питане към мамите от Димитровград :)

  • 6 271
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • DE
  • Мнения: 967
В събота бях на пазара, купих си мн.готини нещица.-само да се похваля! Mr. Green
Някой друг ходи ли?

# 16
Аз също бях в петък на пазара и си по накупих интересни нещица.Наистина има маси който ако ги знае човек ще остане доволен от покупките си.Приятно пазаруване на тези който са решили да го посетят

# 17
  • Мнения: 648
    Заслужава си , ако наистина знаеш къде какво да търсиш, защото понякога хората очакват едва ли не еквивалентни на магазинните стоки с огромни разлики в цените. "Неделният димитровградски пазар" отдавна не е онзи типично панаирджийски битак от 80-те- почти всички търговци си направиха павилиони, много от стоките са си скъпи и качествени с около 10-15 лв разлика(например панталон, който на "Александровска" в Бургас се харчи за 49 лв, в Димитровград се предлага на 36), има наистина и няколко добри местни фирми, които предлагат бельо и конфекция, най- на сметка обаче са си ишлеметата, особено за по- малките Peace
Истински добър шопинг на пазара се прави, обаче с гид Mr. Green Много важно е къде да гледаш и къде да спираш!
Зарибяващо би било, ако пусна снимки и цени Crazy

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 00:57 от Nadejdica

# 18
  • София
  • Мнения: 4 966
Истински зарибяващо би било, ако пусна снимки и цени Crazy
Пускай,пускай Mr. Green Peace

# 19
  • Мнения: 3 342
   Истински добър шопинг на пазара се прави, обаче с гид Mr. Green Много важно е къде да гледаш и къде да спираш!

Наденце, абсолютно си права.
А има една маса с толкова красиви неща за децата, че ти доставя удоволствие дори само да разглеждаш Crazy
А доскоро дори аз самата не я знаех - добре, че ме светнаха Mr. Green

# 20
  • Мнения: 101
   Истински добър шопинг на пазара се прави, обаче с гид Mr. Green Много важно е къде да гледаш и къде да спираш!

Наденце, абсолютно си права.
А има една маса с толкова красиви неща за децата, че ти доставя удоволствие дори само да разглеждаш Crazy
А доскоро дори аз самата не я знаех - добре, че ме светнаха Mr. Green
Момичета,моля да ми светнете и мен,къде да ги търся тези красиви нещица:)

# 21
Здравеите на всички
Искам да разбера дали си струва да дойда от Варна да си подновя изцяло есеннозимния гардероб.
В смисъл Варна е на 350км.това е около 80 лева гориво.

# 22
  • Мнения: 102
Зависи колко неща смяташ да купуваш, ако не е само за теб мисля,че си струва. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 270
аз съм ходила преди 7 години
беше ужасно и нищо не си купих  newsm78
пътувахме с автобус, през ноща...4 часа сутринта бяхме там - по тъмно...и в 10 часа обратно
абее като в криминален роман  Joy

# 24
  • Мнения: 102
Е, пак ще повторя мамите, че трябва да си наясно къде да търсиш, защото има много боклуци.  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 1 291
от колко часа отваря пазара  в петък?

# 26
  • Мнения: 7 201
В петък започва към3-3:30 и до 11:30-12:00 почти всички са прибрали.И наистина е доста изгодно!
Това е от 1-та страница.Прочети цялата тема и ще намериш и др.отговори!

# 27
  • Мнения: 1 432
Аз бях на този пазар преди около месец.Купих страхотно неща за детето и за мен на смешни цени,като ги сравня с тези по магазините тук.Пак бих отишла ,но е доста дале4  Confused

# 28
  • Мнения: 1 291
за първи път чувам че има пазар който да отваря в 3 часа през нощта

# 29
  • Мнения: 7 201
за първи път чувам че има пазар който да отваря в 3 часа през нощта
Има,има-димитровградския! Wink

Общи условия

Активация на акаунт