Х-л Магнолия-Златни пясъци

  • 1 873
  • 24
  •   1
Отговори
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
http://www.magnoliabg.com/

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 15:41 от Доня Туфиня

# 1
  • Мнения: 7 106
Миналата годан в Магнолиите беше 180 лв. на човек инклузива Sick

няма такова нещо...
И ние бяхме там и ние ядохме и пихме и се веселихме.  Flutter

65лв. за август (края) и 55лв. за септември беше!

Току що се обаждах в Магнолия 1, цената за края на юли-двойна стая, ол инклузив 200 лв. на ден  Shocked!
Незнам какво правят с тези цени това лято по нашето мило черноморие  ooooh!.

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 15:42 от Доня Туфиня

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Миналата годан в Магнолиите беше 180 лв. на човек инклузива Sick
няма такова нещо...
И ние бяхме там и ние ядохме и пихме и се веселихме.  Flutter
65лв. за август (края) и 55лв. за септември беше!
Току що се обаждах в Магнолия 1, цената за края на юли-двойна стая, ол инклузив 200 лв. на ден  Shocked!
Незнам какво правят с тези цени това лято по нашето мило черноморие  ooooh!.

така е, да.
Но края на август става по 90лв. на ден на човек. Живи и здрави - там сме. А като за начало, по 24ти май пак сме там за 3-4 дни с малко СПА процедурки  Flutter
Поздрави!   bouquet

П.П: Зори, понеже си ми дружка, нали така...  Hug В х-л Долфин в Сейнт Елиас цените от 01.09 също падат и стават по 66лв. на ден на човек. Което е супер изгодно. Проучи. Аз го препоръчвам мястото, след лично пребиваване там през 2005г. Пък и сем. само с 1 дете си е направо в далаверата  Sunglasses
После открихме Магнолия и тъй като ол инклузива там е доста по-богат от Долфинския, им оставаме верни фенове.

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 15:42 от Доня Туфиня

# 3
  • София
  • Мнения: 250
Едно въпросче за Магнолията.
Като гледам хотела е на склон, терасиран. Става ли за малки деца (терминатора е на 2 години) и за колички?
В смисъл има ли много стъпала, има ли място за търчане и т.н.

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 15:43 от Доня Туфиня

# 4
  • Мнения: 7 106
Шани, благодаря много за полезната информация. Аз обаче незнам дали ще мога да се пречупя и по-точно да изтрая чак до септември, за да ида на море. Ужасно съм зиморничава, обожавам жегата и юли началото на август на мен ми е стихията.
Но тези Магнолии мен ме изкефиха със хубавата си зеленина, детска площадка, детска стая и т.н. неща, които за мен са много важни че ги има, заради детето.
Ще те замоля да провериш дали тези "екстри" могат да се ползват от външни хора или са само за гостите на хотела. Ще имаме възможност да го посетим, защото вече резервирах една виличка, която се оказва че е в непосредствена близост то хотела, така че ще мога да го разгледам и евентуално дребната да играе там, ако пускат външни хора на площадките и в детския кът.
Ще съм ти много задължена  Hug!

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 15:43 от Доня Туфиня

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Kose,
има стъпала, за да се отиде до плажа, да. Има стъпала и по пътеката, свързваща 2-та хотела, но има и наклон. Обаче не помня дали е достатъчно широк, че да мине количка по него. И понеже басейните не са с преграда е нужен непрекъснат контрол от страна на родителя, към детето. Но м.г. имаше семейства с малки деца. Определено родителите се справяха с обстановката.

3ори,
детските площадки са в двора на хотелите. Има начин, да се стигне до тях и без да се минава през рецепцията. В този ред, не виждам кое би могло да те спре да ги ползваш. За детската стая идея си нямам. Ще попитам, като отидем.

Сега, има една такава особеност. Системата на инклузива те задължава да носиш специална отличителна гривна. И понеже лятото всеки е по къс ръкав, тя се вижда отдалеко, че е на китката ти. Тъй, че не е необходим контрол, от много близко... всичко си личи и от по-далеч. Т.е, ако персонала види, че нямате гривни, може да ви се заяде, че им ползвате съоръженията. Иначе няма как да стане.
А м.г. началото на септември не можеше да се стъпва по пясъка от жега... Та всичко е въпрос на късмет с хубавото време.

Поздрави   bouquet

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 15:43 от Доня Туфиня

# 6
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Миналата годан в Магнолиите беше 180 лв. на човек инклузива Sick

няма такова нещо...
И ние бяхме там и ние ядохме и пихме и се веселихме.  Flutter

65лв. за август (края) и 55лв. за септември беше!
Когато аз проверявах беше толкова 180 лв. Вярно е че в сезона искахме почивка но ми беше скъпо. Като гледам и сега цената 200 лв. е висока newsm78

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 15:43 от Доня Туфиня

# 7
  • София
  • Мнения: 250
Да, малко са скъпички Магнолийте и за мен, особено като се има пред вид, че с 2те деца ще трябва да се тъпчем в стая двойка с разтегателно легло. Но по-лошото е, че когато се обадихме да питаме за условията се оказа, че с българите ще пълнят дупките и нищо не могат да гарантират, в смисъл такива екстри като да си платиш за стая към морето, няма. наче изглежда супер!

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 15:44 от Доня Туфиня

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
екстри като да си платиш за стая към морето, няма. наче изглежда супер!

че то стаи с друг изглед няма  Naughty А това с несигурността до последно е вярно.

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 15:44 от Доня Туфиня

# 9
  • Мнения: 82
В Магнолиите има места. Можеш да резервираш от visit.bg . Преди седмица направих запитване и ми офериреха 104 на 4овек за август Peace

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 15:44 от Доня Туфиня

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
PyMu , можеш ли да ми дадеш линк, към оферта за Магнолия във визит.бг?
Мерси   bouquet

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 15:44 от Доня Туфиня

# 11
  • Мнения: 82
Шани във visit.bg не са обявени цени. В момента имат някаква профилактика и приемането на заявки за резервации е временно ограни4ено до 28 май ...така пише на сайта.Но можеш да опиташ да направиш запитване на следния емайл reservation@visit.bg  /това е емайла на  който съм направила запитването/............а това е емайла от които са ми отговорили info@visit.bg  опитай и двата.  Отговарят много бързо, още на следващият ден.  bouquet

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 15:45 от Доня Туфиня

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
PyMu   bouquet
Снощи се върнахме от Магмолиите. Чудно, както винаги.  Peace
До 31.05 ако заплатиш, за лятна почивка, ползваш 20% отстъпка от цената. Възползвайте се, няма да съжалявате.

Ако имате още въпроси, моля. ПАК съм с пресни впечатления.  Flutter

П.П: Моля някой мод, да изнесе всеки един мой пост + постовете на останалите, интересуващи се от Магнолия в отделна тема. Благодаря   bouquet

Последна редакция: ср, 30 май 2007, 15:45 от Доня Туфиня

# 13
  • София
  • Мнения: 9 947
А как е уредено ползването на плажа, включен ли е в цената или се плаща за шезлонг и чадър?

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
За шезлонг, да.
За чадър - не.

Общи условия

Активация на акаунт