Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 51 отговора

Винаги ли си лакирате с еднакъв цвят лак ноктите на ръцете и краката? Питам за ежедневието, не за по-специалните случаи   Mr. Green
Цитирай

Да,винаги ноктите на краката и ръцете са ми лакирани еднакво.
Иначе ми е супер грозно.
Цитирай

Винаги ли си лакирате с еднакъв цвят лак ноктите на ръцете и краката? Питам за ежедневието, не за по-специалните случаи   Mr. Green

Обикновенно да.)))
Цитирай

Велики Преслав

Обикновенно гледам да са в тон,но понакога когато ме мързи да си лакирам ноктите на ръцете в розово примерно,ги лакирам в по-неутрален нюанс,че на всяко облекло не ходи розово.Докато на крачката гледам да си ходят с обувките ми.
Цитирай

Burgas

Преди да, но от доста време не. Не защото ме мързи, а защото ми е по- раздвижено да са в различен цвят.
За краката предпочитам най- вече бордо, за ръцете харесвам перлено бяло, френски, розово- лилавата гама, златисто, сребристо и др.
Цитирай

Преди да, но от доста време не. Не защото ме мързи, а защото ми е по- раздвижено да са в различен цвят.
За краката предпочитам най- вече бордо, за ръцете харесвам перлено бяло, френски, розово- лилавата гама, златисто, сребристо и др.
Peace
Цитирай

София / Пловдив

Да, гледам да са в еднакъв цвят.
Цитирай

Свищов

По принцип гледам да са в един цвят и да подхождат на облелкото ми. Но понякога правя изключения - например ако на ръцете съм с френски маникюр, на краката не си правя същия, а слагам пастелен или перлен бял лак.
един въпрос - как се лакирате, за да не стане лакът неравен, на черти? Къде е проблемът - в качеството на лака или в начина на нанасяне?
Цитирай

София

По принцип да, изключение е когато на краката съм с лак, а на ръцете само с прозрачен гланц.
Цитирай

Варна

гледам да са еднакви, но ми се е случвало и да съм с различни цветове на краката и ръцете    bowuu
Цитирай

България

един въпрос - как се лакирате, за да не стане лакът неравен, на черти? Къде е проблемът - в качеството на лака или в начина на нанасяне?
По принцип - да, в качеството на лака  Peace
Цитирай

София

Не, обичам да ги сменям цветовете, защото ми омръзва.
Редувам няколко цвята обикновено. Smile
Цитирай

София

Не! На краката обикновено се лакирам в червено или по-ярки и наситени цветове - на ръцете с по-неутрални цветове.
Цитирай

Не! На краката обикновено се лакирам в червено или по-ярки и наситени цветове - на ръцете с по-неутрални цветове.

Peace

И аз така.
Цитирай

Варна

Опа...точно сега съм лакирана с еднакъв цвят...иначе и аз предпочитам на краката лакът да е по-наситен отколкото на ръцете... Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 51 отговора