Гафове по време на секс

  • 22 661
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 208
...иначе имах един лЮбовник, които най_редовно крещеше "Ох майко, майко" на края...какво толкова я търсеше таz женица неzнам newsm78
Това за мен е сигурен начин да ме откажат от секса.

# 16
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
 Embarassed Засега само легло сме чупили  Embarassed

# 17
  • Мнения: 4 585
Беше ме натресъл хормона по средата на деня, по средата на лятото и след 300 кандърми стигаме до спалнята. След известно време пот капеше от гърдите, от челото и веждите ми. Партньорката ме избърсва с чаршафа и вика:
 - Ееех, Волф, да има сега кой да те отмени!

# 18
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Разказаха ми история дето мъжа бил отгоре и в сюблимния момент усеща нещо отгоре си. Замръзнал човека. Оказало се че детето им - момченце, като видяло че се качил върху майката и гол си помислило че е игра и то върху тати.  Mr. Green
случвало се е веднъж дваж newsm62

# 19
  • Мнения: 2 152
Беше ме натресъл хормона по средата на деня, по средата на лятото и след 300 кандърми стигаме до спалнята. След известно време пот капеше от гърдите, от челото и веждите ми. Партньорката ме избърсва с чаршафа и вика:
 - Ееех, Волф, да има сега кой да те отмени!

аууууу Волф - да се смея ли.... Mr. Green hahaha Crazy

# 20
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 132
Айде и аз да се разпиша...

Награби ли сме се ние в тях и решава ме,че най-подходящтото място е кухненската маса.До тук всичко е наред,но аз по едно време се сещам,че ще идват едни приятели по-кусно и ще трябва да подреждам същтата тая маса и като почнах да се смея и няма спиране.Малко пострестнах младежа ама после се разбрахме...

# 21
  • Мнения: 1 299
Ох, сега се сетих... бяхме на море само двамата и секс нон стоп...та поредния случай младежа се поти над мен и по едно време усещам аз нещо капе по лицето ми...почвам аз да мисля от къде ли капе, уж читав хотела, не беше и валяло...няма от къде да протече...по едно време гледам - то на моя лигите му потекли  hahaha Като се разсмях и почнах да се бърша и му викам - разкаряй се лигльо...Той като се притесни...до ден днешен го майтапя. Той обаче сега доби кураж и ми вика - виж, че не лъжа като казвам, че лигите ми изтекоха по теб  Joy Ама неговите буквално си изтекоха  hahaha

# 22
  • Мнения: 1 341
правим страхотен секс с мъжа ми... и изведнъж от тъмното малката с ококорени очи, седяща като на кино в креватчетоси
- Тате, какво правиш?
-  Нищо Кети, спинкай!
-Тате бе, какво правиш на мама?
- Разтривайм я!
- А защо така я тръскаш?

# 23
# 24
# 25
  • Мнения: 349
Женени с деца правят секс Laughing .Детето спи,нощ е. Изведнъж светла лампа и се чува:
-Който е отгоре да ми донесе вода??? Shocked Shocked Shocked
Героите     .................не са измислени. Laughing Laughing Laughing Embarassed Embarassed Embarassed

# 26
  • София
  • Мнения: 4 966
Голям смях hahaha
Горкото дете Mr. Green

Аз се сещам за следното.Гаджета сме.Бяхме с нашите на един язовир ,ама с различни коли.На път за София по магистралата,аз решавам да му направя приятна изненадка и докато шофира се навеждам да си върша работата.
Тъкмо свършихме,надигам се и когато гледам нашите ни изпреварват с тяхната кола и ни махат.../Кола до кола/Е неее,умрях от срам Embarassed Blush

# 27
  • Мнения: 6 992
Исайкова, стига бе Shocked Как не сте катастрофирали, не се ли разсея?!

# 28
  • София
  • Мнения: 4 966
Исайкова, стига бе Shocked Как не сте катастрофирали, не се ли разсея?!
Еми те нашите затова са ни настигнали. Mr. GreenПо инерция един вид си караше най-вдясно.Но не бе за сефте,тъй че леко бе свикнал.

Ех,времена,времена.... Whistling

# 29
  • Мнения: 636
Исайкова, майка ти не получи ли сърдечен пристъп при гледката? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт