Моля за помощ!

  • 1 872
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
Благодаря на всички за отговорите, вие сте страхотни, моля ви кажете ми как се чувствахте когато разбрахте, че сте бременни.



 Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 2 677
Бледа или не - честито!  bouquet



Честито и от мен!

# 32
  • Мнения: 3 695
Направи си още един тест утре сутрин и направо си записвай час при лекар да ти видят малкото буболече  Hug  Честито!  bouquet
  Peace

# 33
  • Мнения: 441
Благодаря на всички за отговорите, вие сте страхотни, моля ви кажете ми как се чувствахте когато разбрахте, че сте бременни.
Първо така  smile3556,не можех да повярвам,че се е получило от първият опит!
После така  newsm44 newsm44


Направи си още един тест утре сутрин и направо си записвай час при лекар да ти видят малкото буболече  Hug  Честито!  bouquet
-хехе много сладко изказване  Peace

# 34
  • Мнения: 1 897
Моята втора чертичка също беше много бледа-и на 3-те теста които си направих,заради пустото съмнение:"Има ли я тая втора черта или не".
В крайна сметка си записах час за лекар, който след преглед потвърди съмнението ми ,че ще имам бебе.

Благодаря на всички за отговорите, вие сте страхотни, моля ви кажете ми как се чувствахте когато разбрахте, че сте бременни.
 Rolling Eyes


Отначало се поуплаших,но като се поосвестих се почувствах много щастлива и горда бъдеща мама!
Всъщност най-важното е как се чувстваш ти!
Честито и леко бременеене!  bouquet

# 35
  • Мнения: 1 243
Аз се чувствах добре ,много се радвах че съм забрменняла след 1 година опити Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 248
И моята бледа втора чертичка спи в креватчето.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Чувствах се по същия начин като теб.Объркана,обзе ме някакъв страх,паника... и едновременно с това щастлива.Няколко дена ходех ухилена,като куку.

# 38
  • Мнения: 1 104
Честито!Лека бременост!
Както са ти казали е нормално да се притесняваш, но ще видиш че ще имаш страхотно дете и ще си чудесна мама.

# 39
  • Мнения: 3 069
Аз също си мислех, че и да стане няма проблем даже и ще се радвам, но сега направо ще полудея от страх. Weary

Не се притеснявай мила.
Нормално е, все пак това си е отговорност за цял живот.
Пожелавам ти леко бременеене и спокойна бременност  bouquet

# 40
  • Мнения: 215
Моята втора чертичка е вече на 8 месеца!  Grinning
И е нормално да те е страх!
И аз чаках и исках бебе, но като разбрах , че съм бременна се поуплаших! Осъзнах , че вече животът ми ще е различен и не знаех дали ще се справя! newsm78
Но бързо се окопитих и имах една прекрасна и много щастлива бременност! (Ах, как искам пак да изживея това вълшебство...)
Лека бременност и горе главата!   bouquet

# 41
  • Мнения: 1 364
Честито:) Лека бременост:)))

# 42
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И аз чаках и исках бебе, но като разбрах , че съм бременна се поуплаших! Осъзнах , че вече животът ми ще е различен и не знаех дали ще се справя! newsm78
Wink Peace
И при мен беше така.

# 43
  • София
  • Мнения: 5 079
Честито, лека и безгрижна бременност! Hug

# 44
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Честитооо   bouquet
И аз бях малко поуплашена, но после изключително щастлива !  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт