му Недялков нямат равни. B&C не знам защо не си останала доволна  Thinking
Леля ми, която е доста претенциозна, ми препоръча бащата, но аз него така и не го видях, а синовете (и двамата) ме разочароваха.
За мен тези хора не са добри фризьори, а за професионализъм изобщо не може да става дума.
При последното ми посещение, единя от братята си пиеше бира по време на работа  ooooh!
Не беше пиян но ми направи много грозно впечатление.
Изгориха ми косата и ме боядисаха с крайно неподходяща боя за моята коса, а ги оставих те да изберат боята.
Също ми направи впечатление, че не са много добре запознати с продуктите на Kerastase, които те продават, а би трябвало.
Работят доста бързо, но също така и доста не качествено.
Приемали са ме без предварително записан час, което е показателно за това, че им липсват клиенти.
Един добър фризьор винаги има клиенти и не седи да си пие бирата, докато чака някой заблудил се клиент.
Аз си мислех, че съм отишла на фризьор, но се оказа, че съм отишла на кръчма  Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 371
B&C ако са ти изгорили косата си напълно в правото си. Аз се боядисвам при тях и въпреки , че ме изрусяват от тъмно кафяво косата ми не е изгоряла. А колко блондор е изяла само тя си знае  Wink

alleksa. - 40 лв

# 87
  • Мнения: 37
 *Jolly* благодаря ,а
Къде в София им е салона ,на кой адрес ?

# 88
  • Мнения: 3 675
*Jolly* благодаря ,а
Къде в София им е салона ,на кой адрес ?
бул Янко Сакъзов 52
но аз те съветвам да не ходиш при тях, ако става въпрос за косата ти  Wink
ако ти се пие бира - да, ще останеш доволна, момчетата са много симпатични и с тях пиенето на бира може да бъде много приятно, но ако става въпрос за косата ми, не бих ги посетила.

# 89
  • Мнения: 371
B & C смешна ставаш с тази бира. Не ти ли предложиха и ти да пиеш една , че така си се нахъсала? Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт