Юли на морето с тумбалаци, а ДЕКЕМВРИ идат нашите юнаци!

  • 11 205
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 534
Валка, бъди така добра, каквато си Heart Eyes, и напиши тук и рецептата...кво ша ни караш да са ровим незнайно къде...тенк ю   chef

# 61
  • Мнения: 468
Ей, аз от вчера си мисля как днес ще си опържа тиквички за обяд! Явно сме на една вълна!  Joy

Аз се разсейвам от постоянните мисли за храна като гледам да излизам по-често. Навън пак ми мирише вкусно, но по-малко се изкушавам защото все имам резерви към хигиената в павилионите за пици и дюнери. А вкъщи почти не купувам шоколад, защото като няма не се сещам за него, а като има - само правя прибежки до кухнята Simple Smile И на мен ще ми е интересна рецептата за питчиците - много добре изглеждат, особено ако е и лесна. Wink

# 62
  • Мнения: 284
Хайде и аз да се разпиша в новата темичка,която е найстина страхотна   bouquet за ivalinai Момичета току що се връщам от магазина - ходих за пастет  Embarassed ,а сега като гледам тези вкусотий.......valkata 78 моля те пусни и тук рецептата  newsm10

# 63
  • Мнения: 280
Открих ги  newsm44
питки

а тук
Стъпка по стъпка

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 13:06 от dari76

# 64
здравейте  момичета. страшни сте, не спирате да пишете.
говорейки за храна да ви питам. понапълнели ли сте вече. аз съм качила 2-3 килца вече и ми е малко тежичко. дънките не ми стават и трябва да си купувам разни широки панталони

# 65
  • Мнения: 1 065
Ба, няма да отворя линка, нали трябва да си визуализирам мечтите  Grinning
Пък и ме подсетихте какво да поръчам на свекърва ми- тиквички  Mr. Green. Тя само чака да искам нещо, ама то да не е толкова лесно. Как ми се иска и аз самата да знаех какво ми се яде.
Валка, много мъчно ми стана като прочетох и дълго време не знаех какво да напиша. Не че сега знам. Прегръщам те.
Не съм напълняла още, по- скоро съм отслабнала, ама на моите колосални размери изобщо не личи.

# 66
  • Мнения: 254
Здравейте момичета, и аз да се разпиша в новата  ни прекрасна темичка.

Аз вчера бях на доктор и се срещнах с бебо. То милото си кротуваше и си смучеше пръста. Сега сме вече 56мм и имаме дълги крака  Grinning.

Аз страдам от страхотно главоболие и вчера след доктора бях наистина много зле. Въздържам се да пия дори Парацетамол, но понякога просто не се търпи. Гадното главоболие ми усилва и повръщането  и на моменти  ми иде да се гръмна.

Аз съм отслабнала с 1 кг от предишния път, което никак не ме учудва като знам че ям само за да не ми става лошо.

А що се отнася до пастета, по добре недейте да си хапвате, защото доколкото знам се прави от черен дроб, който съдържа голямо количество витамин А.   Нищо няма да ви стане ако не си хапнете от нещо което ви се иска, това са бабини деветини. Ами мамите с диабет ако много им се дояжда сладко трябва ли да си похапват и ако да, услуга ли правят на бебето. Не ми се сърдете, но аз мисля че човек не трябва да си създава проблеми сам.  


Аз мили момиета да се похваля, че заминавам на море  Grinning след около седмица . Отиваме на Крит за две седмици, надявам се да изкараме добре.  

# 67
  • Мнения: 254
Един въпрос към мамите които повръщат: Вие налитате ли на пресни плодове и салати. Аз само това ям. Вчера си купих 4 вида плодове и постяно добавям при всяко излизане. Готвената храна ми се струва мръсна и много ми мирише. Полудявм ли или и с вас е така.   

# 68
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Сега ще пусна поредната муха - филия с лютеница и  сиренце отгоре. Това обядвах и ми беше голям кеф. Не ми се мислеше за супата, която ме чакаше в хладилника. Чакам малко да поспре дъжда за да отида за тиквички.

# 69
  • Мнения: 534
Gold-и аз от лютеницата имам киселини Cry и избягвам да я ям, иначе знам че е суперско...

# 70
mary  и аз съм така-само треви и плодове,просто друго не ми понася в момента.А относно килограмите -сигурно съм рекордьор-3,5 кг. от началото. newsm78
Ама защото и нищожно количество ми се лепи като гербова марка Sick
Нито един панталон не ми става вече на талията ,а като ходих до един магазин за бременни нищо намяше подходящо.Така че в скоро време може и гола да тръгна   Blush
GOLDEN ROSE   за домашна лютеничка ли говориш  newsm78,нашата отдавна свърши Thinking

# 71
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
iva_moni  - и аз съм с три кила отгоре, но имам мегдан за качване. Бях 50 като забременях, сега на 53 изглеждам прилично.
ИВЕ, жалко че не можеш да си позволиш тази вкусотийка, но сигурно има други неща, които ти доставят удоволствие, а пък не ти докарват гадните киселини.

# 72
  • Мнения: 444
Сега ще пусна поредната муха - филия с лютеница и  сиренце отгоре. Това обядвах и ми беше голям кеф. Не ми се мислеше за супата, която ме чакаше в хладилника. Чакам малко да поспре дъжда за да отида за тиквички.
newsm10 аз това хапвам всеки ден ......добре че все още нямам киселини ........ и сирене ям в промишлени количества откакто открих това в кутиите на Верея !!!!

# 73
Сега ще пусна поредната муха - филия с лютеница и  сиренце отгоре. Това обядвах и ми беше голям кеф. Не ми се мислеше за супата, която ме чакаше в хладилника. Чакам малко да поспре дъжда за да отида за тиквички.
Здравейте,не може да пропусна да се запиша в новата темичка.Затова с6м на линия.Свекърва ми прави една страхотна лютеница и в нея слага люти чушки,ама люти като казвам.Тук им викаме гръчкави.Толкова добре си похапвам от нея,на всяко ядене.И ми е толкова добре. #Splat

# 74
Здравейте, на всички, аз съм нова тук.
Та по въпроса с филийката с лютеница никак не е зле особенно като е леко лютичка  chef

Общи условия

Активация на акаунт