Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Компютри, черна техника, GSM-и
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 47 отговора

Берлин

Синът ми е вече голям(3-ти клас) и се рови навсякъде в компютъра.Има негови игри и филми и вече знае, как да ги намира.Но проблема всеки път ми е,да не би да намери някой от филмите, които не са за него Mr. GreenТа всеки път, като седне на комп., едното ми око е все там, а пък за притеснението, да не говорим. Mr. Green
Та питането ми е:има ли начин да се кодират тези филми(18 +) LaughingИли някаква парола да им сложа.И най - вече как?  newsm78
Цитирай

Купи му негов Smile Ама тогава ще се притесняваш да не си тегли, хм...
Цитирай

Запиши ги на дискове.
Цитирай

България-за сега

Ще следя за отговори,че и при нас го има този проблем.
Цитирай

София

Направи ги скрити Wink
Цитирай

Берлин

Как?
Цитирай

От сутринта задавам подобен въпрос, но явно не съм "уцелила" под-форума, или просто никой не ще да си издаде "скривалищата": http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=194138.0

Цитирай

София

Купи си от изтриващите се дискове и записвай на тях, като го изгледаш - триеш.
Един диск все има къде да скриеш  Very Happy
Цитирай

някъде ... тук ...

Кликваш с десния бутин върху папката/филма, избираш Properties -> най-отдолу в прозорчето слагаш отметка на Hidden Wink

По-добре - на дискове и в някой шкаф Smile
Цитирай

София

Кликваш с десния бутин върху папката/филма, избираш Properties -> най-отдолу в прозорчето слагаш отметка на Hidden Wink

а синът й после чуква в folder options show hidden files и всичко улетя:)))
Цитирай

Варна

Да, ама е добре да знае и как да ги вижда после, че има да си ги търси hahaha От Tools - Folder options - на страницата view има списък с настройки, там слагаш (или съответно махаш) отметката на Hidden files and folders - Do not show hidden files and folders  Wink
п.п. е, да, ако и синът го научи този номер, файда нямаSmile
Цитирай

някъде ... тук ...

Така де, хич не е глупава днешната младеж. Аз затова написах от долу
...По-добре - на дискове и в някой шкаф Smile
Още по-добре, ако се заключва Cool
Цитирай
Затова системните администратори са изобретили различните потребители с пароли. Най-лесно е да му направиш отделен юдзвер с окастрени права (тамън може да забраниш и да инсталира) и няма да може да вижда нищо, което изрично не си разрешила.
Цитирай

Сложи филма в архив и когато го компресираш му сложи парола дето само ти си я знаеш Wink и всеки път когато синът ти се опита да отвори архива , ще се наложи да въвежда парола Smile Crazy
Цитирай

Варна

Мен ако питаш синът ти вече ги е гледал. Сериозна съм. Тъй че не се 'аби да ги криеш.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 47 отговора