Малко поотекли мами- АВГУСТОВСКИ сладурани!

  • 11 163
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
http://www.snimka.bg/profile.php
ох, май трябва да е най отгоре, ама то имаше 300 страници на снимки с бебета newsm78
който ще гледа, да гледа, че после го изтривам, ще вземе накой да го хареса....Ще се чудя после как да го спасявам от ухажорки hahaha
newsm78 newsm78 newsm78 къде по-точно, много искам да видя  Laughing

Влез в нашия албум, т.е. на августинките.

# 286
  • Мнения: 498
Ребус страхотна снимка, как се вижда бебчо, е сега вече другата седмица си записвам час за 3Д.  newsm51

# 287
  • Мнения: 423
Aма аз като ви казах вчера, вие само ми се смяхте, а-а-а-а!
Бе то красота бе!(това го каза доктора - направо умрях от смях)
Моля, наредете се на опашката- момата трябва да е първа класа, с черна коса и сини очи JoyАко може и да е умна....

# 288
  • Мнения: 423
Ребус страхотна снимка, как се вижда бебчо, е сега вече другата седмица си записвам час за 3Д.  newsm51
заради тебе го пуснах, че нали ти май се чудеше дали да ходиш:)

# 289
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
И все пак ще сме с нова тема. Grinning

# 290
  • Мнения: 116
И все пак ще сме с нова тема. Grinning
ХЕ-ХЕ-ХЕ
Не издържа!  Hug

# 291
  • Мнения: 423
И все пак ще сме с нова тема. Grinning
Ура-а-а-а-а!!!

# 292
  • Мнения: 498
Благодаря Ребус, вече нямам търпение.
Браво Гита  bouquet

# 293
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Благодаря Ребус, вече нямам търпение.
Браво Гита  bouquet

Хм, даже и аз не знам каква ще е новата тема. мъж ми явно скучае в работата. Mr. Green

# 294
  • Мнения: 116
Благодаря Ребус, вече нямам търпение.
Браво Гита  bouquet

Хм, даже и аз не знам каква ще е новата тема. мъж ми явно скучае в работата. Mr. Green

няма да сме разочаровани със сигурност

# 295
  • София
  • Мнения: 1 374
Хехе, Ребус, а с кафяви очи и косица не става ли да е момата, а за умна - задължително ще е такава. А пък и е красавица - ония ден половината поликлиника беше извикана да и гледа прелестното личице, ама пусто нямаме снимка.   Crazy
Честит празник на всички дечковци. А днес моята мама има рожден ден - тя ми е едно вечно дете родена точно на 1 юни. Simple Smile
За срещата в София - мен ме бройте, ама аз все още ходя на работа от 8,30 до 17,00 та мога само в събота и неделя.

# 296
  • Мнения: 423
Хехе, Ребус, а с кафяви очи и косица не става ли да е момата, а за умна - задължително ще е такава. А пък и е красавица - ония ден половината поликлиника беше извикана да и гледа прелестното личице, ама пусто нямаме снимка.   Crazy
Честит празник на всички дечковци. А днес моята мама има рожден ден - тя ми е едно вечно дете родена точно на 1 юни. Simple Smile
За срещата в София - мен ме бройте, ама аз все още ходя на работа от 8,30 до 17,00 та мога само в събота и неделя.
Е,ама чакай сега да се разберем, то без снимка не става! Аз нали трябва да я одобря Joy

# 297
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=195076.0

# 298
  • Мнения: 283
мамчета, аз имам въпрос който едва ли е за този час, но ще очаквам отговорите ви утре.

Знам, че болничния ни е 135 дни. НОЙ изплаща от датата на болничния до около 9 месеца 90% от заплатата върху която сте били осигурени през последните 6 месеца. След изтичане на тези 9 месеца ако не започнеш работа си в майчинство, нали? И до 2 годишнината на бебето получаваш около 180 лв. майчински. Така ли е или съм в грешка?
Болничният за бременност, раждане и отглеждане на малко дете от 1 януари 2007 г. е 315 дни, от които - 45 дни преди термина. За всичките 315 дни се изплащат 90% от трудовото възнаграждение на майката. След този период може да си пуснете останалата ви платена отпуска /ако е за минала година работодателят няма право да ви откаже/, ако нямате - с молба до работодателя продължавате този отпуск до навършване на 2 годишна възраст на детето, като вече ви се изплащат 180 лв.
Ако желаете да се върнете преди този срок на работа ще получавате 50 % от тези 180 лв. към заплатата си.

А ако не работим през това време?

Общи условия

Активация на акаунт