странно усещане, какво може да е?

  • 1 859
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте, момичета!Днес ми е 16 ден от цикъла. Той е кратък- 24 дни. От два дни имат странно усещане, някакви леки спазми ниско долу, не е болка, нито пък прерязване. Леко ме наболява и кръста.Не е типичен ПМС признак, аз си ги познавам, пак за тях е още рано.Ние се пробвахме за бебе на 12 ден, възможно ли е, ако е станало нещо да имам такива усещания. Приятен и усмихнат ден.

# 1
  • Мнения: 6 992
По това време не знам дали би могло дори да се е имплантирало при кратък цикъл newsm78  Възможно е да е това, но не се психирай от рано.

# 2
  • Мнения: 268
Казваш че изпитваш тези усещания от 2 дни, тоест от 14тия ден на цикъла ти, а предполагаемо овулацията ти е била на 12ти ден. Дори да е била оплодена яйцеклетката, имплантирането й в матката става горе долу 6, 7 дена след евентуално оплождане - тоест до имплантирането яйцеклетката не е свързана с тялото ти и няма как да причинява каквито и да било симптоми на бременност. Не съм чувала досега имплантиране да е ставало 2 дни след оплождането. Прочети закованите теми в библиотеката на форума. Успех  Peace

# 3
  • Мнения: 2 422
Щом ти е толкова кратък цикъла увото не е ли на 10 ден???????????
дано да е това което искаш........... smile3504 smile3504 smile3504

# 4
  • Мнения: 326
Здравей! Между другото вчера и аз имах странни, силни болки в корема, ниско долу - цял ден. Гърдите ме болят ужасно много от няколко дни, а ми е доста рано за ПМС - вижда се от графиката ми. Тъй като реших, че наистина е рано да психясвам не съм го споделила с вас. Радвам се че ти го направи, защото не съм единствената с този въпрос. Успех!!! Дано да е станало, стискам палци на всички! newsm10

# 5
  • Мнения: 2 120
Ако си много чувствителна, може веднага след оплождането да се появят болки в кръста, яйчниците, напрегнати гърди, но това не винаги води и до имплантация в матката.
Това потвърждава ранните първи признаци , които не са гарант за добра имплантация при всеки организъм..

# 6
  • Мнения: 364
Когато планираш дете, всичко е възможно! Laughing
Или, казано по друг начин, който търси, намира! Wink

Не се тормози излишно! Изчакай евентуално закъснение и тогава направи тест!
Аз колко съм си следяла тялото за симптоми....ама нъц! Спрях да се самонавивам вече!
Дано да е това, което искаш, но ако не е, другия път не обръщай внимание на такива признаци!
Защото, признаци, като тези, сме имали и преди, но не сме им обръщали внимание! Peace

# 7
# 8
  • Мнения: 3 675
Въпросът, момичета ми е следния.Гледам си календара и виждам, че т.нар. ПМС се появяват на 22-23 ден при 24 дневен цикъл. Но сега на 19 ден яйчника в дясно ме боли така все едно, че скоро ще ми идва, едни такива спазми, не знам как да ги опиша.Още е много рано да ми идва, а ме боли корема.Гърдите не ме болят.  Изключено да сме направили бебе, защото сме пробвали само веднъж на 12я ден.Не може да е и овулация при тази продължителност на цикъла.Искам да чуя и вашите мнения. Thinking

# 9
  • Мнения: 712
Ами... според мен изобщо не е изключено да сте направили бебе, щом сте го правили на 12 ден при 24 дневен цикъл. Но не е изключено и да не сте  Wink Успокой се, мила! Ако са ти силни болките, иди на лекар - де да знам, може и някакъв проблем да си заформила (това е просто идея). Но според мен най-доброто, което можеш да направиш, е да стиснеш зъби и да изчакаш 4-5 дни. След това ще стане ясно  Hug

# 10
  • Мнения: 3 675
Това е по-скоро нещо като придърпване, а не болка. не е чак толкова силно. Това, което ме очудва е, че се появява толкова  ранно, обикновено така започва да ме боли корема 1-2-3 дни преди м, а трябва да дойде на 8.най-добре е наистина да изчакам.

Общи условия

Активация на акаунт