Колко да изцедя?

  • 424
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 029
добър ден. Simple Smile

утре ще ходя на тържество на каката в градината и понеже най-вероятно малкия звер ще трябва да бъде нахранен, иначе ще пошашави баба си, ще цедя утре. принципно не се цедя, дано му събера за едно хранене, не ми се ще да давам адаптирано (а също не ми се ще да пропусна на детето тържеството, последно му е, ще се сърди). та въпроса ми е колко да изцедя? щото като го кърмя той си яде, колкото трябва. но с шишето е малко неясно:)
освен да купя едно АМ, отзад има таблица с количеството мляко?

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Изцеди да има 2-3 х 30 мл. На порции - ако се наложи, да му додадат.
Иначе ориентирай се тук за примерни количества: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=65156.0

# 2
  • Мнения: 6 029
мерсаж Бу. според това, което четох макс. 60мл му събира коремчето.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Толкоз... ако имаш продукция - можеш да приготвиш още малко на всяком случае, че всичко се случва - може да е необичайно гладен или ти да се забавиш. Но имай едно наум, че може и да не яде много и да дочака да донесеш млякото в оригиналната опаковка Laughing

# 4
  • Мнения: 6 029
тъй, няма да се чака до утре, щото и днес ще се наложи да изляза баш когато трябва да яде. в 2 го храних и после изцедих около 20 мл. към 4 пак ще цедя, дано му събера яденето.

# 5
  • Мнения: 1 111
как точно трябва да стане цеденето и да се събере необходимото количество кърма когато се налага да се събере кърма за едно ядене - в смисъл и двете гърди ли се цедят или само тази от която  е яло бебето newsm78
ние се храним по режим ,горе долу през 2,5-3 часа.Ако изцедя двете гърди ще има ли какво да му дам после в часа за хранене newsm78...или трябва да изцедя само едната,от която не е ял...

Общи условия

Активация на акаунт